Sayfa 140/615 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190240 ... SonSon
Arama sonucu : 4916 madde; 1,113 - 1,120 arası.

Konu: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

1. Esas

Hissenizin bir kısmınızı eş dosta yapmanız lazım. Kendiniz için 5.000 metre yeri 2500-2500 ikiye böldüm 2 hak olmaz.

Alıntı Originally Posted by shiftmen Yazıyı Oku
    Sayın kapila
    Hissenin kendi içinde tekrar bölünebilmesi mümkünmü? Eger mümkünse bence bunu yapmakta kesinlikle fayda var.Çünkü arsa büyüdükce getirisi azalıyor gibi bir durum var.Eger bölünmesi mümkünse nasıl yapılabileceği konusunda bilgi verirseniz memnun olurum.Benim kanaatim geçen şubatta çıkan yeni toprak kanunu bu bölünmeyi engeller diye düşünüyorum.
    Sadece bana ait yorumdur. Alım satımda kullanılmaz.

2. Esas

Sayın Kartal06,
    Şu anda 105'e verenler var. Kendileri 101den alıp 105e veriyorlar. Ben de 100'e almaya çalışıyorum
    Teklifiniz için teşekkürler. Aklımda bulunsun. Siz emlakcı mısınız?

[QUOTE=kartal06;1719902]
     Alıntı Originally Posted by The Boss Yazıyı Oku
    Sayın kapita,
    11 Aylık oğlum için 895den yer alacağım. 5.000 m2nizi kardeşler arasında bölerken satarsanız haberim olsun 895 te suanda almak isterseniz 650 m2 yerim var 107 den verebilirim
    Sadece bana ait yorumdur. Alım satımda kullanılmaz.

3. Esas

Selam forum,
    Her ne kadar foruma katılamıyorsak da her gittiğim yerden forumu takip etmekteyim. Zaman zaman tansiyon yükselmekte yanlış anlaşılmaktan ötürü zaman zaman sessizliğe bürünmekte emlak borsası.
    Güneykent projesini hayata geçmesi (baya bir zaman dır askıda kalmıştı) umarım bölgenin aktivasyonu açısından olumlu olur, ayrıca T.B.M.M lojmanlarının arsasına yapılacak olan projede Çankaya ilçesinin zaten yüksek olan çıtasını daha da yukarılara taşır umarım.
    Her iki projeninde çankayaya yeni bir soluk getireceği kanaatindeyim. Malumunuz Eskişehir yolu,Gölbaşı incek keza batıkent taraflarına yayılan büyük projelerin yanı sıra çankayada ki bu projeler merkezin içerisinde olması ayrıca elit bir semt sebebiyle öncelikli tercih olacak diye düşünüyorum.
    The boss un forumda ifade ettiği gibi 895 ve 896 dan müjdeyi yine kendinden duymayı bekliyoruz

Gerçi forum genelde çankaya bölgesini içeriyor olsada, pursaklar ın yeni imar yasası hakkında bilgi sahibi olan arkadaşların bizlerle paylaşmasını bekliyorum.
    Malum kuzey Ankara projesi yapılırken melih gökçek pursaklarda buluna evlerın kutu gıbı oldugunu ıfade ederek emsali 1.6 dan 1 çekmiş imar planında değişikliğe gidilmişti daha sonra iş mahkemeye intikal etmiş v.s.v.s diye uzayıp gidiyor du??
    Şimdiden teşekkür ederim.
    istediğin olmuyorsa,olacağı iste!!

4. Esas

arkadaşlar çankaya ege konutlarında dubleks konut satılıktır ilgilenen varsa mail yazabilirler.. 285 m2 ultralüks.
    KENDİNİ HAK İLE MEŞGUL ETMEZSEN,
    BATIL SENİ MEŞGUL EDER

Esas

Alıntı Originally Posted by oktayreis Yazıyı Oku
    arkadaşlar çankaya ege konutlarında dubleks konut satılıktır ilgilenen varsa mail yazabilirler.. 285 m2 ultralüks.
    Arkadasim Cankaya ege konutlarinin yerini tarif edermisiniz. ayrica villaniza
    dusundugunuz rakamida belirtirseniz daha aciklayici olur.

6. Esas

Alıntı Originally Posted by ekin Yazıyı Oku
    Arkadasim Cankaya ege konutlarinin yerini tarif edermisiniz. ayrica villaniza
    dusundugunuz rakamida belirtirseniz daha aciklayici olur.
    üstat,ege konutları,anayasa mahkemesinin hemen karşısında,çankaya postanesinin tam önünde yer alıyor,ayrıca villa degil,11 katlı iki bloktan oluşuyor.benim dubleks 10ve11 katlar da.fiyat konusunu ise özelinize yazarım
    BATIL SENİ MEŞGUL EDER

7. Esas

özelinize yazamıyorum,ama şöyle söyleyim.ilan 700 olarak verdik ama pazarlık marjı da var elbette.
    BATIL SENİ MEŞGUL EDER

Esas

Alıntı Originally Posted by The Boss Yazıyı Oku
    Sorunuzun cevabı yukarıdaki mesajlarımdan birinde var.
    asıl sormak istediğim. benim 100 m2 yerim varsa benimde hakkım oluyormu yoksa şu senin paran kardeşim al çık mı diyorlar.

teşekkür ederim.
    .....Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir....
    ...Kendime göre kah düşüncelerim kah hayal ürünlerim....
    ....Kimseyi bağlamaz BENİ BİLE.....

Sayfa 140/615 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190240 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •