Sayfa 39/209 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon
Arama sonucu : 2507 madde; 457 - 468 arası.

Konu: VANGD - Vanet Gıda Sanayi İç ve Dış Ticaret A.Ş.

1. Esas

[QUOTE=tren is frend;6407390]yanlış bilgilendirmeyelim uyumla sadece benzerliği ödenmiş sermayesi.
    uyum gıdanın duran varlıkları 70 trilyon vanetin 26 trl.
    uyum gıda 120 trl satış yaparken 6 aylık vanetin satış hacmi 2.5 trl
    özsermaye 70 trl ken uyumun vanetin 22 trilyon
    arada dağ gibi fark var.
    ayrıca uyumda ciddi yabancı varken vanet şirket sahibinin tekelinde.[/

Yorum için tşk ederim.Haklısın... Bende baktım sadece ödenmiş sermayeleri aynı.Gerisi fos..Hayırlısı olsun bakalım.
    Zenginlik mal çokluğuyla değildir. Bilakis zenginlik göz tokluğuyladır.
    (Müslim, Zekat 97)

Esas

Alıntı Originally Posted by tren is frend Yazıyı Oku
    yanlış bilgilendirmeyelim uyumla sadece benzerliği ödenmiş sermayesi.
    uyum gıdanın duran varlıkları 70 trilyon vanetin 26 trl.
    uyum gıda 120 trl satış yaparken 6 aylık vanetin satış hacmi 2.5 trl
    özsermaye 70 trl ken uyumun vanetin 22 trilyon
    arada dağ gibi fark var.
    ayrıca uyumda ciddi yabancı varken vanet şirket sahibinin tekelinde.
    Bu kağıt hiçbir kağıda benzemez,
    Kendine münhasırdır,
    Kağıdın sahibi adamı kimse sezemez,
    Sonunda beklemekten çıkacak tek şey; vallahi de nasırdır..

YTD.. Yaptıklarımdan Tamamen Dedem sorumludur.. Dedeme sorun :)
    ikazımızı koyalım da yok ben duymadım yok ben görmedim olmasın...

Esas

Alıntı Originally Posted by caylak25 Yazıyı Oku
    KAP a gönderilen haber:

21.09.2011 tarihinde yapılan işlemler:

1.93-1.95 fiyat aralığından 150.000 lot alış
    payların toplamı 798.853 adet, sermayedeki pay % 3.994

kaynak : http://www.kap.gov.tr/YAY/Download/B...m/Ek/58619.pdf
    1.86 ya satacaktın geri,
    Neden aldın 1.95 ten,
    Endeks aşağıda sen gitmeliydin ileri,
    Buradaki herkes zaten beter, adam gibi düşürsene eşşekten

Esas

Alıntı Originally Posted by olympiad Yazıyı Oku
    [IMG][/IMG]
    Gelene gidene vermektesin,
    Elindeki lotları,
    Bize de versene, kazancından,
    Gidip alalım hem katları hemi de yatları

Esas

Alıntı Originally Posted by mete013 Yazıyı Oku
    Bende baktım sadece ödenmiş sermayeleri aynı.Gerisi fos..Hayırlısı olsun bakalım.
    Ödenmiş sermayeye bakma yanılırsın,
    Ödenmeyen çok şey var kağıtta,
    Kağıdı al, "ben niye aldım" diye bağırırsın,
    Daha fazla kazanç var, Taksim'deki anıtta

Esas

1.86 da hani duracaktı bu kağıt,
    Gelene gidene utanmadan hisselerini dağıt,
    Böyle giderse piyasa yapıcı gömecek sizi,
    Almayın arkadaş, sonunda döversiniz dizi...

Endeks coşarken yoksun ortalıkta,
    Düşerken niye en önlerdesin?
    Anladık şirket zaten batıkta,
    Allah senin .... iyiliğini versin..

Halka arz ettin de iyi mi oldu,
    İneklerinin yiyeceği otlar bile soldu,
    İzleyeceğin yol belliydi de,
    Yatırımcıya bıraksaydın bari, yiyecekleri altı üstü bir koldu..

Esas

Toplantısını Kayseri'de Gerçekleştirdi

Metro Turizm Mart ayı istişare toplantısı Kayseri Bölge Müdürlüğü ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Metro Turizm üst yönetim kadrosunun yanı sıra, bölge müdürleri ve Kayseri bölgesi kurumsal ve tali acentelerin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda 2011

KAYSERİ(Medya73)- Metro Turizm Mart ayı istişare toplantısı Kayseri Bölge Müdürlüğü ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Metro Turizm üst yönetim kadrosunun yanı sıra, bölge müdürleri ve Kayseri bölgesi kurumsal ve tali acentelerin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda 2011 yılı hedefleri açıklandı.

Hilton Kayseri Kaneş Toplantı Salonu"nda düzenlenen toplantıya; Metro Turizm Kayseri İşletme Sahibi ve RG Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Refik Aydoğan, Metro Turizm Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Şenol Ayyıldız, Metro Turizm Genel Müdür Yardımcısı Veysel Demiral, Metro Turizm Ankara Bölge Müdürü Ekrem Öztürk, Aydoğanlar Holding Yönetim Danışmanı ve Proda Academy Kurucu Genel Müdürü Ramazan Konuk, Metro Turizm Adana Bölge Müdürü Halit Büyükbayraktar, Metro Turizm Konya Bölge Müdürü Yılmaz Koyuncu, Metro Turizm Sivas Bölge Müdürü Nami Yılmaz, Metro Turizm Kırşehir Bölge Müdürü Ümit Şanal, Metro Turizm Nevşehir Bölge Müdürü Mehmet Özbay, Kayseri Bölge Müdürü Aydın Vurdem ile kurumsal ve tali acenteler katıldı.

2011 yılı hedeflerinden söz eden Kayseri Bölge Müdürü Aydın Vurdem, “Filomuzda toplam 50 araç ile hizmet vermeyi hedefliyoruz. Alternatif güzergahlara seferler açacağız. Personel acente ve araç içi servis elamanlarına hizmet içi eğitimler her hafta düzenli olarak Proda Academy tarafından verilmektedir. 2011 yılı sonunda Kayserililerin en çok tercih ettiği seyahat firması olmak en büyük hedefimizdir” dedi.

RG öncesi ve sonrası acentelerin yapılanması ile ilgili açıklamalarda bulunan Vurdem, “RG öncesi 5 faal acentemiz vardı. RG sonrası 41 faal acentemiz oldu. RG öncesi 3 olan kurumsal yazıhane sayısı RG sonrası 11"e yükseldi. RG öncesi sorunlar yaşanan telefonla satış sistemi vardı. RG sonrası tüm acentelerimiz bilgisayarla satış yapmaya başladı” diye konuştu.

Metro Turizm Kayseri İşletme Sahibi ve RG Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Refik Aydoğan, acentelere hitaben yaptığı konuşmasında,” Biz varız, Kayseri"de birinciliği hedefliyoruz. Bunu sizlerle birlikte başaracağımıza inanıyorum. Çok şükür maddi bir problemimiz yok. Refik ve Galip isimlerinin bir araya gelmesi ile kurulmuş olan RG Turizm"de Metro Turizm"in patronu Galip Öztürk ile biz ortağız. Kayseri"de tek bir güç değil iki tane güç var. Bu güçlerin birleşimi ile bir araya geldik. Yeni otobüslerde alacağız ve burada büyüyeceğiz. Bütün bunlar sizlerin katkıları ile olacak. Bu tarz toplantılarımız en az ayda bir kez devam edecek, bende fırsat buldukça aranızda olacağım” dedi.

Daha sonra açıklamalarda bulunan Metro Turizm Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Şenol Ayyıldız, şu anda Türkiye"nin en büyük filosuna sahip olduklarını belirtti. Ayyıldız,” Metro Turizm olarak büyük olmaya devam ediyoruz. Kayseri Metro olarak baktığımızda da Refik Aydoğan Bey"in kişiliği ve yatırım gücünü Metro"nun gücü ile birleştirdiğimizde her yerde olduğu gibi Kayseri"de hiçbir engel tanımayacağımıza inanıyorum. 2010 yılını 14 milyon yolcu ile kapadık. 2011 yılındaki hedefimiz 18 milyon 800 bin yolcu taşımaktır. Yolcu taşıma grafiğine baktığımızda doğru yolda olduğumuzu görüyoruz. Kayseri bölgemizde 2011 yılı yolcu hedefimizde bize en büyük desteği verecek bölgelerden biri olacaktır. Kayseri"de bulunduğumuz sürede bölge çalışanlarımızın heyecanını biraz farklı gördüm, Kayseri"deki heyecan bana çok şeyler kattı” dedi.

2011 YILINDA 300 ARAÇLIK YATIRIM PLANLADIK

Metro Turizm"in 2011 yılında ciddi hedefleri olduğuna değinen Ayyıldız, bu hedeflerin yerine getirilmesi için araç filosunun artırılması ile ilgili yatırımların yapıldığını söyledi. Ayyıldız,“55 yeni aracımızın ilk partisi Nisan ayının son günlerinde, diğer araçlarımız ise Mayıs ayı sonuna kadar Almanya"dan gelerek filomuza katılmış olacak. Bunda kalmayarak Nisan ayı sonlarına kadar Temsa firmasından ikinci dilimini alacağımız 50 yeni aracımız gelecek. Mercedes firması ile görüşmelerimiz sürüyor, fiyat konusunda anlaşmaya vardığımız taktirde 60"ı normal, 40"ı ise 2+1 dediğimiz suit araçlardan oluşan toplam 100 araçlık bir yatırım programı daha düşünüyoruz. Metro Turizm 2011 yılında 250-300 araçlık bir yatırım programı planlamıştır. Bu güç Türkiye"nin her noktasına yansıyacaktır. İnşallah bu gücün ilk hareket noktası da Kayseri olur “şeklinde konuştu.

Daha sonra sırasıyla Metro Turizm Ankara Bölge Müdürü Ekrem Öztürk ve Metro Turizm Genel Müdür Yardımcısı Veysel Demiral,de açıklamalarda bulunarak gündemdeki konulara değindi. Toplantı sonrasında ise günün anısına toplu fotoğraf çektirildi.

Haber: Mehmet Fatih Kaymaz

Esas

refik aydoğanın kim olduğunu merakedenlere halka arzda 800.000 lot alan kişi

Esas

'İnsanların beslenmesinde önemli bir etkinliği olan ve gıda sektörüne konu teşkil eden her nevi sıcak, soğuk, dondurulmuş, kurutulmuş ve konsantresi yapılmış besin maddelerinin pazarlanması konusunda toptan ve perakende satış yapmak amacı ile gerekli olan satış mağazalarını açmak ve işletmek'

faaliyet alani umut vaadeden bir alan ama sahibi bu parayi ne yapar onu Allah bilir ancak
    yine de galibin cöp haline gelmis firmalarina yatirim yapmak zaman zaman karli olabiliyor, tabii vangd icin bu deger nedir?? parayi kazandiracak olan bu sorunun cevabi olacak

saygilar

Esas

Alıntı Originally Posted by gizligüc Yazıyı Oku
    'İnsanların beslenmesinde önemli bir etkinliği olan ve gıda sektörüne konu teşkil eden her nevi sıcak, soğuk, dondurulmuş, kurutulmuş ve konsantresi yapılmış besin maddelerinin pazarlanması konusunda toptan ve perakende satış yapmak amacı ile gerekli olan satış mağazalarını açmak ve işletmek'
    İnsanları beslemek niyetin,
    Elindeki ekmekleri almaktasın,
    Kilosu 29 tl olmuş etin,
    Hala hisseyi aşağıya salmaktasın..

Anladık dondurulmuş, kurutulmuş ürün satacaksın,
    Ama konsantresini bozdun insanların,
    Görüldüğün yerde kovalanacaksın,
    Elbet sonu iyi olur, tek tek lot sayanların..

Esas

Sal hisseyi daha daha aşşağı,
    Aklına şaşarım destek veren salağın,
    Yatırımcı zaten avuçladı başağı,
    Hissedarın söylenmediği tek yer kaldı, o da valla dalağın..

Sayfa 39/209 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •