Sayfa 1/815 1231151101501 ... SonSon
Arama sonucu : 6513 madde; 1 - 8 arası.

Konu: CEMAS - Çemaş Döküm Sanayi A.Ş.

 1. #1

  Esas CEMAS - Çemaş Döküm Sanayi A.Ş.

  Yeni başlık hayırlı olsun.
  Forum Kurallarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz

  Borsanın Altın Kuralları Md. 6: "
  Seans içinde karar vermeyin. Kararlarınızı, etkilenmeyeceğiniz bir ortamda verin. Seans anında görüşlerinize ters düşen hareketlerin planlarınızı etkilemesine izin vermeyin. Daha önce düşünmediğiniz yeni fikirler oluşturmayın. İyice incelenmeden yapılan hareketlerin genellikle zararla sonuçlandığı gözlenir."

  Forumun Altın Kuralı :
  Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

  Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.


 2. #2

  Esas

  ortaklara hayırlı olur inşallah..yeni başlık ve cemaşta beyaz sayfa...

 3. #3

  Esas

  yeni başlık yeni başlangıçlar bol kazançlar hepimize inş cemaşımızla beraber tabi bu hisse çoğu kişinin canını yakmışlığı vardır... başkalarının üzüntüsü bizim sevincimiz oluyor zaman zaman ama herkes bunları bilerek bu yola giriyordur sanırım.. inş yolun sonunda herkes kazanır yakın zamanda hak ettiği yere gelir diye ümit etmiycem, çünkü edindiğim tecrübelerden, ne zaman ne yapacağı belli olmuyor..son olarak ceması en güzel özetleyen dünkü hareketidir sanırım...paniğe kapılırsın satarsın, sıkılırsın satarsın, umut olur alırsın, sıkılırsın satarsın, sonuç? hayırlısı olsun


  yazdıklarım tamamıyla kişisel görüşüm olup ytd.!

 4. #4
  Duhul
  Jan 2011
  İkamet
  New York, New York, United States
  Gönderi
  3,326

  Esas

  yeni baslik butun herkese umarim guzel bir sayfa acar...
  hayirli olsun

 5. #5

  Esas

  1 senedir Cemaştayım birçok hisseyi bir arada takip ederim şöyle özetleyebilirim. En fazla sabır zorlayanı Cemaş çok zarar yazdırdı bana panikletip ama insan zamanla öğreniyor paniklememeyi.. ha yarın hisse gider veya çakılır bilmem ama bildiği zarardaysan fakar paraya sıkışmadıysan satmayacaksın arkadaş..

  Yeni topiğimizin bol şans getirmesini diliyorum hepimize ..

 6. #6

  Esas

  daha çok bekletcek gibi

 7. #7

  Esas

  Kagitta kesinlikle oynaniyor. Birsey var. Umarim bekleyen herkes 2.20 leri gorur. Dunku yuksek dalga az da olsa keyif verdi ancak ne kadar buralarda takilir bilemem. 1.38 diyen arkadaslar var, bu buyuk risk tahta yapici icin, sanmiyorum o seviyelere gerileyecegini, bence dip formasyonu bu seviyelerde tamamlanir. Yarin belki bi hareket goruruz ama onumuzdeki hafta daha fazla bu seviyelerde durmaz gibi geliyor bana. Bu aralar bazi gruplar girebilir bence, hatta henuz neden girmediklerini de anlamadim. Ytd!

 8. #8

  Esas

  dunku toplantı kararını bilen duyan var mı ?

Sayfa 1/815 1231151101501 ... SonSon

Gönderi Kuralları

 • Yeni konu açamazsınız
 • Konulara cevap yazamazsınız
 • Yazılara ek gönderemezsiniz
 • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
 •