Sayfa 3/10 İlkİlk 12345 ... SonSon
Arama sonucu : 73 madde; 17 - 24 arası.

Konu: En ucuz komisyon oranı hangi aracı kurumda

Esas

Alıntı Originally Posted by emin48 Yazıyı Oku
    Bu ne demektir ?
    kendince ironi yapmiş.yani düşük komisyonlu kalitesiz aracı kurumların batması daha muhtemel demek istemiş.

Esas

Alıntı Originally Posted by ssregitoss Yazıyı Oku
    kendince ironi yapmiş.yani düşük komisyonlu kalitesiz aracı kurumların batması daha muhtemel demek istemiş.
    Batması bir yana 10 kişinin bile çalışmadığı aracı kurumlar var bu ülkede, hangi güvenle nasıl bir işlem yapılıyor anlamak mümkün değil.

Sanko dedikleri firma ocak ayı işlem hacminde aracı kurumlar arasında 51.sırada

50 tane aracı kurum ismi sayabilirmisiniz ?

Birde integral var bunu gibi, o 66.sırada evet bunlar düşük komisyon diyerek bas bas bağırıyorlar

Hangi piyasa yapıcısı hangi spek bu kurumları kullanmış şimdiye kadar ?

Sankoda vob işlemlerinde kaç kişinin canı yandı biliyor musunuz?

20 senelik aracı kurumlar var açtıracaksınız oralardan açtırın uygun oranlarla...

Bankalar hacimden çok artık portfoye göre oran vermeyede başladılar, 500 bin üstü hesabın varsa onbinde 4-5 veren var...
    HASAN ALMAZ BASAN ALIR

Esas

3 banka 1 aracı kurum hesabım var, hepsini aktif olarak kullanıyorum . on binde 4 ve binde 1 arası komisyonları

Aracı kurum seçiyorsanız , kalitesine ve güvenirliğine bakın oranından önce. Hesaba para ne kadar zamanda geçiyor, işlem hızı nasıl , kademelerde ilk sırayı yakalıyabiliyor mu bunlar önemli...
    HASAN ALMAZ BASAN ALIR

Esas

global,zraat.meksa ile çalıştım.şuan gedikla çalışıyorum.benim için on nubara komisyon binde bir...
    Zalime açımak,MAZLUMA zulmetmektir......

Esas

verdiğiniz bilgiler icin teşekkür ederim.en iyisi bankalardan şaşmamak.

Esas

Alıntı Originally Posted by shadowcem Yazıyı Oku
    Batması bir yana 10 kişinin bile çalışmadığı aracı kurumlar var bu ülkede, hangi güvenle nasıl bir işlem yapılıyor anlamak mümkün değil.

Sanko dedikleri firma ocak ayı işlem hacminde aracı kurumlar arasında 51.sırada

50 tane aracı kurum ismi sayabilirmisiniz ?

Birde integral var bunu gibi, o 66.sırada evet bunlar düşük komisyon diyerek bas bas bağırıyorlar

Hangi piyasa yapıcısı hangi spek bu kurumları kullanmış şimdiye kadar ?

Sankoda vob işlemlerinde kaç kişinin canı yandı biliyor musunuz?

20 senelik aracı kurumlar var açtıracaksınız oralardan açtırın uygun oranlarla...

Bankalar hacimden çok artık portfoye göre oran vermeyede başladılar, 500 bin üstü hesabın varsa onbinde 4-5 veren var...
    sanko küçük bir firma değil sahipleri tr nin ilk 100 zengini arasında integrali geçin ama sanko vob işlemleri ağırlıklı sanıyorum hisse senediyle pek uğraşmıyorlar vob dada işlem hacminde iyi diye biliyorum vob da nasıl can yakmışlar merak ettim birde bu onbinde 4-5 veren bankalar hangileri yazarmısınız teşekkürler
    HİÇBİR MESAJIM YATIRIM TAVSİYESİ İÇERMEZ
    ÇOK LAF YALANSIZ ÇOK MAL HARAMSIZ OLMAZ

Esas

Alıntı Originally Posted by YAUTJA Yazıyı Oku
    sanko küçük bir firma değil sahipleri tr nin ilk 100 zengini arasında integrali geçin ama sanko vob işlemleri ağırlıklı sanıyorum hisse senediyle pek uğraşmıyorlar vob dada işlem hacminde iyi diye biliyorum vob da nasıl can yakmışlar merak ettim birde bu onbinde 4-5 veren bankalar hangileri yazarmısınız teşekkürler
    Çalışan sayısı , hizmet kalitesi , şube sayısı olarak küçük kullanılmayan bir aracı kurum yoksa zaten kar ediyor . Sahipleri ne olursa olsun, sahibiyle mi çalışıyoruz...

Vobda da en düşük onlarda 1 tl diye biliyorum , ekran donma, emir iletilememe gibi forumdaki bir çok kişi problem yaşadı, stop olamadılar bu sorunlardan dolayı. Sonrada kullanmadılar zaten.

Ak-deniz-garanti
    HASAN ALMAZ BASAN ALIR

Duhul
    May 2006
    İkamet
    İZMİR
    Gönderi
    3,292

Esas

Alıntı Originally Posted by emin48 Yazıyı Oku
    Doğrudan kendisi yapıyor borsa işlemlerini..
    tşkler verdiğiniz cevap için ben ziraatı seçtim şimdilik birde derinlik olarak ilkez kullanıcağım 1 .ci kademe derinlik örnekle anlatırmsıınız yada 5 kademe dernlik arasındaki farkı

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •