Sayfa 145/384 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245 ... SonSon
Arama sonucu : 4605 madde; 1,729 - 1,740 arası.

Konu: CEMAS - Çemaş Döküm Sanayi A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by montania Yazıyı Oku
    Nasılsa zararın yok, kaç kurtar kendini buralardan, arkana bile bakma...
    net tek kelime ile özetlemişsiniz durumu.
    al-sat tut-unut şeklinde bir yatırım tavsiyesi değildir.

Esas

MONA RIZA
    Mona RIza siyah güller, ak güller

Geyve’nin gülleri ve beyaz yatak

Kanadı kırık kuş merhamet ister

Aaahhh! senin yüzünden kana batacak!

Mona RIza siyah güller, ak güller
    Son düzenleme : patoxz; 21-02-2013 saat: 20:15.

Duhul
    Dec 2012
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    6,699

Esas

MONARIZA

Duhul
    Jun 2008
    İkamet
    Papatyanın hışırdamadığı, hapşurmadığı, kokmadığı
    Gönderi
    8,860
    Blog Yazıları
    7

Esas

Aşağıdakilerden hangisi Cemas çağrıştırıyor?

A)
    B)
    C)
    D)
    E)
    ~İkra~
    Forum Kuralları

Hayat bazen çok cimridir.
    İnsanın yeni bir duygu tatmaksızın günler, haftalar, aylar hatta yıllar geçirdiği olur.

Duhul
    Jun 2008
    İkamet
    Gönderi
    8,860
    Blog Yazıları
    7

Esas

Ben A şıkkı diyorum, "Dikkat A.Rıza var!" ısırabilir, sermaye indirip bindirebilir, süründürebilir...
    ~İkra~
    Forum Kuralları

İnsanın yeni bir duygu tatmaksızın günler, haftalar, aylar hatta yıllar geçirdiği olur.

Duhul
    Sep 2008
    İkamet
    16110
    Gönderi
    4,351

Esas

Alıntı Originally Posted by i-ked Yazıyı Oku
    Ben A şıkkı diyorum, "Dikkat A.Rıza var!" ısırabilir, sermaye indirip bindirebilir, süründürebilir...
    Bence de A şıkkı, görüntü itibarı ile her türlü melanet için yoruma açık...

Bu konuyu başkana havale edip bir anket mi açtırsak ne...

Esas

zamanında aslan çimento bedelli nedeniyle bir ara 180'leri görmüştü. benim de maliyet 55 falandı. Tabii rüçhan vb. formalite nedeniyle satamıyorduk. O zaman forumlarda 150-160'lardan aslan çimento alan adamlar vardı. Sonradan aslan çimento bölündü,düşüş başladı, 88'den A grubuna geçti. O zaman ben bu 150-160'lardan alan adamlara hayretler içerisinde bakıyordum, hiç mi akıl yok bu fiyattan bu hisse alınır mı diye ama 1.7X'lerden bu hisseyi alarak aynı duruma düşmüş oldum.

Onlar fiyat 250 civarı gider diye atlamıştı, ben de kağıt 8,X'(bölünmeden önce 18) den düşmüş diye hiç bir araştırma yapmadan atlamıştım. Sonuç olarak bu tip hisselere bulaşmamak gerektiğini öğrendim. 1.30-50 civarına gelirse (1 yıl oldu yeter artık) zararına satıp çıkacağım ama o da zor gözüküyor.Maliyeti daha yüksek arkadaşlara allah sabır versin.

Esas

bu ülkede borsaya yatırım yapmak yerine iddaa yada kıbrısda kumar oynamak daha mantıklı
    ben ıkı yıldır burva burce bjkas cemas gıbı kagıtlardan ınanın bana 40 bın tlden fazla para kaybettım kafamda hem sac kalmadı hemde kalanlarda beyazladı maalesef bu ıktıdara guvendık akp varken cakal cukal ıs olmaz dedık ama daha fazlası oldu
    maalesef cok ama cok zarar ettım kı zaarırımı cıkarmam ıle ımkansız o yuzden arkadaslarım sız sız olun aman bu ulkede borsaya bulasmayın ben az bır paramı kurtarsam koyacam faıze bakıcam ıslerıme yazıktır gunahtır bıze bukadar soygun bu kadar ınsanların rızkıyla oynanmaz zaten cok bır para beklemıyoruz ufak ufak artı olasun dıyoruz ama ne fayda hep eksı ınanın cok dolu ve cok uzgunum ınsallah zararımı bır nebze olsun duzeltır kurtulurum Allah hepımıze sabır versın ve borsadan uzak eylesın bır arkadasım hep derdı ben yok oyle bırsey derdım ama doğru dıyor bu ulkede kucuklerı borsada soyarlar para kazandrmazlar cok doğru cok

Esas

son 3 gündür sadece çok az hisse yükseldi diğerleri düştü ve bugün düşüşler paraşüte dönüştü. unutmayalım daha 77000 deyiz. ya 75 veya 73 olursa ne olacak.görünen o ki kar açıklamayan yatırım yapmayan temettü vermeyen hisseler düştükçe düşecek endeks tekrar ralli başlatsa da bunlar yine yengeç yürüyüşü yapacak.rızayı tebrik etmek gerekiyor.çünkü 5-6 ay önce de cemaş 1.10 lardaydı şimdi de.bozuk saat gibi yılda 2 kez doğru gösteriyor. cemaş hep 1.10...unutmayalım 1.10 yıllık dip.bugün 2.kez test edildi..y.t.d.

Duhul
    Jun 2008
    İkamet
    Gönderi
    8,860
    Blog Yazıları
    7

Esas

Hay domatess 1,16 oldu bu 1,10
    YENİ cemas almak isteyenler
    "DİKKAT ARIZA VAR!!!"
    Diğer şirketler ieyho 0,49, isyho 0,61 ona göre
    ~İkra~
    Forum Kuralları

Duhul
    Jan 2011
    İkamet
    nazilli
    Gönderi
    232

Esas

herkes kagıttan biraz uzaklastı herhalde alıp satanda kalmadı herhal ışıgıda yanmıyor bunun

kesinlikle ytd

Esas

kademe verebilecek varmı acaba?

Sayfa 145/384 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •