Arama sonucu : 10 madde; 1 - 10 arası.

Konu: Hangi Kombi Markasi daha iyidir?

Duhul
    Oct 2004
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    559

Esas Hangi Kombi Markasi daha iyidir?

Ben de yeni ev alma firsati yakalayanlardan birisiyim, oncelikle sunu soylemek isterim ki, Allah herkese nasip etsin bu duyguyu ...
    (henuz almadik ama sanirim bu hafta tapu isini halledecegiz)
    ancak alacagimiz evde cok fazla is var, ben kombi ile baslayacagim ve daha sonra parke...
    kombi icin buderus en iyisidir diye duyuyorum ve mutlaka cirf esanjorlu almak iyidir diyorlar . bu konuda bilgisi olan varsa veya kullandigi kombiyi cok begenen cok memnun olan varsa biraz bilgi verirse cok sevinirim ...

bir parkeden bahseden olursa balli kaymak olur , laminant parke iyi midir ? neye dikkat etmek lazim parke isinde...
    (Yazdiklarim alim satim tavsiyesi olarak dusunulmemelidir, sadece kendi temel analizime, gozlemlerime dayanan ongurulerde bulunuyorum)

Duhul
    Oct 2004
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    559

Esas

yahu yok mu hic kombi kullanan birisi
    (Yazdiklarim alim satim tavsiyesi olarak dusunulmemelidir, sadece kendi temel analizime, gozlemlerime dayanan ongurulerde bulunuyorum)

Duhul
    Oct 2004
    İkamet
    Turkey, İstanbul, Şişli, Kurtuluş
    Gönderi
    1,285

Esas

marka olarak ilk göz ağrım ferolli
    ama artık tüm markalar iyi
    arkadaşlardan biri Demirdöküm taktırdı gayet güzel herbirşeyi var

Esas

alarko...senelerdir tık yokk...
    vaillant ise kac kere servis geldii...

Duhul
    Oct 2004
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    559

Esas

cok tesekkurler sevgili garboy ve mitli,
    alarko ve ferolli'yi yazdim aklima ve demirdokumu'de..
    bana da buderus onerdi bir arkadass siddetle ama cok pahali,
    petekler vs hersey dahil 4000 YTL'nin uzerine cikiyor fiyat ve ben ohaa diyorum

Esas

Alıntı Originally Posted by mitli
    alarko...senelerdir tık yokk...
    vaillant ise kac kere servis geldii...
    vaillant kesinlikle rezalet...

Duhul
    Oct 2004
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    559

Esas

tesekkurler sevgili bozo38, vaillant kesinlikle almiyoruz bu sabit oldu...
    peki gercekten "alarko kombi gercek kombi gercek komfor mu"
    bana "kardesim sunu al ben aldim mukemmel isitiyor ve tasarruflu" diyeceginiz bir marka var mi?

aslinda biliyorum topic emlak borsasi, ben evi almak uzereyim, alinca onla ilgili tecruneleri de yazacagim da, alacagim evde kombi yok ondan sebeptir ki kombi markasi soruyorum, yani dolayli olarak emlak'la ilgili bir konu sayilir

Esas

Alıntı Originally Posted by isletmeci
    tesekkurler sevgili bozo38, vaillant kesinlikle almiyoruz bu sabit oldu...
    peki gercekten "alarko kombi gercek kombi gercek komfor mu"
    bana "kardesim sunu al ben aldim mukemmel isitiyor ve tasarruflu" diyeceginiz bir marka var mi?

aslinda biliyorum topic emlak borsasi, ben evi almak uzereyim, alinca onla ilgili tecruneleri de yazacagim da, alacagim evde kombi yok ondan sebeptir ki kombi markasi soruyorum, yani dolayli olarak emlak'la ilgili bir konu sayilir
    kullanmıyorum ama buderusu herkes methediyor...

9. Esas

kesinlikle buderus ya da viesmann (umarım doğru yazmışımdır)
    Sizinle kesinlikle aynı fikirde değilim ancak fikirlerinizi özgürce açıklayabilmeniz için birlikte savaşmaya hazırım" / Voltaire (Yüzlerce yıl önce ne kadar yüksek bir düşünce...!)

Esas

Bence de en iyisi buderus...

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •