Sayfa 1/102 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 1222 madde; 1 - 12 arası.

Konu: YAPRK - Yaprak Süt ve Besi Çiftlikleri San. ve Tic. A.Ş.

Duhul
    Feb 2004
    Gönderi
    11,951
    Blog Yazıları
    7

Esas YAPRK - Yaprak Süt ve Besi Çiftlikleri San. ve Tic. A.Ş.

Dünyadaki her şeyin bir sebebi vardır. Her bitki bir hastalığı tedavi etmek için büyür. Ve her insan bir görevle yaratılmıştır.

Kızılderi atasözü.

Esas

Yaprak Süt ve Besi Çiftlikleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin mevcut sermayesini temsil eden 6.000.000 TL nominal değerli payları ile artırılacak sermayeyi temsil eden 1.100.000 TL nominal değerli paylarının tamamı Kurul kaydına alındı. Hisseler Ziraat Yatırım tarafından 6 liradan halka arz edilecek.

Esas

web sitelerine baktım ilginç bir firma gerçekten, güzel işler yapmışlar.
    yalnız tam anlamıyla bir aile firması
    dictum meum pactum.
    It is not matter of fact, it is matter of timing....

4. Esas

Alıntı Originally Posted by thron Yazıyı Oku
    web sitelerine baktım ilginç bir firma gerçekten, güzel işler yapmışlar.
    yalnız tam anlamıyla bir aile firması
    Vizyonu ve misyonu yapım asamasında olan bir firmaya ben girmem.

Esas

Karlı alan, lojistik açısından şanslı konumda,yörede mal sağlayabileceği birçok ünlü firma var. Alanı asla bitmeyecek bir firma, ama bu tarafların şirketlerine bir türlü güvenemiyorum. Detaylı incelemek lazım.
    Yazdıklarımın hiçbirisi yatırım tavsiyesi değildir. Lütfen dikkate almayınız.

Esas

Alıntı Originally Posted by Registeredtr Yazıyı Oku
    Mali tablo linkleride çalışmıyor
    AL-SAT-TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Tekirdağ, Bakırköy
    Gönderi
    2,678

Esas

ilginç bir firma olabilir, yani firmanın yönetim kurulu başkanı global menkul değerlerde genel müdür olarak çalışmış, halen global yatırım holding ve yaprakta genel müdür... demekki borsada güzel hareketler çektirebilecek çevreye sahipler... bence buna dikkat...

Esas

Alıntı Originally Posted by cetvel Yazıyı Oku
    ilginç bir firma olabilir, yani firmanın yönetim kurulu başkanı global menkul değerlerde genel müdür olarak çalışmış, halen global yatırım holding ve yaprakta genel müdür... demekki borsada güzel hareketler çektirebilecek çevreye sahipler... bence buna dikkat...
    Öyleyse komple uzak durmak lazım.

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Tekirdağ, Bakırköy
    Gönderi
    2,678

Esas

Alıntı Originally Posted by doktor54 Yazıyı Oku
    Öyleyse komple uzak durmak lazım.
    tercih meselesi... güzel hareketlerden kasıt her yöne olması muhtemel hareket bunlar... valla onca dandik firmayı alanlar, bu firmayı da alırlar... ama yaprak gibi savrulmayı göze alacaklar...

10. Esas

Alıntı Originally Posted by cetvel Yazıyı Oku
    tercih meselesi... güzel hareketlerden kasıt her yöne olması muhtemel hareket bunlar... valla onca dandik firmayı alanlar, bu firmayı da alırlar... ama yaprak gibi savrulmayı göze alacaklar...
    Hangisi daha iyi bilemiyorum. Bazı borsayla yeni tanışan patronların şirketlerini spekler savuruyor, bazı borsanın gediklisi patronların şirketlerini ise patronları. Yani öyle gün geliyorki gelişmeler sonucunda bu patron harbiden safmış bizden önce patronu söğüşlemişler diyorum, bazende bir bakıyorum çakallara yem oluyormuşuz haberimiz yokmuş diyorum. Özellikle bu büyüklükte firmaların arzlarına bir kural koymak lazım. Taahhütnamelerle olmuyor çünkü. Sonra biz hapı yutunca günlük 10bin cirosu olan şirketten medet ummak zorunda kalıyoruz.

Duhul
    May 2010
    İkamet
    Anket Diyarı :)
    Gönderi
    7,228
    Blog Yazıları
    22

Esas

Borsaya besi çiftliği geliyor
    tatilde.........................

Duhul
    Jun 2008
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,301
    Blog Yazıları
    3

Esas

Alıntı Originally Posted by Registeredtr Yazıyı Oku
    hiç güleceğim yoktu...sadece vizyon ve misyonu değil sayfanın yarısı yapım aşamasında tüm sütçüler kan ağlarken pekde mantıklı gelmedi banada...tablo aşağıda ama bu demek değil kağıt çıkar zarar ettirir...alır 5 tavan 3 taban o tür hareketler olabilir...

Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 1/102 1231151101 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •