Sayfa 1/990 1231151101501 ... SonSon
Arama sonucu : 7914 madde; 1 - 8 arası.

Konu: RYGYO - Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

 1. #1

  Esas RYGYO - Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

  hayırlı olsun......

 2. #2

  Esas

  Hayırlı olur inşallah ,martıdan kolumu kurtarabilirsem girerim
  syglar

 3. #3

  Esas

  arkadaşlar ne zaman halka arz oluyor reysaşınasıl etkiler

 4. #4
  Duhul
  Feb 2010
  İkamet
  Kasımpaşa
  Gönderi
  171

  Esas

  Takibimize alalım... dün akşam halka arz işlemleri açıklandı.. Ak yatırım arzı yapacak herhalde....

 5. Esas

  takipteyim

 6. #6

  Esas

  Bence alınmalı fiyat uygun..Saygılar...YTD...

 7. #7

  Esas

   Alıntı Originally Posted by ferit_bey Yazıyı Oku
  Bence alınmalı fiyat uygun..Saygılar...YTD...
  neye göre bilanço incelediniz mi hesap yaptınız da ucuz mu buldunuz...

  bilelim ki ona göre bizde tedbirimizi alalım.

 8. #8

  Esas

  Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, 1-2 Temmuz tarihlerinde talep toplayacak

  Reysaş GYO Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Döven, halka arzdan elde edilecek gelirle portföydeki arsalar üzerinde yeni projeler geliştireceklerini belirterek, 2011 yılı sonuna kadar 30 milyon dolar yatırım yapmayı planladıklarını söyledi.

  Reysaş GYO’dan yapılan açıklamaya göre , 1-2 Temmuz tarihleri arasında talep toplama süreci başlıyor. Açıklamaya göre, Ak Yatırım liderliğindeki konsorsiyum tarafından yürütülen halka arzda 1,00 – 1,30 TL aralığında belirlenen fiyatla REYSAŞ GYO’nun yüzde 38,5 oranında hissesinin halka arz edilmesi planlanıyor. Ek satış hakkının kullanılması durumunda ise halka arz edilmesi planlanan hisse oranı yüzde 44,3 düzeyine ulaşacak.
  Halka arzda bu fiyata göre, ek satış hakkı dahil halka arz büyüklüğünün 75 milyon TL – 98 milyon TL aralığında oluşması bekleniyor. Halka arzda REYSAŞ GYO’nun şirket değerinin 170 milyon TL – 221 Milyon TL aralığında oluşması hedefleniyor.

  Reysaş GYO Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Döven, “Reysaş GYO olarak A sınıfı depo hizmeti veriyoruz. Portföyümüzdeki arsalar üzerinde çeşitli projeler geliştireceğiz. 2011 yılı sonuna kadar yaklaşık 30 milyon dolar yatırım yapmayı planlıyoruz. İstanbul’dan sonra Ankara ve İzmir’de de yatırımlarımızı artırmayı hedefliyoruz” dedi.

  Ulusal ve uluslararası birçok markaya, sektörlerine göre farklılaştırılmış 3 tür depo ile hizmet verdiklerini dile getiren Döven “Genel lojistik amaçlı depolarımız, tarımsal amaçlı depolarımız ve soğuk hava bölmeleri içeren gıda depolama amaçlı üç farklı depomuz bulunuyor. Otomotiv, beyaz eşya, perakende, tekstil, gıda başta olmak üzere çok çeşitli depolama kapasitesine sahip olan ve yüksek teknolojiye sahip bir altyapı ile dünya standartlarında hizmet veriyoruz. Reysaş GYO’nun depolarından hizmet alan markalar arasında Carrefour, Arçelik, Vodafone, Toyota, Sony, Tupperware ve Watson gibi ulusal ve uluslar arası markalar yer alıyor” dedi.

Sayfa 1/990 1231151101501 ... SonSon

Gönderi Kuralları

 • Yeni konu açamazsınız
 • Konulara cevap yazamazsınız
 • Yazılara ek gönderemezsiniz
 • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
 •