Sayfa 1/2 12 SonSon
Arama sonucu : 20 madde; 1 - 12 arası.

Konu: Sermaye artırım tarihleri

Esas Sermaye artırım tarihleri

merhaba,

Sermaye artırımı yapacak ve sermaye artırım tarihi belli hisselerin (hepsini), sermaye artırım tarihlerini nasıl takip edebilirim diye araştırdım ama bir yol bulamadım. Var mı bu işin bir kolay yolu ?
    Ne Mutlu İnsanım Diyene.

Duhul
    Nov 2010
    İkamet
    (TR) ANKARA
    Gönderi
    3,959
    Blog Yazıları
    2

Esas

Alıntı Originally Posted by sense Yazıyı Oku
    merhaba,

Sermaye artırımı yapacak ve sermaye artırım tarihi belli hisselerin (hepsini), sermaye artırım tarihlerini nasıl takip edebilirim diye araştırdım ama bir yol bulamadım. Var mı bu işin bir kolay yolu ?
    Selamlar ramazan bayramınız mübarek olsun.

sn: kardeşim "i.m.k.b.'de" işlem gören tüm şirketler sermaye artışlarını "SPK" 'ya müracaat ederler ve (spk) izin verirse yani onaylarsa sermaye artışı gerçekleşir. TÜM bilgilere buradan ulaşabilirsiniz..http://www.spk.gov.tr/index.aspx

Bol kazançlar.

Duhul
    Jan 2010
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,469

Esas

http://www.hisse.net/forum/showthrea...81#post6045381

15.06.2011 tarihinde sayın PAŞA nın gönderisi.

Bu arada önümüzdeki günlerde ,ileriye dönük potansiyeli olan bir liste yayınlayacağım.(Daha önce bu listeden 2 hisseyi yazmıştım.)
    Nugyo 7.74
    Goody 54.75
    Mrshl 44.30
    G.Sray 367
    Cmbtn 51,75
    Egeen 35,50
    Brısa 146,50
    Kartn 198
    Erbos 21,60
    Adel 22,25
    bu hisselerin ortak noktası bedelsiz potansiyeli.
    nugyo bedelsizini verdi, süründürmedi.
    gs bedelli verdi.
    brisa bedelsizini verdi süründürme aşamasında.

diğerlerinin arasından seçerek uygun zamanda kademeli alımlar düşünülebilir. karar elbetteki kişiye kalmıştır, yatırım tavsiyesi değildir.

Adam Olmak: bit.ly/U4D4AI

Esas

Alıntı Originally Posted by [ YATIRIMCI ] Yazıyı Oku

sn: kardeşim "i.m.k.b.'de" işlem gören tüm şirketler sermaye artışlarını "SPK" 'ya müracaat ederler ve (spk) izin verirse yani onaylarsa sermaye artışı gerçekleşir. TÜM bilgilere buradan ulaşabilirsiniz..http://www.spk.gov.tr/index.aspx

Bol kazançlar.
    arkadaşım, SPK'nın sitesinde bir sermaye artırımı tarihleri sayfası mı var ki bana orayı tavsiye diyorsun ? laf olsun diye yazıyorsunuz ha.
    Ne Mutlu İnsanım Diyene.

Esas

Alıntı Originally Posted by venguvac Yazıyı Oku
    http://www.hisse.net/forum/showthrea...81#post6045381

15.06.2011 tarihinde sayın PAŞA nın gönderisi.

bu hisselerin ortak noktası bedelsiz potansiyeli.
    nugyo bedelsizini verdi, süründürmedi.
    gs bedelli verdi.
    brisa bedelsizini verdi süründürme aşamasında.

diğerlerinin arasından seçerek uygun zamanda kademeli alımlar düşünülebilir. karar elbetteki kişiye kalmıştır, yatırım tavsiyesi değildir.
    kardeşim, sermaye artırım tarihlerini soruyorum ben potansiyel artırım listesi değil.
    Ne Mutlu İnsanım Diyene.

Duhul
    Nov 2010
    İkamet
    (TR) ANKARA
    Gönderi
    3,959
    Blog Yazıları
    2

Esas

merhaba,

Bol kazançlar.
    arkadaşım, SPK'nın sitesinde bir sermaye artırımı tarihleri sayfası mı var ki bana orayı tavsiye diyorsun ? laf olsun diye yazıyorsunuz ha.
    sn. sense neden laf olsun diye yazayım'ki?? (SPK)'da tüm şirketler bedelli bedelsiz arttırım için izin almak zorunda..

Dolayısıyla şirketler sermaye artışları için spk'ya başvururlar spk bedelli bedelsiz başvuruyu inceler eksikler varsa tamamlanması için şirkete yazı gönderir eksikler tamamlandıktan sonra reddeder veya onay verir. Öyle ben sermaye arttırımı yapacağım demekle bu işler olmaz her işin bir prosedürü var yani iş spk'da biter.
    NOT: Tüm şirketlerin her hafta bedelli veya bedelsiz müracaatları yayınlanır bol kazançlar dilerim.

Esas

sn. sense neden laf olsun diye yazayım'ki?? (SPK)'da tüm şirketler bedelli bedelsiz arttırım için izin almak zorunda..

Dolayısıyla şirketler sermaye artışları için spk'ya başvururlar spk bedelli bedelsiz başvuruyu inceler eksikler varsa tamamlanması için şirkete yazı gönderir eksikler tamamlandıktan sonra reddeder veya onay verir. Öyle ben sermaye arttırımı yapacağım demekle bu işler olmaz her işin bir prosedürü var yani iş spk'da biter.
    NOT: Tüm şirketlerin her hafta bedelli veya bedelsiz müracaatları yayınlanır bol kazançlar dilerim.
    yahu sermaye artırım tarihlerinin kolay bir takip yolu var mı diyorum sen bana bütün SPK duyurularını takip et diyorsun.
    Ne Mutlu İnsanım Diyene.

Duhul
    Mar 2006
    İkamet
    İsRANTbul
    Gönderi
    14,026

Esas

Arkadaşım topiği açmışsın fakat forum sayfalarında nasıl bir üslup kullanacağını, insanlara nasıl davranılacağını öğrenememişsin maalesef....

Bence sen bırak Sermaye artırım tarihlerini öğrenme merakını da forumlarda diyalog üslubu nedir onları meraka gark ol..
    seytanborsaci@facebook.com

Aslında... İnsanlar sadece dua ederken dürüsttürler...

Duhul
    Nov 2010
    İkamet
    (TR) ANKARA
    Gönderi
    3,959
    Blog Yazıları
    2

Esas

yahu sermaye artırım tarihlerinin kolay bir takip yolu var mı diyorum sen bana bütün SPK duyurularını takip et diyorsun.
    SN: sense uslûbun yanlış size sayın diye hitap edip bilgilendirmeye çalışırken siz de lütfen uslûbunuza dikkat edin.
    Bir de burayı deneyin:http://www.spk.gov.tr/apps/haftalikbulten/index.aspx

Esas

uslup rahatsız etti..daha da okumayız..
    psikoloji+algılama+şüphecilik+bilgi+çelik sinirler+RAKAMLARIN şifresi

Esas

okuma kardeşim, zorla cevap alacak halim yok. bilmiyorsanız boş boş konuşmayın. adam hala saçma sapan linkler veriyor.
    Ne Mutlu İnsanım Diyene.

Duhul
    Jan 2010
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,469

Esas

okuma kardeşim, zorla cevap alacak halim yok. bilmiyorsanız boş boş konuşmayın. adam hala saçma sapan linkler veriyor.
    senin işin zor

Adam Olmak: bit.ly/U4D4AI

Sayfa 1/2 12 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •