Sayfa 155/412 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205255 ... SonSon
Arama sonucu : 3289 madde; 1,233 - 1,240 arası.

Konu: VANGD - Vanet Gıda Sanayi İç ve Dış Ticaret A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by goetia Yazıyı Oku
    söylediğiniz çok büyük bir söylemdir, size güvenip işlem yapan arkadaşlar olabilir....
    arkadaş burda herkes yazıyor, herkesin bir fikri var, ben çıkamaz diyorum, herkes kararını kendisi versin, ky kaybetmesin, kazanın siz. yatırım tavsiyesi olamaz diye de adet olduğu üzere ekleyelim.

Esas

Içeri alırlarsa yarın helvasını yaptırcam o milletin az ahını almadı beter olsun demek hakkımız sanırım ben mi yatayım galip beyyy

3. Esas

spk ilk günden tahtaları kapatacaktı taa tutuklumu yoksa tutuksuzmu yargılanacak belli olana kadar spekülsyona izin vermiş oldu daha çok serbest ,değil iniş çıkışları olur daha aradada gidenler olur.

4. Esas

Alıntı Originally Posted by iberata Yazıyı Oku
    size bir şey söyleyeyim, özel yetkili savcı çağırmışsa işi bitiktir,ordan serbest bırakılma yok, normal mahkeme değil dikkat, bu mahkeme ilker başbuğu bile içeri aldı, milletvekilleri, generaller. ben aynı zamanda siyaset yazarıyım....
    Yasal olarak çete davalarına o mahkemeler bakıyor. Ama bende aynı kanaatteyim, oraya giren biraz zor çıkar.

Esas

Alıntı Originally Posted by tren is frend Yazıyı Oku
    spk ilk günden tahtaları kapatacaktı taa tutuklumu yoksa tutuksuzmu yargılanacak belli olana kadar spekülsyona izin vermiş oldu daha çok serbest ,değil iniş çıkışları olur daha aradada gidenler olur.
    yazacağım başka şeyler de vardı ama burasının uygun olmadığını gördüm, aziz yıldırımı da içeri alan özel yetkili mahkemedir dikkat, bunların çalışma sistemi çok farklıdır diyelim, paranız üzerindeki tasarruf hakkı size aittir kuşkusuz. ytd

Esas

yazacağım başka şeyler de vardı ama burasının uygun olmadığını gördüm, aziz yıldırımı da içeri alan özel yetkili mahkemedir dikkat, bunların çalışma sistemi çok farklıdır diyelim, paranız üzerindeki tasarruf hakkı size aittir kuşkusuz. ytd
    hissede misiniz?

Esas

Alıntı Originally Posted by goetia Yazıyı Oku
    hissede misiniz?
    değilim, olmam

Esas

değilim, olmam
    tutuklanırsa ben demiştim diyecek bir hava sezdim sorumun amacı bu idi.

Sayfa 155/412 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205255 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •