Sayfa 457/1017 İlkİlk ... 357407447455456457458459467507557957 ... SonSon
Arama sonucu : 8135 madde; 3,649 - 3,656 arası.

Konu: BRSAN-Borusan Boru

1. Esas

terbiyesizler diz boyu

2. Esas

kaşla göz arasında 34.10 u gösterdiler nasıl iş...

3. Esas

rezillik ki ne rezillik,yazıklar olsun

Esas

bu ne iğrençliklerle dolu bir tahtadır ya

ortada bir şey yokken tabana çekiyorlar kağıdı yüzde 9 ayıptır

spk bunları incelemez mi hiç

Esas

sabah yukarı doğru dengesizlik kapanışta tabana doğru

48 kademe oynaklık mı olur ya

6. Esas

Alıntı Originally Posted by alestsa Yazıyı Oku
    şimdi geçmişi şöyle hatırlayalım hisse bir senedir 25- 35 kanalında gidip geliyor 39,80 de gördü tabi ama hemen malı yıktılar ee bu hissede kimsenin beklemediği biranda pat diye 1 e 4 bedelsiz açıkladı Naptık hürrraaaaa bedelsiz var diye Hücüm ettik mal aldık. Tanap dedik bekledik Nabuko dedik bekledik süper kar dedik bekledik yatırımlar dedik bekledik e Noluyo bu hisse neden düşüyor? bence bedelsiz bu sene olmAyacak bu beklentilerle malı yıktılar şimdi alttan dahada alttan alacaklar ancak seneye büyük bir hareket yapacak. koskoca Borusan nasıl bedelsiz yapılacağını bimiyormuda bedelsiz açıklıyor sonra yanlış yapmışık diye Spk dan dönüyor muhasebe defter tutmasını bilmiyormuda maliye Cesası alıyor. bence bunlar 31.50 deki Gap dolacak yani bir taban yaptıracaklar son kez. ondan sonra asıl yükseliş başlayacaktır. bunlar benim düşüncelerim sadece düşüncelerimi sizlerle paylaşıp beyin fırtınası yapmak istedim yazılarımdan etkilenipte alım satım yapmayın. yatırı tavsiyesi değildir herkes kendi düşünceleriyle hareket etsin herkese saygılar.
    işte taban yaptılar. bunlar son çırpınışları

7. Esas

36,41 ağırlıklı ortalama ile 50000 lot satış,

Esas

10 senede ilk defa borusan tahtasında böyle hareketler gördüm. Aslında borsada ilk defa sabah önce DGGYO da gördüm bu hareketleri. Anlaşılan aynı tip yatırımcı Borusanda da var. Bu hareketleri nasıl oluşturuyorlar çok bilmiyorum ama SPK nasıl bu işe el atmaz anlamıyorum.

Aslında o kadar olumsuz ortam var ki..20 leri bile görse şaşırmam bu kağıdı tanıdığım için.. Ama o kadar da beklenti var ki..Alttan mallanmaya çalışıyor olabilirler ne de olsa olumlu haberler gelesiye ne kadar oyun oynasa kar kalıyor adamlara..

Sayfa 457/1017 İlkİlk ... 357407447455456457458459467507557957 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •