Sayfa 1/624 1231151101501 ... SonSon
Arama sonucu : 7480 madde; 1 - 12 arası.

Konu: SAFGY- saf gayrımenkul yatırım ortaklıgı a.s

Duhul
    Dec 2004
    İkamet
    uzaklarda....
    Gönderi
    20,305

Esas SAFGY- saf gayrımenkul yatırım ortaklıgı a.s

ıslem kodu degısen pay: Saglam gayrımenkul yatırım ortaklıgı a.s.'nın
    31.10.2011 tarıhlı genel kurul toplantısında sırketın tıcaret unvanı saf
    gayrımenkul yatırım ortaklıgı a.s. Olarak degıstırılmıs, yenı unvan 2.11.2011
    tarıhınde tescıl edılmıstır. Bu nedenle, payları borsamızda ıslem gormekte olan
    bahse konu sırketın mevcut sagyo ıslem kodu, 1.12.2011 tarıhınden ıtıbaren
    (bugun) gecerlı olmak uzere safgy olarak degıstırılmıstır.***
    - Kuralları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.
    - Forum hakkında Sıkça Sorulan Sorularınıza (SSS) cevapları burada bulabilirsiniz.
    - Forumumuzda siyasi ve dini yazılar kabul edilmiyor.
    - Bunları yapmayın

Esas

yok mu kademe verebilecek kimse

Duhul
    Oct 2006
    İkamet
    BİST Pit Alanı
    Gönderi
    50,148
    Blog Yazıları
    79

Esas

hayırlı olsun yeni ad yeni başlık

Haftalık Hisse.net yarışması
    TÜRKÜM, DOĞRUYUM, ÇALIŞKANIM, VARLIĞIM TÜRK VARLIĞINA ARMAĞAN OLSUN. NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.
    M.K.ATATÜRK

Duhul
    Dec 2010
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    2,171
    Blog Yazıları
    4

Esas

hayırlı olsun

Duhul
    Jan 2010
    İkamet
    FB CUMHURİYETİ
    Gönderi
    2,731

Esas

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    hayırlı olsun yeni ad yeni başlık
     Alıntı Originally Posted by KONYALIYIZ Yazıyı Oku
    hayırlı olsun

Temennileriniz için teşekkürler dostlar,İNŞAALLAH hayırlı ve kazançlı olur....
    1907 KERE MAŞALLAH

6. Esas

maşallah demeye gelmiyor yafff... mendebur iki dakkada bozdu gene 41 altına sarkmasa bari

Esas

bugün 1,50 üstü kapatırsan ne güzel olur be saf kardeş. ama zor gibi görünüyor.

Duhul
    Jan 2011
    İkamet
    New York, New York, United States
    Gönderi
    3,289

Esas

hayirli olsun yeni topik umarim yeni bir baslangic olur bizler icin..

Esas

Sn.DİEGO, bence kredi almanız cok yanlıs bir hareket olur.burası borsa, yarın ne olacağını kimse bilemez.endeks 48000'in altını gördüğünde sfgyo falan kalmaz hepsi düşer.hem bence sfgyo'nun yukarı cıkacağı garantisi yok.bakın bugun halen üzerinde baskı var kağıdın.yukarı cıkmasını istemiyorlar.kağıda belli seviyelerde satıs yazarak set koyuyorlar.bu yuzden bence bu seviyelerden kağıda girmek risktir.hele kredi almanız cok daha buyuk risk olur.
    ben kısa vadede (elimde de bu hisse olmasına rağmen) yukarı gideceğini düşünmüyorum.hayırlısı diyelim.
    ALIM-SATIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.KİŞİSEL YORUMUMDUR.

Esas

Alıntı Originally Posted by tarot Yazıyı Oku
    Sn.DİEGO, bence kredi almanız cok yanlıs bir hareket olur.burası borsa, yarın ne olacağını kimse bilemez.endeks 48000'in altını gördüğünde sfgyo falan kalmaz hepsi düşer.hem bence sfgyo'nun yukarı cıkacağı garantisi yok.bakın bugun halen üzerinde baskı var kağıdın.yukarı cıkmasını istemiyorlar.kağıda belli seviyelerde satıs yazarak set koyuyorlar.bu yuzden bence bu seviyelerden kağıda girmek risktir.hele kredi almanız cok daha buyuk risk olur.
    ben kısa vadede (elimde de bu hisse olmasına rağmen) yukarı gideceğini düşünmüyorum.hayırlısı diyelim.
    Teşekkür ederim cevabınız için, tüm arkadaşlarada tekrar teşekkür ederim cevapları ve temennileri için, burdan görüşleri aldıktan sonra öğleden sonra bankacı bir ablam geldi ve zaten benim belirttiğim kısa vadede belirttiğim meblaya merkezin onay vermeyeceğini belirtti bende zaten şüpheler içerisinde idim bu kararımdan vazgeçtim, tekrar sağolun.

Yeni topikte hepimize hayırlı, uğurlu olsun.

Esas

son alımlar yönün yukarı olduğunu gösterdi bence. yarın güzel bir gün olabilir...

12. Esas

şu yarınlar da olmasa nece olacak halimiz ya... ya nasip... olsun da yarın olsun bari... iyi akşamlar herkese!

Sayfa 1/624 1231151101501 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •