Sayfa 1/224 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 2685 madde; 1 - 12 arası.

Konu: TUKAS Tukaş Gıda

Esas TUKAS Tukaş Gıda

Yeni başlık hayırlı olsun.
    Forum Kurallarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz

Borsanın Altın Kuralları Md. 6: "
    Seans içinde karar vermeyin. Kararlarınızı, etkilenmeyeceğiniz bir ortamda verin. Seans anında görüşlerinize ters düşen hareketlerin planlarınızı etkilemesine izin vermeyin. Daha önce düşünmediğiniz yeni fikirler oluşturmayın. İyice incelenmeden yapılan hareketlerin genellikle zararla sonuçlandığı gözlenir."

Forumun Altın Kuralı :
    Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Duhul
    Oct 2006
    İkamet
    BİST Pit Alanı
    Gönderi
    51,293
    Blog Yazıları
    79

Duhul
    May 2006
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ...
    Gönderi
    3,640

Esas

hayırlı olur inşallah....sevindirir yatırımcısını..

4. Esas

Sayın aslanbey önceki topicte vermiş olduğunuz 3361 ile 3367 nolu gann fan gafiklerindeki fark neden kaynaklanıyor acaba. İkisininde başlangıç noktaları aynı olmasına rağmen trendler farklı yerlerden geçiyor. bu farkın nedeni ne olabilir. Açıklarsanız memnun olurum.

Esas

İnşallah hayırlı bol kazançlı olur.Grafikci arkadaşlarda grafik atarlarsa yorumla birlikte

Duhul
    May 2006
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ...
    Gönderi
    3,640

Esas

Duhul
    May 2006
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ...
    Gönderi
    3,640

Esas

50 günlük ort..üstündeyiz bu da güzel...

Duhul
    May 2006
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ...
    Gönderi
    3,640

Esas

Alıntı Originally Posted by FOODENGİNEER Yazıyı Oku
    Sayın aslanbey önceki topicte vermiş olduğunuz 3361 ile 3367 nolu gann fan gafiklerindeki fark neden kaynaklanıyor acaba. İkisininde başlangıç noktaları aynı olmasına rağmen trendler farklı yerlerden geçiyor. bu farkın nedeni ne olabilir. Açıklarsanız memnun olurum.

Duhul
    May 2006
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ...
    Gönderi
    3,640

Esas

bu sefer fan çizgilerin de alabildiğim en dip noktadan aldım..hak verirsiniz ki çok ufak oynamalar dahi grafiği dalgalandırır...1-2 kademe çok farkettirmez kanaatindeyim...

Esas

Aslanbey verdiğin bilgiler için teşekkürler.İnşallah hep birlikte kazanırız, tabi speğin insafıyla...

Esas

[IMG][/IMG]
    Daha once dalga hareketlerıne gore onemli bır donem başlayabılır olasılıgını 1.23 gorup ordan mal basarak bozmuştur ve bozmasını da beklıyordum,herneyse bu son halı ile 1.02 denemi yapabılır ve destek bolgesını gorebılır(4. dalga yatayı) dıye dusunuyorum,1.09 onemli destek ti ama yapıyı bozdu ,sıkışık piyasasını rahatlattı ve C ınişi için onu acılan spek ,şimdi 1.02 de alım için bekledıgımı bılmenı isterım,hoş 1.02 o kadar da onemli degıl,zaman olarak ta duseltme bıtmek uzeredır.NE KADAR KASARSAN O KADAR BELLİ OLUR ELİNDEKİ KAGITLARIN RENGİ DIYORUM VE 6-7 İŞ GUNU OMUR BİÇİYORUM...BEKLEYELIM VE GORELIM...1.02 DESTEGINI DE Bİ TARAFA YAZALIM....
    Bu yazılanlar sadece varsayımlar üzerine kurulu hayali senaryolardır. Hiç bir kesinlik yoktur ve yatırım tavsiyesi değildir
    http://www.facebook.com/#!/groups/trendvedalga/

Esas

İns kazanırız bekliyoruz

Sayfa 1/224 1231151101 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •