Sayfa 1/6 123 ... SonSon
Arama sonucu : 42 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Arac alimi icin Tavsiyelerinizi Bekliyorum

1. Esas Arac alimi icin Tavsiyelerinizi Bekliyorum

Merhaba. Yakın zamanda ilk aracımı almak istiyorum. Hatırı sayılır bir birikimim var ama ben gerçeği söylemek gerekirse

1. Araca çok para vermek istemiyorum

2.Sürüş tecrübem çok fazla yok. Yalnız kendime güveniyorum,kısa sürede yeterli tecrübeye ulaşacağıma inanıyorum.

3. Açıkçası Araç için en fazla 15000 TL vermek istiyorum.(10000 - 15000)

4. Kimi zaman Ankara - Burdur arası gelip gideceğim.Adana - Ankara arası da yapabilirim .'' Hayırlı meseleler'' maksadıyla Dolayısıyla az yakması gerek.Seneye evleniyorum inşaallah

5. Bana pek tamir işi çıkarmasın.Malum bu işlerden su an için pek anlamıyorum.

6. Yaşımız genç oldugu için biraz da alımlı olmalı.

Aracı bir miktar peşinat vererek geri kalanı kredi çekip ödemeyi planlıyorum.

Daha üretilmedi öyle bir araç demeyin Değerli tavsiyelerinizi bekliyorum

Duhul
    Oct 2008
    İkamet
    Aizanoi
    Gönderi
    1,493

Esas

dacia logan var..yeni modellerin çizgileri çok şık..20bin lira..klima var abs yok..2 yıl garanti..%20 peşin geri kalanına uygun kredileri var..

tamamen renault aksamı..motoru açtım sadace renault yazıyor, dacia yazmıyor..zaten bursa'daki fabrikasında çalışan mühendis arkadaşım dacia'nın pek bilinmediği yurtdışındaki ülkelerde arabalar renault diye satılıyor dedi..

sizin bütçenizden biraz fazla bir rakam gibi ama bir bakın derim..almışken 0 araç alın..temiz olsun..

Esas

Hyundai'ye ne dersin ? Servis ve yedek parçası uygun.. Bende 0 öneririm kafan rahat olur..

4. Esas

Sayın ooz siftah sizden geldi,teşekkürler öncelikle yalnız 20000 TL e çıksam Golf 4 almayı dusunurdum diyorum

5. Esas

Alıntı Originally Posted by aokan1973 Yazıyı Oku
    Hyundai'ye ne dersin ? Servis ve yedek parçası uygun.. Bende 0 öneririm kafan rahat olur..
    Açıkçası sayın AYAZ ,ilk aracıma çok para vermek istemiyorum,malum daha dugun masrafı vs. olacak .Şu an ki maksadım ayagımın yerden kesilmesi

Duhul
    Oct 2008
    İkamet
    Aizanoi
    Gönderi
    1,493

Esas

Alıntı Originally Posted by buy&sell Yazıyı Oku
    Sayın ooz siftah sizden geldi,teşekkürler öncelikle yalnız 20000 TL e çıksam Golf 4 almayı dusunurdum diyorum
    eh golf duruken dacia al demem tabi ki

geçen tesadüf bir girdim dacia showroom'una da ilgimi çekti o yüzden söyledim..20 bin liraya 0 araba veriyor adamlar..peşinatı verince 300 lira taksit ödüyorsun..sanki buzdolabı alır gibi araba sahibi olduyosun..valla güzel..

7. Esas

Aman sayın Ooz, duyulmamıştan uzak dur derler ya sonradan elimizde kalmasın Ama taksit seceneği guzelmiş ,eynen bende ayda 300 TL civarı ödeme istiyorum

Duhul
    Oct 2008
    İkamet
    Aizanoi
    Gönderi
    1,493

Esas

Alıntı Originally Posted by buy&sell Yazıyı Oku
    Aman sayın Ooz, duyulmamıştan uzak dur derler ya sonradan elimizde kalmasın Ama taksit seceneği guzelmiş ,eynen bende ayda 300 TL civarı ödeme istiyorum
    hocam dacia avukatlığı yapmış gibi bir duruma düşmemeyim..sonra alırsın da maazallah bir sorun çıkar, mahcup olurum

ama adamlar arabayı renault showroom'unda satıyor..arabanın üstünde de daciaby renault yazmışlar..

ona güvenip söylüyorum..dacia'yı bilmem..ama renault'a kefil olurum

Sayfa 1/6 123 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •