Sayfa 3/7 İlkİlk 12345 ... SonSon
Arama sonucu : 73 madde; 25 - 36 arası.

Konu: En ucuz komisyon oranı hangi aracı kurumda

Esas

Kapital Menkul Değerler A.Ş tüm müşteri hesaplarını kapatarak yaklaşık 20 personelini işten çıkardı.
    Geçtiğimiz günlerde Ata Yatırım bir çok şubesini kapatarak "kurumsal yeniden yapılanma" nedeniyle 70'den fazla personelin işine son vermişti.

TEB ve Fortis bankalarının birleşmesiyle de özellikle yatırım bölümlerinden bir çok finans personeli işten çıkarılırken Kapital Menkul de ise şirketin satışı için görüşmelerin başladığı konuşuluyor.
    HASAN ALMAZ BASAN ALIR

Esas Yurtdışı işlemlerdeki Komisyon Oranları

yeri burası mı tam emin değilim fakat, DAX-30 da işlem yapmak için İş Yatırımdan hesap açıp trademaster programını indirdim. bugün ilk kez alım yapıyım dedim, onbinde15 komisyon kesmeye kalktı. Çok fazla değil mi? Bu konu hakkında bilgisi olan bir arkadaş var mı?
    Zarardan kara geçmek istiyorsanız bunun şartları; bir sabır iki dogru zamanda dogru hissede bulunmaktır...

3. Esas

Alıntı Originally Posted by vitamin Yazıyı Oku
    en ucuz aracı kurum hangi kurumda borsa işlemlerinde sadece internetten al sat yapılacak

böyle bir tablo varmı forumda güncel ziraat yatırım sizce nasıl komisyon olarak
    kardeş ziraat bankasına sakın bulaşma allah belasını versin.cinnet geçirdim yine.hayatımda bu kadar berbat bir sistem görmedim yemin ediyorum.kafayı yedirdirler bana.2 günün biri sistem çöküyor.ekran ikide bir donuyor.

yeni bankaya geçeceğim arkadaşlar günlük al-sat yapacağım sistemi sorunsuz ekranı saat gibi tıkır tıkır işleyen bir banka varmı?varsa hangisi?bu hafta değiştireceğim canıma tak etti.

4. Esas

Alıntı Originally Posted by shadowcem Yazıyı Oku
    3 banka 1 aracı kurum hesabım var, hepsini aktif olarak kullanıyorum . on binde 4 ve binde 1 arası komisyonları

Aracı kurum seçiyorsanız , kalitesine ve güvenirliğine bakın oranından önce. Hesaba para ne kadar zamanda geçiyor, işlem hızı nasıl , kademelerde ilk sırayı yakalıyabiliyor mu bunlar önemli...
    hangi bankalarla çalıştığını yazarmısın?banka değiştireceğim de.günlük al-sat da sorun çıkarmayan ekranı saçma sapan donmayan bir banka arıyorum

5. Esas

Ben iş bankası kullanıyorum ve iş cep üzerinden işlem yapıyorum.Komisyon oranı binde 2 kömisyon alıyor.
    İş bankası kullanan var mı başka arkadaşlar?

Duhul
    Oct 2011
    İkamet
    Kaygan Zemin
    Gönderi
    78

Esas

Bende de İş Bankası var, komisyon oranı % 0,15 - % 0,2. Memnun değilim, bazen açamıyorum. Doğru düzgün bir banka bulsam ben de giderim.
    İş Bankası oranları:
    "Hacmi Aralıkları TL Komisyon Oranı (onbinde) 25.000 'e kadar 20* 25.001 - 50.000 19 50.001 - 200.000 18 200.001 - 500.000 17 500.001 - 1.000.000 15 1.000.001 - 5.000.000 12 5.000.001 - Üstü 8. 1 TL maktu tutardan az olmamak ve işlem tutarının %1'ini aşmamak kaydıyla, % 0,2 ( ONBİNDE YİRMİ) komisyon oranı uygulanacaktır."
    Bol kazanç dilerim.
    Son düzenleme : ssener; 13-03-2012 saat: 09:40. Sebep: yazı düzeltme
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Apr 2006
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    329

Esas

Alıntı Originally Posted by 50promil Yazıyı Oku
    kardeş ziraat bankasına sakın bulaşma allah belasını versin.cinnet geçirdim yine.hayatımda bu kadar berbat bir sistem görmedim yemin ediyorum.kafayı yedirdirler bana.2 günün biri sistem çöküyor.ekran ikide bir donuyor.

yeni bankaya geçeceğim arkadaşlar günlük al-sat yapacağım sistemi sorunsuz ekranı saat gibi tıkır tıkır işleyen bir banka varmı?varsa hangisi?bu hafta değiştireceğim canıma tak etti.
    Temmuz'da geri dönebilirsiniz. 30 Haziran günü sistem değişikliği olacak.
    Yatırım yapmak, paylaşarak öğrenmek, biraz da nükteli yaklaşarak kara bulutları dağıtmaktır amacım. Dediklerim asla tavsiye niteliği taşımaz, al-sat-tut-uç-kaç tavsiyesi olamaz.

Esas

Tekstil yatırım ile çalışıyorum ne kadar işlem yaptığın önemli değil binde 1 komisyon hesap işletim ücreti yok anlık matriks ekran var takılma donna yaşamadım memnunum gayet hızlı

Duhul
    Feb 2009
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    4,132
    Blog Yazıları
    2

Esas

Yaklaşık 2 yıldır SANKO MENKUL müşterisiyim..

Onbinde 2 oran...

Ben çok memnunum...

YAVUZHAN

Bir Ampul bir odayı aydınlatır..
    Bir Hilal tüm dünyayı aydınlatır..

Duhul
    May 2006
    İkamet
    İZMİR
    Gönderi
    3,269

Esas

Alıntı Originally Posted by TaNGo Yazıyı Oku
    Temmuz'da geri dönebilirsiniz. 30 Haziran günü sistem değişikliği olacak.
    ne gibi değişilik olacak usta ben 2 senedir kullanıyorum bendede çok hata oluyor ekranda sms bazen gelmiyor delirtiyor

Duhul
    Jan 2010
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,590

Esas

Bende 2 yıldır sanko menkul ile çalışıyorum. gayet memnunum.
    Zaten bir işim olmuyor kendileriyle internetten alıyorum satıyorum. komisyon 10 binde 2

İyiki varlar, diğerleri kan emici gibi senelerce paramızı emdiler..
    Ümidini kaybetmiş olanın başka kaybedecek bir şeyi yoktur.

Duhul
    Nov 2011
    İkamet
    ÜNYE
    Gönderi
    725

Esas

Alıntı Originally Posted by shehzade Yazıyı Oku
    Yaklaşık 2 yıldır SANKO MENKUL müşterisiyim..

Onbinde 2 oran...

Ben çok memnunum...
     Alıntı Originally Posted by merdem Yazıyı Oku
    Bende 2 yıldır sanko menkul ile çalışıyorum. gayet memnunum.
    Zaten bir işim olmuyor kendileriyle internetten alıyorum satıyorum. komisyon 10 binde 2

İyiki varlar, diğerleri kan emici gibi senelerce paramızı emdiler..
    Nası yani
    1 milyonluk işlem yapsanız 200 lira mı odüyorsunuz?
    Bizim ağalar(ziraat)500.000 liraya kadar onbinde 15
    500.000-1 milyon arası da onbinde 13 alıyor
    Sizin anlayacağınız ayda 1.000 lira kazanıyor banka sırtımdan (memurum maaşımı kestirirsiniz)
    Sonra da kredi kartına 10 lira kart ücreti alıyorlar
    ALEMDE ŞER,OĞUZDA ER TÜKENMEZ...

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •