Sayfa 1/329 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 3944 madde; 1 - 12 arası.

Konu: VAKFN Vakıf Fin. Kir.

Duhul
    Dec 2004
    İkamet
    uzaklarda....
    Gönderi
    20,314

Esas VAKFN Vakıf Fin. Kir.

Yeni baslik ile devam edelim.
    - Kuralları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.
    - Forum hakkında Sıkça Sorulan Sorularınıza (SSS) cevapları burada bulabilirsiniz.
    - Forumumuzda siyasi ve dini yazılar kabul edilmiyor.
    - Bunları yapmayın

2. Esas

yabancı takasları umut saçıyor.

takasta:5.633.082 lot var. yabancı payı 10 mart 2011 itibariyle %5,65.
    ipmat'dan sonra gün içinde yabancı payı en çok artan kağıt vakfn.
    09-10 mart 2011 : %1,21. yani 10 martta, 09 marta göre +1,21% alım gelmiş.

saygılarımla;
    Son düzenleme : lefewre; 11-03-2011 saat: 09:13.
    çocukken bile her yaptığım şeyin nedenini bilmek isterdim...

Esas

Bugün imkb negatif,anlaşılan bizimkide geri kalmayacak,4,5 boslugunu doldurmayı hedeflıyor

4. Esas

Bedelsiz açıklayan kağıdın haline bak,tahtada in cin top oynuyor...Bunlar alacaklarını aldılar heralde....

Esas

kagit en dusuk 4 u gormus en yuksekte 5 hani beklenti bu kadarmi bi bedelsiz aciklamis kagitta ama gap boslugu var 4.50 ye kadar belkim oralari dolduruyor diyecegim insallah oyledir bedelli veren aslan bile 3 . tavanini yapti bakalim insallah tongaya gelmemisizdir beklicez baska caremiz yok maliyette yuksek ytd
    Kanuni ne guzelde soylemis Halk içinde mu'teber bir nesne yok devlet gibi Olmaya devlet cihânda bir nefes sihhat gibi

Esas

spek duydu heralde
    Kanuni ne guzelde soylemis Halk içinde mu'teber bir nesne yok devlet gibi Olmaya devlet cihânda bir nefes sihhat gibi

Esas

Alıntı Originally Posted by kahramanfreak Yazıyı Oku
    kagit en dusuk 4 u gormus en yuksekte 5 hani beklenti bu kadarmi bi bedelsiz aciklamis kagitta ama gap boslugu var 4.50 ye kadar belkim oralari dolduruyor diyecegim insallah oyledir bedelli veren aslan bile 3 . tavanini yapti bakalim insallah tongaya gelmemisizdir beklicez baska caremiz yok maliyette yuksek ytd
    Aynen öyle oldu boşluğu doldurdu.4.50 dip.

Esas

Şirketin 250 milyon tl nakiti var...25 milyon tl sermayeye karşılık 17.3 milyon tl süper kar yaptı.Mali durumu çok iyi.

Esas

boyle iste arttir kagida ilgiyi bi 2 tavan daha yapki millet gelsin kime satcan mali kendim aldim kendimmi yapcan spek amca

Esas

Sermaye tavanı 100 milyon tl olan şirket,bundan sonraki dönemlerde de sermaye artırabileceğinin sinyallerini verdi.

Esas

Alıntı Originally Posted by kahramanfreak Yazıyı Oku
    boyle iste arttir kagida ilgiyi bi 2 tavan daha yapki millet gelsin kime satcan mali kendim aldim kendimmi yapcan spek amca
    Sabreden derviş muradına ermiş,,2-3 ay sabreden muradına erer.

Esas

Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Şirketin 250 milyon tl nakiti var...25 milyon tl sermayeye karşılık 17.3 milyon tl süper kar yaptı.Mali durumu çok iyi.
    haklisin dostum birde vergi indirimi gelirse %1 kari 2 ye katlarlar bakalim eylule kadar burdayim kismetse

Sayfa 1/329 1231151101 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •