Sayfa 72/640 İlkİlk ... 2262707172737482122172572 ... SonSon
Arama sonucu : 5117 madde; 569 - 576 arası.

Konu: OZBAL - Özbal Çelik Boru Sanayi Ticaret ve Taahhüt A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by kotancı Yazıyı Oku
    cuma günü ne olacak ki
    Piyasalar cuma gününe kitlendi

Tüm dünya cuma gününe kilitlenmiş durumda. ABD'de Jackson Hole toplantısından gelmesi beklenen parasal genişleme fiyatlanıyor.

Dünya piyasaları haftayı cuma günü FED'den çıkacak karara bakıyor. Jackson Hole toplantılarından FED'in yeni bir parasal genişlemeye gideceği beklentisi pozitif fiyatlamayı destekliyor.
    İşte böyle deniyor saygıdeğer arkadaşım lakin buradan iyi yada kötü bir senaryo çıkartamıyorum. Bu piyasa döneminde yazılıp çizilenlere söylentilere bakarak iş yapıp çok zarar ettim. O yüzden kimsenin benim yüzümden zarar etmesini de istemem Ben artık kendi bildiğimi okuyorum ytd... Allah herkese doğru adımları zamanında atmayı nasip etsin.

avzerik Guest

Esas bir ileri iki ger

heralde düşüşün tepkisi bitti gibi endek iki gündür artı bizimkisi endek kadar gitseydi 2.90 larda olurdu bence parasal gevşeme olmayacak gibi altın düşüyorsa bunun için abd gelen son verile fena değil

Duhul
    Mar 2010
    İkamet
    Akdeniz Sahili
    Gönderi
    229

Esas

500.000 tl civarı bir işlem olmuş kağıtta, yok daha neler bu kadar işlemi bazı kağıtlarda iki dakikada yapıyor, var bu işte bir oyun
    ama sabrımız henüz tükenmedi, halka arz fiyatını geçmeden elden çıkarmak yok, mteks'te o hatayı yaptım sattığım gün kağıt tavan
    tavan yaptı ikiye katladı bizde öylece bakakaldık. bu kağıtta bizi biraz üzüyor ama bence beklemeye değer. kalanlara sabır diliyorum.

avzerik Guest

Esas

endeks artı da biz yine eksideyiz bakalım bu durum daha ne kadar devam edecek

Duhul
    Mar 2010
    İkamet
    Akdeniz Sahili
    Gönderi
    229

Esas

hissenin işlem hacmi iyice azaldı, ne satan ne alan var kimseler kalmadı artık yorum yapanda yok ama biz buradayız ve beklemedeyiz.

Esas

Bayram öncesi son gün + yapsa bari

Duhul
    Mar 2006
    İkamet
    Alatini Köşkü
    Gönderi
    2,849

Esas

ufak ufak topluyorum...beraberiz can speklerim
    Reaktör; Güç olarak piyasada ki olumlu havayı kullanan ve kimsenin yardımı olmaksızın doğrudan doğruya tepkimeyle ilk hareketi başlatan, iki ucu açık flama biçiminde ki " İ T İ C İ "

Duhul
    Mar 2010
    İkamet
    Akdeniz Sahili
    Gönderi
    229

Esas

herkese hayırlı bayramlar diliyorum, pazartesi iyi bir gün olması dileğiyle

Sayfa 72/640 İlkİlk ... 2262707172737482122172572 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız