Sayfa 1/155 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 1240 madde; 1 - 8 arası.

Konu: HITIT - Hitit Holding A.Ş.

 1. #1

  Esas HITIT - Hitit Holding A.Ş.

  Halka açılmak için gün sayan Hitit Holding’in halka arz fiyatı belli oldu. SPK’nın açıklamasına göre şirket 3.60 TL fiyatla halka arz edilecek.

  Ancak halka arz fiyatının şirketin 31 Aralık 2011 tarihli bilançosu doğrultusunda yeniden güncelleneceği vurgulandı. Şirketin 15 milyon TL olan sermayesi 5 milyon TL artırılarak 20 milyon TL’ye yükseltilecek.

 2. #2
  Duhul
  Feb 2005
  İkamet
  İstanbul
  Yaş
  34
  Gönderi
  2,673
  Blog Yazıları
  3

  Esas

  Holding sayfasında villa resminden başka birşey yok. Bir gündüz bir gece fotoğrafını koymuşlar, dönüp dolaşıp aynı resim çıkıyor. Tamam anladık güzel hoş villa da insan bağlı ortaklıklarının iştiraklerinin daha detaylı bir açıklamasını yapar. Holdingsin sonuçta, seni oluşturan etmenlerin detayını versene. İkişer cümle yazmışlar açıklamalara...
  "Türk demek Türkçe demektir; ne mutlu Türk'üm diyene !"
  Mustafa Kemal Atatürk


 3. #3

  Esas

  hisse sığ speklerin elinde oyuncak olabilir nede olsa moda son zamanlarda halkı arz fiytını daha yukarılardan gerçekleştirmek mataş,samat,brksn,erico..................

 4. #4

  Esas

  GİP te işlem görecek ayrıca

 5. #5
  Duhul
  Jun 2008
  İkamet
  Papatyanın hışırdamadığı, hapşurmadığı, kokmadığı
  Gönderi
  9,998
  Blog Yazıları
  7

  Esas

  Şehir endekslerine bir de Çorum eklenir belki böylece Merkezleri neresi gözüküyor?
  ~ O.K.U. ~
  Forum Kuralları

  Hayat bazen çok cimridir.
  İnsanın yeni bir duygu tatmaksızın günler, haftalar, aylar hatta yıllar geçirdiği olur. 6. #6

  Esas

  Niğbaş'ın halka arzını SPK onayladı

  Işıklar Holding bünyesindeki halka açık beşinci şirket, Niğbaş Niğde Beton Sanayi olacak. Halka arz için SPK'nın onayını alan Niğbaş, İMKB Birincil Piyasa'da "sabit fiyatla talep toplama ve satış" yöntemi ile halka açılacak. Niğbaş'ın sermayesi 22 milyon TL'den 27 milyon TL'ye yükseltilip artırılan 5 milyon TL'lik kısım şirket ortaklarının rüçhan hakları tamamen kısıtlanarak halka arz edilecek. Hisse fiyatının 2.04 TL olması öngörülüyor.

  Işıklar Holding bünyesinde bulunan ve hisseleri İMKB'de işlem gören Çemaş Döküm'ün yüzde 95.30'una sahip olduğu Niğbaş Niğde Beton Sanayi, Niğde'deki fabrikalarında hazır beton, betonarme prefabrik yapılar, santrifüjlü beton elektrik direkleri, beton parke, beton şehir mobilyaları ve yapı kimyasalları üretiyor. Aracı kurum olarak Gedik Yatırım’ın liderliğinde halka arz edilecek Niğbaş, bunun için SPK'nın resmi onayını aldı.

  43 milyon Lira'yı aşan aktif toplamı ile Anadolu'nun en büyük sanayi kuruluşlarından biri olan Niğbaş'ın halka arzından elde edilecek kaynak, yeni fabrika yatırımlarına aktarılacak. Böylelikle hem üretim kapasitesinin artırılması, hem ürün gamının çeşitlendirilmesi, hem de yeni istihdam olanakları sağlanması hedefleniyor. Niğbaş'ın hissedarları arasında İller Bankası da bulunuyor.

 7. #7

  Esas

  biberli leblebi üretiyorlar mı acaba.
  severim biberli leblebiyi

 8. #8
  Duhul
  Jun 2008
  İkamet
  Papatyanın hışırdamadığı, hapşurmadığı, kokmadığı
  Gönderi
  9,998
  Blog Yazıları
  7

  Esas Şirket Hakkında (Web sitelerinden...)

  Hitit Şirketler Grubu, 1970'li yıllarda Çorum ilinde perakende mağazacık ile ticari faaliyetlerine başlamıştır. Yatırımlar daha sonra tuğla fabrikası ile büyümüş, kuyumculuk ve inşaat sektöründe konut üretimi ile devam etmiştir. Grubumuz Çorum, Antalya, İstanbul, Kırıkkale ve Zonguldak illerinde ticari faaliyetlerine perakende ve inşaat sektöründe devam etmektedir.


  1997 yılında perakende sektöründe Hitit Moda Tasarım Mağazacılık Giyim Mücevherat San.Tic.Ltd.Şti., Hitit Gold Kuyumculuk ve Mücevherat San. ve Tic. A.Ş., Hitit Ayakkabı Saat Mücevherat Turizm İnşaat Petrol San. ve Tic. Ltd. Şti. Ünvanları altında şirketleşirken, Finans piyasaların da Hitit Döviz ve Altın Ticareti A.Ş. şirketi oluşturulmuştur. 2000'li yıllardan itibaren oluşturulmuş olan "Şirketler Grubu" şirket yönetim modelinden holding yönetim modeline geçilerek 2010 yılında Hitit Holding A.Ş. kurulmuştur. Hitit Holding A.Ş. faaliyet alanlarını İnşaat, parakende/mağazacılık ve döviz alım-satımı.olmak üzere üç ana başlık adı altında toplamıştır.


  Grup bünyesinde oluşturulan 'Yapı Endüstrisi Bölümü' İnşaat sektöründe faaliyetlerini sürdüren iki şirket ve bir iştirak şirket' e sahiptir. Yapı Endüstrisi tanımı altında Hitit Mesken ve Yapı Endüstrisi San. ve Tic. A.Ş.. kendi yatırımlarıyla oluşturduğu konut projeleriyle üretimine devam etmektedir. HDT Teknik Enerji İnşaat Endüstrisi San. ve Tic. A.Ş. ise inşaat taahhüt grubu olarak konumlandırılmıştır. Türkiye'de ve uluslararası alanlarda, enerji yatırımlarını geliştirme ve inşaat taahhüt alanında faaliyetlerine devam etmektedir. 5 yıldızlı otel inşaatına Kıbrıs Bafra bölgesinde devam etmektedir. Ada Kıbrıs Ltd. KKTC merkezli bir şirkettir.

  Neden 'Hitit' Holding?

  http://www.hititholding.com.tr/image...r2/haberby.jpg

  http://www.hititholding.com.tr/image...k_vouge_kc.jpg

  http://www.hititholding.com.tr/image...iholding-k.jpg
  Son düzenleme : i-ked; 05-02-2012 saat: 04:05.
  ~ O.K.U. ~
  Forum Kuralları

  Hayat bazen çok cimridir.
  İnsanın yeni bir duygu tatmaksızın günler, haftalar, aylar hatta yıllar geçirdiği olur.Sayfa 1/155 1231151101 ... SonSon

Gönderi Kuralları

 • Yeni konu açamazsınız
 • Konulara cevap yazamazsınız
 • Yazılara ek gönderemezsiniz
 • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
 •