Sayfa 155/211 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205 ... SonSon
Arama sonucu : 2530 madde; 1,849 - 1,860 arası.

Konu: VANGD - Vanet Gıda Sanayi İç ve Dış Ticaret A.Ş.

1. Esas

Sayın Ozural bilmediğimden soruyorum ''hergün yüzde 10 para mı kaybececek.'' derken neyi kasdettiniz nereye kadar gider bu gidiş ya da toparlanır mı kısa zamanda ne düşünüyorsunuz.

2. Esas

Herkes malina sahip ciksin
    Bu adamlar bindikleri dali keserlermi hic bu puslu hava kisa zamanda dagilacaktir
    İnsaALLAH yeni bir piyasa yapici- araci kurum bulurlar olay biter
    Yeterki hizli yapsinlar
    Suana kadar aciklama gelmemesi
    Tamamen ark niyetden bunu kotuye kullaniyorlar
    Sizi ALLAH islah etsin umarimm!!
    Yazılarımın hiç biri Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Duhul
    Nov 2008
    İkamet
    eskisehir
    Gönderi
    3,112

Esas

VANET GIDA'NIN 2013 YILI 6 AYLIK KONSOLİDE OLMAYAN NET DÖNEM ZARARI -127.817 TL(ÖNCEKİ -5.375.125 TL)

(30/07/2013 - 17:42:37)
    Tam kağıdın 2 lira olacağı zaman şu başına gelene bak
    Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak; Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak. O benim milletimin yıldızıdır, parlayacak...

Esas

Sermaye Piyasası Kurulu tarafından 29/07/2013 tarihinde Borsamıza iletilen yazıda Metro Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'nin (Aracı Kurum) halka arza aracılık faaliyetinin durdurulmasına karar verildiği bildirilmiştir. Piyasa yapıcı üye olabilmek için gerekli olan iki temel kriterden biri olan halka arza aracılık yetkisinin geçici olarak iptal edilmesi nedeniyle Metro Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'nin Vanet Gıda Sanayi İç ve Dış Ticaret A.Ş. (VANGD) işlem sırasında sürdürdüğü piyasa yapıcılık faaliyeti sona ermiştir.

Bu nedenle VANGD işlem sırasında 29/07/2013 tarihinde 2. seans öncesinde işlemler durdurulmuştur.

VANGD işlem sırasında işlemler 30/07/2013 tarihi itibariyle tek fiyat işlem yöntemi ile yeniden başlayacaktır.

DEĞERLİ arkadaşlarım Metro Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'nin çalışanları bu kadar amatörmü ki, bu cezayı alacak ve yetki belgelerini iptal ettirecek kadar salakça davranıyorlar. Bence bilinçli bir hareket. Ne olacağını bile bile bu durumun yaşanmasını istediler. Yoksa şirketten yatırımcısına bir özür gelirdi. Kusura bakmayın bizim amatör çocukların gözünden kaçmış. Sizinde milyarlarınız gitti. Tüh. Özür dileriz diye. Rezil herifler. Bu kadar fütursuz, gözgöre göre hırsızlık olur mu. Oluyor işte. Bir kişide bu iş yüzünden kaç kişi işten atıldı. İhmali olanlar hakkında ne yapıldı. Bir açıklasın ya. Bizde ortağıyız. Ne oluyor şimdi hiç haberimiz yok. Para hergün yüzde 20 gidecek. RANLOnun başına gelenlere bakın. Kül oldu tek fiyatlı işlemde. Hergün aralıksız taban !!!!! YTD.

5. Esas

Sirketin %20 kismi halka acik
    Bunun yarisindan cogu galip ve metronun elinde bence bir ranlo olmaz yapmazlar
    Bir iki gun daha bunu kullanir sonra toplanir insALLAH
    Bunuda gorduk artik
    14 yil oldu borsada bir tek seans hissem olmamisti oda oldu
    Bana ilkleri yasatan galip öztürk ve beceriksiz calisanlarina tesekkur ederim

Duhul
    Feb 2013
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    2,145

Esas

ben tam olarak neler oldugunu anlayamadım gözaltına falanmı alındı vangd tek fıyat neden c grubunamı aldılar

7. Esas

Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    ben tam olarak neler oldugunu anlayamadım gözaltına falanmı alındı vangd tek fıyat neden c grubunamı aldılar
    Gecici olarak tek fiyat uygulamasi
    Sirket eksikleri giderene kadar
    Goz alti degil
    Yakinda eksikler giderilir umarim
    Normale doner

Duhul
    Nov 2008
    İkamet
    eskisehir
    Gönderi
    3,112

Esas

En kötü ihtimalle bir aracı kurumla anlaşırlar, muhtemelen hareketten önceki son geri çekilme olarak görüyorum, hele 6 aylık bilançonun nerdeyse kara geçmiş olması çok olumlu. Birde A grubuna geçerse fiyatı tahmin edemiyorum.
    Evet baya yuklu malda yakalandım, belki iyimserliğim o yuzdendir
    Satışlara da bakarsanız öyle abartılı değil. KY nin panic satışaları olarak görüyorum.
    Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak; Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak. O benim milletimin yıldızıdır, parlayacak...

9. Esas

Alıntı Originally Posted by celikbilek Yazıyı Oku
    En kötü ihtimalle bir aracı kurumla anlaşırlar, muhtemelen hareketten önceki son geri çekilme olarak görüyorum, hele 6 aylık bilançonun nerdeyse kara geçmiş olması çok olumlu. Birde A grubuna geçerse fiyatı tahmin edemiyorum.
    Evet baya yuklu malda yakalandım, belki iyimserliğim o yuzdendir
    Satışlara da bakarsanız öyle abartılı değil. KY nin panic satışaları olarak görüyorum.
    illa ki anlaşacaklar bir aracı kurumla..
    o zaman da çok olumlu bir beklenti gerçekleşmiş gibi seri yükseliş olur diye düşünüyorum.
    bilanço da iyi,ezdirmez tahtayı fazla zat-ı muhterem.
    mal yok,takipteyim.
    bol kazanç...

Duhul
    Feb 2013
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    2,145

Esas

bi el atalım eski tahtamıza ...hayırlara vesile olsun...

Duhul
    Feb 2013
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    2,145

Esas

Arkadaslar ATLAS 2 gündür cok iyi prim yapdı VANGD yapmıyor aynı anda düşdüler 1i çıkdı diğeri yatayda

Duhul
    Nov 2008
    İkamet
    eskisehir
    Gönderi
    3,112

Esas

Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Arkadaslar ATLAS 2 gündür cok iyi prim yapdı VANGD yapmıyor aynı anda düşdüler 1i çıkdı diğeri yatayda
    Atlas başka bir aracı kurumla anlaşmış bu gün itibari ile artık kaç tavan yapar bakalım. Bizim ....lerde tık yok. Aracı kurum grubun hissed grubun olunca..

Sayfa 155/211 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •