Sayfa 237/521 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287337 ... SonSon
Arama sonucu : 4166 madde; 1,889 - 1,896 arası.

Konu: BANVT - Banvit Bandırma Vitaminli Yem Sanayii A.Ş.

1. Esas

BANVİT, sen iyiden iyiye sapıttın, milletin de ahını ve beddualarını almaya devam ediyorsun. Anavatanın BANDIRMA'da bile insanlar senin adından ve markandan nefret eder hale geldi, marketlerdeki ürünlerini almıyorlar artık. Yatırımcınla dalga geçersen, 70.000 e merdiven dayamış endekste hala 50 binlerdeki fiyat seviyendeysen, sen uçuruma doğru gidiyorsun belli ki... Sözüm ona şirket sahipleri, tahtadaki speği bir an evvel ıslah etmeliler yoksa 50 küsür yıllık şirket önce itibarını sonra da varlığını yitirme noktasına gelmek üzere...

2. Esas

banvit bu.. cektiriiiiiir..

3. Esas

Sayın ardaertan kardeş sen bu kağıt ve yöneticiler için yanlış kelimeler kullanınıyorsun bunlar için itibar onur haysiyet yabancı oldukları vebilmedikleri kelimeler o kadar yatırımcı hergün küfür hakaret beddua ediyor yüzlerine tükürüyor bunlar yarabbi şükür diyorlar.bunlar onurlu insan olsalardı kağıt şuan 10xx rakamlarda olurdu ama bunların tek bildiği kan emicilik üçkağıtcılık soygunculuk olduğu için başka şeylere kafaları çalışmaz ama tekrar söylüyorum istedikleri kadar bi taraflarını yırtsınlar benim kağıtlarımı hedef fiyatıma gelmeden alamayacaklar çünki benim yıllarca vaktim var ama onların varmı bilmem hepinize bol sabırlar bol kazançlar onlarada.......................................... ..................................?

4. Esas

Alıntı Originally Posted by bozkırtezenesi Yazıyı Oku
    Sayın ardaertan kardeş sen bu kağıt ve yöneticiler için yanlış kelimeler kullanınıyorsun bunlar için itibar onur haysiyet yabancı oldukları vebilmedikleri kelimeler o kadar yatırımcı hergün küfür hakaret beddua ediyor yüzlerine tükürüyor bunlar yarabbi şükür diyorlar.bunlar onurlu insan olsalardı kağıt şuan 10xx rakamlarda olurdu ama bunların tek bildiği kan emicilik üçkağıtcılık soygunculuk olduğu için başka şeylere kafaları çalışmaz ama tekrar söylüyorum istedikleri kadar bi taraflarını yırtsınlar benim kağıtlarımı hedef fiyatıma gelmeden alamayacaklar çünki benim yıllarca vaktim var ama onların varmı bilmem hepinize bol sabırlar bol kazançlar onlarada.......................................... ..................................?
    Zor bir dönem. Pes etceklerini zannetmiyorum. Sabir diliyorum

5. Esas

Sezon bitti sayilir,sekerpilic hisseleride artik düsüse gecti..

6. Esas

Alıntı Originally Posted by bozkırtezenesi Yazıyı Oku
    Kardeş,trendle iddialaşılmaz...
    Rüzgara karşı tükürülmez...
    Kendisi ile nikah mı yaptık sanki!!!
    Bende de vardı bu kağıt...
    Ama arkamı birkaç günlüğüne dönünce baktım, hisse tepetaklak gitmiş...
    İncelediğimde göstergelerin bozulduğunu gördüm...
    Daha sonra kol-bacak kesmektense bir-iki kıl kopararak hisseden ayrıldım...
    Şöyle bir söz var: " Onbin lira zarar etmemek için bin lira zarar ettim."
    Yani stop-loss kullandım...
    Kardeş, bizim en büyük hatamız zarar -kes i uygulamamak...
    İnsanın hata yaptığını kabul etmemesi ondan daha büyük bir hatadır...
    Eğer paran 50 den 25 e inerse, %50 kaybetmişsindir...
    Ama tekrar 25 i, 50 yapmak istersen %100 yapmalı...
    Rakamların oyunu...
    Eğer vaktinde satabilirsen, daha sonra aynı hisseyi tekrar almak istersen daha çok lotun da olmuş olur...
    Tabii, ben sana al-sat demiyorum...
    Kimse de diyemez...
    Benim dikkat çekmek istediğim konu STOP-LOSS...
    Yani gerekirse nerede ayrılacağını baştan belirleyeceksin...
    Sonra da o kırmızı çizgi geçildiğinde gözünün yaşına bakmadan elveda deyip şapkanı alıp, çıkacaksın...

7. Esas

3.59 (fibo ve quadrand) destek şimdilik iyi çalıstı insallah kırılmaz

8. Esas

Bi endeks düserse bu hisse ne olur düsünmek istemiyorum . . .

Sayfa 237/521 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287337 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •