Sayfa 39/481 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon
Arama sonucu : 3842 madde; 305 - 312 arası.

Konu: VANGD - Vanet Gıda Sanayi İç ve Dış Ticaret A.Ş.

Duhul
    May 2011
    İkamet
    konya
    Gönderi
    80

Esas

sıkılıyorum beklemekten ne biçim senet bu

Esas

Galip agam öncelikle selam ederim. hareketlerini yakından takip ediyorum. Yukarı tepki vereceğini sanmıyorum önce 1.80 sonrasında 1.70 i sabırsızlıkla bekliyorum. (arkadaşlar bu notum aga içindi kimse üstüne alınıp yatırım yapmasın. yani ytd)

Duhul
    Aug 2005
    İkamet
    Ankara-Gaziantep
    Gönderi
    10,869

Esas

Alıntı Originally Posted by klavye99 Yazıyı Oku
    Galip agam öncelikle selam ederim. hareketlerini yakından takip ediyorum. Yukarı tepki vereceğini sanmıyorum önce 1.80 sonrasında 1.70 i sabırsızlıkla bekliyorum. (arkadaşlar bu notum aga içindi kimse üstüne alınıp yatırım yapmasın. yani ytd)
    boşuna kendinizi yormayın halka arz fiyatının altına gelmesini beklemek pek sağlıklı değil sanırım!

Esas

Ben sahsen halka arz fiyatının altından istediğim kadar hisse alabildim,gayette rahat bir şekilde ve hiç zorlanmadan,kendimi kasmadan ve geleceğine adım kadar emin olarak..He iyi mi yaptım ? Onu zaman gösterecek.Ama Mepet hissesinide yakından takip eden biri olarak bence çok iyi yapmadım,cunku Mepet halka arzında sadece ilk gün halka arz fiyatının altına sarkmıstı hisse,VANGD'da ise isteyen halka arz fiyatının altından,İSTEDİĞİ KADAR hisse alabiliyor,beni tek düşündüren nokta bu

Esas

Umarım butun bu endiselerim bosa cıkar ve VANGD'da aynen MEPET gibi yüzümüzü güldürür

Esas

Galip Öztürk Holding AŞ nin alış-satış işlemlerine yönelik gönderdiği bildirimler :

12.09.2011

2.11 fiyattan 13.198 alış, 2.11-2.28 fiyat aralığından 415.024 adet satış işlemi.
    elimizdeki payların toplamı 1.599.767 adet , toplam sermayedeki payı % 7.999

13.09.2011

1.99 fiyattan 33.904 alış, 2.00-2.17 fiyat aralığından 823.670 adet satış işlemi.
    elimizdeki payların toplamı 810.001 adet , toplam sermayedeki payı % 4.050

evet geldik zurnanın zırt dediği yere...
    hani mal toplanıyordu. hani AGA malına sahip çıkıyordu.. ne oldu da % 10 larda halka arzdan alınan pay oranı % 4 e düşürüldü...

kağıdına güvenen adam kağıttaki pay oranını azaltır mı? arttırır mı?

ya kağıdına güvenmiyorsun, ya da güvendiğin adamlara kağıdını emanet ettin ve al gülüm ver gülüm yapıyorsun ki, işlemlerde adın geçmesin ama arka planda sen yer al..

eğer kağıdı başı boş bırakıyorsa kağıt pula döner..

yok eğer kağıdı birilerine devretti ve kağıdı uçurun ama benim adım dolaşmasın, zaten yeterince dava var hakkımda, bundan da başımız belaya girmesin diyorsa iş başka...

yukarıdakilerin özeti : BU KAĞITLA OYNAMAK KUMARDIR.. ÇOK KAZANABİLİRSİNİZ DE, PARASIZ PULSUZ KALABİLİRSİNİZ DE..
    Son düzenleme : caylak25; 15-09-2011 saat: 10:02.
    YTD.. Yaptıklarımdan Tamamen Dedem sorumludur.. Dedeme sorun :)
    ikazımızı koyalım da yok ben duymadım yok ben görmedim olmasın...

Esas

AGA, VANGD yı boşladı, AVGYO da yapıyor gösterisini..
    YTD.. Yaptıklarımdan Tamamen Dedem sorumludur.. Dedeme sorun :)
    ikazımızı koyalım da yok ben duymadım yok ben görmedim olmasın...

Esas

hiçç ugramamıştı ki boşlasın onun kağıdı belllii..ama bencede vanet metro gibi olcak yukarı yapamadığıı için geri gelecek diye bekliyorumm 1.4 alma planım var biraz daha

Sayfa 39/481 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •