Sayfa 1/3 123 SonSon
Arama sonucu : 22 madde; 1 - 8 arası.

Konu: O An !

Esas O An !

İşte o anlardan biri Yaptığı işin ekonomik değeri var mı diye düşünmeyin varki,eski kullanılmış çivileri topluyor onları saatlerce uğraşarak doğrultuyor ve inşaat sektörüne kazandırıyor.Çalıştığı onca saate rağmen eline geçecek bir simit parası bile değil ama ne gam o hala işe yaradığını ,elinin tuttuğunun kanıtı peşinde.Tutan ellerine, vuran çekicine sağlık...
    Attached Images Attached Images

Esas

kime nasıl anlatacaksınki hocam , o çivinin bile kadri ve kıymeti olduğunu. yaşamak lazım. sonrada kadir kıymet bilmek gerek. saygılar

3. Esas

Alıntı Originally Posted by chem73
    kime nasıl anlatacaksınki hocam , o çivinin bile kadri ve kıymeti olduğunu. yaşamak lazım. sonrada kadir kıymet bilmek gerek. saygılar

bir lokma bir hırka... yeni dünya düzenini yıkacak bu felsefe

Esas benim de nüfus kağıdı eskimiş

Hey gidi günler hey,demek benim de nostalji yapacağım kadar zaman geçmiş,Türkiye gelişmiş.Ben cocukken herkes yamuk çivileri düzeltir,herkes içten yada dıştan yamalı giyer,her çocuk bakır tel toplar, hurda toplar hurdacıya satar harçlık yapardı.Ben hala gelen mektup,fatura zarflarını ters yüz edip not kağıdı olarak kullanıyorum.Çivi düzelten amca'ya şaşırılıyorsa bayağı nesiller geçmiş üstümden

Duhul
    Jan 2005
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,052

Esas

Aslında çevremize bir bakarsak hep "o an" lardan var...Önemli olan bu büyük koşuşturma içersinde "o an" ları görebilmek diye düşünüyorum...

Esas

Alıntı Originally Posted by lancelot
    Aslında çevremize bir bakarsak hep "o an" lardan var...Önemli olan bu büyük koşuşturma içersinde "o an" ları görebilmek diye düşünüyorum...
    katılıyorum.......

Esas

[IMG][/IMG]

Esas

Gözlerdeki korku

Fotoğraf Irak’ta çekildi. Direnişçilerle Amerikan askerleri arasındaki son çatışmalardan birinin ardından elde edildi bu ‘o’ an. Jipin ön camındaki kurşun delikleri, gerilimin boyutlarını anlatmaya yetiyor. Ama gerilimi bu kurşun deliklerinden çok etkili anlatan bir ayrıntı var: Amerikan askerinin gözlerindeki korku...
    ___Alıntıdır....

Sayfa 1/3 123 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •