Sayfa 1/410 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 4916 madde; 1 - 12 arası.

Konu: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Esas Ankara'da nereden arsa alınabilir?

arkadaşlar 10 bin YTL ile Ankara'da yatırım amaçlı nerede kaç metrekare arsa alınabilir...1-2 seneye kadar primlenebilecek yer kaldı mı bilgi verirseniz sevinirim...selamlar...sevgiler
    borsa ile ilgili bildiğim tek şey hiçbir şey bilmediğimdir...

2. Esas

eşkisehir tarafı dolu konya dolu istanbul dolu gölbası haymana arası yeni çift yol yapılması araştırırsan bulursun

Esas

evet haklısınız bir tek orası kaldı...bir de pursaklar tarafı var diye düşünüyorum...kentsel dönüşüm programı çerçevesinde buraları da oldukça değerlenecek ama yer kaldı mı bilmiyorum..tşk ler...

Esas

Mühye 'nin adını pek bir duyar oldum .Orası nasıl ? Bilen varsa?

Esas

mühye köyü diye bir yer var çankaya nın yukarıları...bir sırttan da mamak a bakar...bayağı bir ev yapıldı...orada biraz geç kalındı gibi...ederi yükseldi arsaların evlerin...millet nerelerden ev alıyor artık şaşılacak şey...

Esas

Etİmesgut Bİle FirlamiŞŞ..ben İst.te Oturuyorumm,arsalar Etİmesgutta,geÇen Geldİm Ve O Yerlerİn O Kadar EttİĞİnİ Duyunc Şoka Gİrdİm..

Esas

karapürçekte tarlalar satılıyor.altındağ belediyesi imar geçirecekmiş bakılabilir

Duhul
    Dec 2005
    İkamet
    MANİSA/ANKARA
    Gönderi
    2,377

Esas

keçiören ovacık tarafından alabilirsin gelecek vadediyor oralar....
    BURADA YAZDIKLARIM BENİM GÖRÜŞ VE DÜŞÜNCELERİM OLUP DOĞABİLECEK KAR/ ZARARLARDAN SORUMLU OLMAM SÖZKONUSU DEĞİLDİR. !!YASAL UYARI!! PARA TEKNİĞİ BOZAR!!

Esas

marco arkadaşıma katılıyorum, 10 bin ytl ye ovacık falan keçiörenin arkalarından bulabilirsin.. bir de arkadaşım gölbaşında velihimmetli diye bir yer var.. gölü görmüyor gölden daha içerde, şu an imarsız, altyapı yok ama ben ankaranın arsa anlamında eskişehiryolu tarafında gelişimini tamamlamak üzere olduğunu düşünüyorum, o yüzden konya yolu ve civarı güzel olacaktır ileride.. eskişehir yolu temelliye kadar doldu zaten

Esas

bence en iyisi
    eskişehir yolundan almaktır

yenimahalle -> aşağı yurtçu - yukarı yurtçu köyleri
    temelli -> hisarlıkaya köyü
    ya da sincan -> çiçektepe - yeni peçenek köylerinden

elindeki parayla net 1000 m2 ( 1 dönüm ) yer alabilirsin

eğer 10 sene tutarsan bence en az 250 bin $ paran olur
    şimdiki maliyeti ise 1000 $ seviyesini geçmez

saygılarımla
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK'nın Seri:V, No:52 Sayılı tebliğ çerçevesinde sunulmaktadır. Burada ulaşılan sonuçlar tercih edilen hesaplama yöntemi ve/veya yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmakta olup, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabileceğinden sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir.

Duhul
    Dec 2005
    İkamet
    MANİSA/ANKARA
    Gönderi
    2,377

Esas

Alıntı Originally Posted by uprelude
    marco arkadaşıma katılıyorum, 10 bin ytl ye ovacık falan keçiörenin arkalarından bulabilirsin.. bir de arkadaşım gölbaşında velihimmetli diye bir yer var.. gölü görmüyor gölden daha içerde, şu an imarsız, altyapı yok ama ben ankaranın arsa anlamında eskişehiryolu tarafında gelişimini tamamlamak üzere olduğunu düşünüyorum, o yüzden konya yolu ve civarı güzel olacaktır ileride.. eskişehir yolu temelliye kadar doldu zaten
    bu velihimmetli dedğin yerde ne kada arsa fiyatları birde oradan imar gecmemiş mi dedin benmi yanlış anlamdım eger dediğin gibiyse alalım oradan...
    BURADA YAZDIKLARIM BENİM GÖRÜŞ VE DÜŞÜNCELERİM OLUP DOĞABİLECEK KAR/ ZARARLARDAN SORUMLU OLMAM SÖZKONUSU DEĞİLDİR. !!YASAL UYARI!! PARA TEKNİĞİ BOZAR!!

Duhul
    Nov 2005
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,219

Esas

Yaklaşık altı ay önce Çankaya Mühye köyü 896 nolu parselde 100 m2 si 7000 ytl ye kadar çıkmıştı.Aynı köyde 902 nolu parsede ise 100 m2 si 13500 ytl idi.Çankaya belediyesinden öğrendiğime göre bölge kentsel dönüşüm projesi içindeymiş.İki sene önce 100 m2 verilen fiyat ise sadece 400 ytl idi.Beyler fiyatlara bakınca borsada boşuna tırmalıyoruz..Sağlıcakla kalın...

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •