Sayfa 56/1585 İlkİlk ... 6465455565758661061565561056 ... SonSon
Arama sonucu : 12677 madde; 441 - 448 arası.

Konu: Sistematik Soygun Teşebbüsleri.. √

Esas

Soydan Hocam,

68.000 altında mini realizasyon gelebilir diye düşünüyorum, stop noktasına kadar gevşeyip karar verebilir oradan, karikatürümüz ne durumda?

Duhul
    Sep 2009
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,735

Esas

Alıntı Originally Posted by econfin Yazıyı Oku
    karikatürümüz ne durumda?
    ellerinden öper.. Long var Hayat var demeye devam ediyor.. ben REIS'in aklına uydum ters pozisyonda bekliyorum ha düştü ha düşecek diye ama hiç bir düşüş belirtisi de yok namussuzda..

Pala'da hareket yokken ben de yeni let projesinin karikatürüne çalışıyorum.. bi arkadaşım demişti ki ; Sen o osilatörün değerlerini hayatta fiyatsal karşılıklarına çeviremezsin.. çevirdim oldu işte... çalışmaya devam..

♫ »»» İstediğiniz şeye ya para, ya zaman ya da bilgiyle sahip olabilirsiniz ««« ♫

Esas

Çok teşekkürler, olabileceğini düşündüğüm realizasyon 67.500 e kadar seans içi geri çekilme şeklindeydi, sizin 67.400 le de örtüşüyor

Duhul
    Aug 2011
    İkamet
    BuzullaR
    Gönderi
    8,482

Esas

Alıntı Originally Posted by Soydan Yazıyı Oku
    ellerinden öper.. Long var Hayat var demeye devam ediyor.. ben REIS'in aklına uydum ters pozisyonda bekliyorum ha düştü ha düşecek diye ama hiç bir düşüş belirtisi de yok namussuzda..
    ...
    Pala'da hareket yokken ben de yeni let projesinin karikatürüne çalışıyorum.. bi arkadaşım demişti ki ; Sen o osilatörün değerlerini hayatta fiyatsal karşılıklarına çeviremezsin.. çevirdim oldu işte... çalışmaya devam..

biyerde bi terslikmi oldu diye bende iyicene gıllanmaya başladım yeğen,palanın makinasını cözüyorus galiba
    öküs pala dar alanda kısa paslaşmalara gaddar sıkıştı.aman sutopuna sahip cık yarın son bi sınavdan gececes,sonrası ya aşşaa ya yukarı sert olur
    zaten başka da ihtimal kalmadı

led ışıklar süper olmuş
    BaLtaCı
    teknik demek; terste kalınca kendini tekniğin arkasina gizlemektir...
    büYük aYu.

Duhul
    Sep 2009
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,735

Esas

REIS, senin imzana bakınca şöyle yazmışsın : "VOB 84.250 full short.parite 1.2921 short."

desene bugün de full zarardayız yeğeeen.. ,,,, bende 84.550'yi bugünün lüzumsuz tepesi olarak hayal edip bi short girişiminde bulunuyorum acilen.. yardıma geldim, relax ol ...
    ♫ »»» İstediğiniz şeye ya para, ya zaman ya da bilgiyle sahip olabilirsiniz ««« ♫

Duhul
    Aug 2011
    İkamet
    Mudanya
    Gönderi
    6,545

Esas

Alıntı Originally Posted by Soydan Yazıyı Oku
    REIS, senin imzana bakınca şöyle yazmışsın : "VOB 84.250 full short.parite 1.2921 short."

desene bugün de full zarardayız yeğeeen.. ,,,, bende 84.550'yi bugünün lüzumsuz tepesi olarak hayal edip bi short girişiminde bulunuyorum acilen.. yardıma geldim, relax ol ...
    Reis hem parite hem vobdan işlem yaparak hedge ediyor herhalde biri düşmezse diğeri düşer diye
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız!
    Not: Forumumuzda dini, siyasi ve futbol taraftarlığı içeren yazılar kabul edilmiyor!
    Sistemciler Yarışıyor!

Duhul
    Sep 2009
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,735

Esas

sanmam,, bence REIS hem forumu hem de bu işleri bırakacak yakında.. bu kadar çok ters işleme ağaoğlunun damadı olsa yine de para yetiştirmesi mümkün değil teknik olarak.. günahını almıyayım ama ben daha açtığı pozisyonu karla kapattığını görmedim.. genelde "pozisyon aç - stopla.." , "pozisyon aç - stopla.." şeklinde gidiyor ortalaması..

Duhul
    Jun 2012
    İkamet
    İstanbulll
    Gönderi
    763

Esas

Borsa 7x000 gördükten sonra dümene ayılar geçebilir diye ufaktan forexe hazırlanıyorum
    Let sistemi forex içinde kullanılabilir mi?
    twitter.com/Teknikci_eGo

Sayfa 56/1585 İlkİlk ... 6465455565758661061565561056 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •