Arama sonucu : 6 madde; 1 - 6 arası.

Konu: Sahibinden 2001 Megane RXI 1.6 16V

Esas Sahibinden 2001 Megane RXI 1.6 16V

2001 Megane RXI 1.6 16 V Gümüş renkli ilk sahibinden, ABS, Elektrikli camlar, Elektrikli yan aynalar, Dört hava yastığı, Hidrolik direksiyon, Klima, Merkezi kilit, Radyo/kaset, Yol bilgisayarı, elektrikli dört cam, sigara içilmemiş kapalı garaj arabası.

24,250 KM

Fiyatı: 18,500 YTL
    6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanununun 104., 107. ve 115. Maddelerinde belirtildiği üzere, yazdıklarım; yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz.

Esas

Araç satılmıştır.
    6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanununun 104., 107. ve 115. Maddelerinde belirtildiği üzere, yazdıklarım; yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz.

Duhul
    Feb 2005
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    911

Esas

vay, benim arabamdan, okadar oldumu 2. el fiyatı yaw. iyi vermişsin sanki. yanlız benimki 120,000 de filan.

Esas

Alıntı Originally Posted by ON4 dk
    vay, benim arabamdan, okadar oldumu 2. el fiyatı yaw. iyi vermişsin sanki. yanlız benimki 120,000 de filan.
    İki ay evvel yaklaşık fiyatı 21.000-22.000 YTL civarınaydı sııfırlarda yapılan indirimlerle fiyatlar ikinci el otoda fiyatlar geriye geldi. Fiyatlar ikinci elde çok oynak ve değişken.
    Şu an araba almayı düşünenler için sıfır veya ikinci elde çok cazip fırsatlar mevcut, kapmanya fiyatlarını üretici firmaların bu şekilde devam ettirme şansı uzun süre bence yok, talep düşüklüğünden dolayı fiyatlar borsacı deyimiyle dip yapmış durumda.

Flashmx Guest

Esas

Sanmıyorum
    Otomobil arzı artarken talep artık doyum noktasına geldi. Eski araçlar artık avrupadaki emsal değerleri ile el değiştirmeye başlıyacak. Otomobil eskiden yatırım aracı idi artık değil.

borsa78 Guest

Esas

sahibinden satılık nissan sunny 91 model fiyat 9 000 ytl klima abs 4 cam otomatik

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •