Sayfa 62/615 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon
Arama sonucu : 4916 madde; 489 - 496 arası.

Konu: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Esas

sn kunduz ve sn yatırımcı ya aynı anda cevap verince karışıklık oldu...karakusunlar-incek tarafı uygun olabilir mi acaba...tabi yer kaldıysa...
    borsa ile ilgili bildiğim tek şey hiçbir şey bilmediğimdir...

2. Esas

gölbaşinin genelde suan her köyü yatirima açik ve bana göre ankara piyasasina göre cok ucuz durumda imarsiz tarla durumda olanlar suan için degerlendirmeye açik
    elimizde suan 9 dönum mevlana kapisi projesi alanında tek tapulu çok makul fiyata bir yer var
    aynı sekilde 4 dönum ankara universitesi kampus alanina bitişik bi yer daha var suan bu yerler imarsiz çok uygun fiyatlarda siz dusunun imar gecmsi tahmini ne kadar surer 1 bilemedin 2 yil yatirimi kaça katlar imar gecen yer bilirsiniz
    9 dönumluk yer için eger ilgilenen varsa akşama kadar haberlerini bekliyorum 4 dönumluk yer 1-2 hafta daha zamani daha var

Esas

Sayın yatırımcı m2 kaça msn erselcuk_5@hotmail.com
    tel:05363515724

5. Esas

Karataş Köyüne Yatırım Yapacakların Dikkatine,

Karataş Köyü Kanalizasyon Sorunu Nedeniyle (Atık Suyun Tahliyesi), Konut Yoğunluğu Sadece Villa Şeklinde Tasarlandığı Dedikoduları Yayılmakda. Karataşı Göz Önümde Canlandırdığım Zaman Kanalizasyon Suyunun Nasıl Nereye Ne Şekilde Tahliye Edeceklerini Merak Ediyorum. Sadece KüplüHarman ve Solak Mevkileri Değerli. Bugün Gölbaşı tarafından Samsun Yoluna Giderken Yakupabdalın Alt Kısımlarında Kalan İmarahor Arazilerinin İmar Yollarının Açıldığını Gördüm. Demek ki Yakupabdalın Gelişmesi Daha Hızlı Olacak.

Bilginize
    Ankaranın En Büyük Köyü İçin Tıklayın www.yakupabdal.com

6. Esas

Alıntı Originally Posted by selcuk40 Yazıyı Oku
    Sayın yatırımcı m2 kaça msn erselcuk_5@hotmail.com
    tel:05363515724
    sayin selcuk msn'nizi ekledik isterseniz oradan detaylıca görüşebiliriz

Esas karataş

sayın yakupabdal adlı kullanıcı foruma yeni katılan bir üye olmanıza rağmen başlıklarınızı inceliyorum hep reklam yapma amacınızı görüyorum. Tamam buna ses çıkaran yok ama bu şekilde kulaktan dolma bilgilerle insanları yanıltmaya çalışmayın karataş köyü hakkındaki bu bilgilerinizi doğrulayacak bir delil veya belgeniz yoksa bu şekilde davranarak forumdaki arkadaşları yanıltmaya çalışmayın.saygılar.

Esas

Tşk. ederim sayın yatırımcı.İyi günler

Sayfa 62/615 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •