Arama sonucu : 4 madde; 1 - 4 arası.

Konu: Kredi kartı kampanyalarına dair şikayetler

 1. #1

  Esas Kredi kartı kampanyalarına dair şikayetler

  arkadaşlar bir banka, kampanya şartlarının tamamını yerine getirdiğim halde 50 tl ikramiyemi vermiyor, inat ettim, sinir ettiler, şikayet edeceğim ama nereye bilmiyorum.
  kaymakamlıklardaki tüketici hakem heyetleri ilgilenir mi?

 2. #2

  Esas

  garanti bankasımı öyle ise bendede aynı durum oldu.şuan bir taneside beklemede.

 3. #3
  Duhul
  Oct 2008
  İkamet
  Aizanoi
  Gönderi
  1,493

  Esas

  benim de hsbc ile başıma geldi..ekstre borcunun %20'sini ödeyeceklerdi..tabi ödemediler..40 türlü de bahane uydurdular..

  zaten sonradan haberdar olmuştum kampanyadan..yamuk yapmaları ekonomik açıdan yıpratmadı ama samimyet açısından yıprattı..hele hele buldukları saçma sapan bahanelerden sonra tamam dedim..taksitlerin bitmesini bekliyorum..yol verecem kendilerine..

 4. #4
  Duhul
  Aug 2009
  İkamet
  İstanbul/Acıbadem
  Yaş
  42
  Gönderi
  1,012

  Esas

  Genelde garanti bankasının kampanyalarında kazanılan bonusların yüklenmesinde sorun yaşanıyor. Sistemleri çok karışık, üstelik sıkıntınızı anlattığınızda karşınızdaki yetkili anlamıyor çünkü çalıştıkları bankanın sistemini bilmiyorlar ya da kampanyalarını....Ama üstüne giderseniz hatayı düzeltiyorlar. Benim de başıma benzeri birşey gelmişti. Haklılığımı kanıtlayana kadar anamdan emdiğim süt burnumdan gelmişti. Hakikaten hiçbir konuda yardımcı olmuyorlar. Sadece bu yüzden kartlarımı kapattırdım. Akbank kredi kartlarında hiçbir sorun yaşanmıyor. Çünkü herhangi bir kampanya yaptığında şartları yerine getirdiğinizde anında bonusları yüklüyorlar. Özellikle garanti bankası kampanyalarında, bonusların yüklenmesi için süre dolumunu beklemek zorundasınız. Tüketici mahkemelerine bu tür şikayetler çok fazla gitmemekle birlikte eğer kampanya koşullarını yerine getirdiğiniz halde banka bonusları yüklemek istemiyorsa çözümü tüketici mahkemesinde arayabilirsiniz.

Gönderi Kuralları

 • Yeni konu açamazsınız
 • Konulara cevap yazamazsınız
 • Yazılara ek gönderemezsiniz
 • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
 •