Sayfa 1/615 1231151101501 ... SonSon
Arama sonucu : 4916 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Esas Ankara'da nereden arsa alınabilir?

arkadaşlar 10 bin YTL ile Ankara'da yatırım amaçlı nerede kaç metrekare arsa alınabilir...1-2 seneye kadar primlenebilecek yer kaldı mı bilgi verirseniz sevinirim...selamlar...sevgiler
    borsa ile ilgili bildiğim tek şey hiçbir şey bilmediğimdir...

2. Esas

eşkisehir tarafı dolu konya dolu istanbul dolu gölbası haymana arası yeni çift yol yapılması araştırırsan bulursun

Esas

evet haklısınız bir tek orası kaldı...bir de pursaklar tarafı var diye düşünüyorum...kentsel dönüşüm programı çerçevesinde buraları da oldukça değerlenecek ama yer kaldı mı bilmiyorum..tşk ler...

Esas

Mühye 'nin adını pek bir duyar oldum .Orası nasıl ? Bilen varsa?

Esas

mühye köyü diye bir yer var çankaya nın yukarıları...bir sırttan da mamak a bakar...bayağı bir ev yapıldı...orada biraz geç kalındı gibi...ederi yükseldi arsaların evlerin...millet nerelerden ev alıyor artık şaşılacak şey...

Esas

Etİmesgut Bİle FirlamiŞŞ..ben İst.te Oturuyorumm,arsalar Etİmesgutta,geÇen Geldİm Ve O Yerlerİn O Kadar EttİĞİnİ Duyunc Şoka Gİrdİm..

Esas

karapürçekte tarlalar satılıyor.altındağ belediyesi imar geçirecekmiş bakılabilir

Duhul
    Dec 2005
    İkamet
    MANİSA/ANKARA
    Gönderi
    2,377

Esas

keçiören ovacık tarafından alabilirsin gelecek vadediyor oralar....
    BURADA YAZDIKLARIM BENİM GÖRÜŞ VE DÜŞÜNCELERİM OLUP DOĞABİLECEK KAR/ ZARARLARDAN SORUMLU OLMAM SÖZKONUSU DEĞİLDİR. !!YASAL UYARI!! PARA TEKNİĞİ BOZAR!!

Sayfa 1/615 1231151101501 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •