Sayfa 240/615 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340 ... SonSon
Arama sonucu : 4916 madde; 1,913 - 1,920 arası.

Konu: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Esas

teşekkür ederim emlaksan

Esas selam

selam formdaki arkadaslar
    bu formdan bazi arkadaslardan guzel bilgiler edindim hakikaten kiymetli tercubeler edindim yakin zamanda bir alis verisimde tercubesizligimin cezasini azdaha pahaliya maledecektim arkadaslar benim sizden ricam her seyinizi bu sitede paylasin ticaretin inceliklerini yanilmama konusunda her seyi sorun veya yazin ben bir ay once turkiyedeydim .serhan beye ugradim bir cayini ictim [emlaksan] hakikaten efendi duzgun bir insan baya sohbette ettik elindeki tejrubelerini birikimlerini paylasmayi seven bir kardesimiz yazdiklarina hakikaten irtibar edilmesi gereken bir kardesimiz
    herkeze bol kazanclar saygilar

3. Esas

yatırıma neden tüyo;

Temelli Uluslar arası Göl ve Rekreasyon Alanı Projesi

Planlanan göl projesi doğal güzelliği ve ekolojik dengeyi de sağlamasının yanı sıra Ankara'nın batı aksında önemli ve hızlı bir gelişme süreci içinde olan Temelli beldesinde sosyal, ekonomik, kültürel ve çevresel anlamda bir kalkınma yaratacak ölçekte bir proje olarak planlanmıştır. Göl alanın tamamı Temelli Belediyesinin mülkiyetindedir.
    Yapım çalışmalarına 2000 yılı Haziran ayında başlanan gölün harfiyat çalışmaları DSİ ve Belediye iş makinelerinin ortak çalışmaları ile tamamlanmıştır.
    "Temelli Uluslararası Göl ve Rekreasyon Alanı Projesi" Altınpark'ın 4,5 katı büyüklüğünde olup, Avan projeler, Yapısal ve Bitkisel Uygulama Projeleri, Detaylar ve Keşif Özeti de dahil olmak üzere planlama ve proje çalışmaları tamamlanmıştır.
    Yapım çalışmaları devam eden Doğal Göl'ün Yeniden hayata geçirilmesi için harfiyat, su geliş kanalı, su alma yapısı, tahliye kanalları, drneaj kanalları, çevre yolları ile göl çevresi şevlerin kuru pere kaplama çalışmaları ve su tutma işlemi tamamlanmış ağaçlandırma çalışmaları devam etmektedir.
    Göl ve Rekreasyon alanı ile şelale kompleksi toplam l .800.000 m2 büyüklüğünde alanı kapsamakta olup proje kapsamında bölgemize canlılık getirecek önemli tesisler yer almaktadır. Turizm potansiyelimizi doğrudan etkileyecek ve ülkemizin tanıtımı ile iç ve dış turizme hizmet verecek uluslararası nitelikte golf tesisleri, uluslararası fuar ve kültür merkezi ile alışveriş merkezi ve aquapark gibi kullanımlar bulunan ve Türkiye'de emsali bulunmayan bir kompleks olarak planlanmıştır.

Proje Bilgileri

PLANLAMA ALANI : 1.800.000 m2
    GÖL ALANI : 300.000 m2
    GÜNLÜK KAPASİTE : 120.000 Kişi
    PROJE BAŞLANGIÇ TARİHİ : Haziran 2000
    Proje kapsamında yer alacak tesisler.

Piknik alanları, Kafeterya, Balık tutma alanı, Alışveriş merkezleri, Düğün salonu Hizmet binaları, Drive-in Sinema, Anfi-tiyatro Seyir tepeleri, Teknoloji ve eğitim parkı, Botanik bahçesi, Dev direkler-giriş kapıları Yel değirmeni-iskele, Türk evleri, Golf tesisi, Fuar alanı, Hayvanat bahçesi, Aqua park Kuş adası, Şelale, Otel, Seralar, Kültür sitesi, Büfeler, Mola istasyonları, Kürek antreman parkuru Lokanta, Koşu yolu, Trafik eğitim pisti, Sergi ve satış reyonları, Açık-kapalı yüzme havuzu, Eğlence merkezleri At binme alanları, Çocuk oyun alanları, Gül bahçesi, Yedi harikalar standı, Dev akvaryum ve sera.

4. Esas

ANKARA Periferinde çok şey değişiyor !!! Özellikle Batı Yakasının hızına yetişilmiyor... ANKARA Büyükşehir mücavir alanına yeni girmiş, TOKİ toplu konut uygulamalarının hızla devam ettiği bu bölgede yatırım yapmanın tam zamanı... Yap-Sat’a uygun, kârlı arazi maliyeti elde etmek için; ANKARA-ESKİŞEHİR YOLU ÜZERİ, TEMELLİ’DE ANA YOLA 0 – 20 KM UZAKLIKTA, İMARLI, İMARA AÇIK ARSA, ARAZİ VE TARLALAR... ANKARA-ESKİŞEHİR YOLUNA 10 KM UZAKLIKTA Köy içi ve çevresinde, yol üzeri, yola yakın bahçe kullanımına uygun arsa ve araziler... Mehmet Emin ONARAN +90 505 375 20 42

5. Thumbs down ANKARA, Temelli'de sahibinden tarlalar

ankara-eskişehir yoluna 4 km mesafede, elektrik, yol, su sorunsuz, yola cepheli 20300 m2 sahibinden

m.emin onaran
    05053752042
    Attached Images Attached Images

6. Esas ankara beyobası mah.de sahibinden satılık

ankara beyobası mah.de sahibinden satılık arsa 30.000 ytl kadar araçlar ile takasa girelebilir.

m.emin onaran
    05053752042

7. Esas Satılık Bina - Ankara Polatlı Merkez

4 daire, 2 dublexten oluşan bina Rulmancılar Sitesi yanındadır. Bina doğu ve güneyden yola cepheli, bahçeli olup 2 dairesinde mal sahibi oturmaktadır.

ilyas keskin
    05333431827

8. Esas Satılık Tarla - Ankara Polatlı Macun

***************şok şok şok***************************
    ************ bu fiyata kaçmaz***************************
    ************S A H İ B İ N D E N ***************************

ankara eskişehir yoluna 6 km mesafede, her türlü yatırıma uygun değerlendirebileceğiniz arazi köy bitişiğinde olup, elektrik, su, yol ve telefon sorunsuz. ankaraya mahalle kadar ulaşıma elverişli. hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz doğa ile başbaşa yaşayabileceğiniz mekanları kurmaya uygun.

zekai er
    0554 221 2815

Sayfa 240/615 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •