Sayfa 1/1161 12311511015011001 ... SonSon
Arama sonucu : 9287 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Endeks yorumları ve trendin yönü''1''

Duhul
    Feb 2010
    İkamet
    Şişli/İstanbul
    Gönderi
    22,918

Esas Endeks yorumları ve trendin yönü''1''

Endeks yorumları ve piyasaların yönü topiklerinde 14 aydır gerek grafik, gerek yorumlarla destek oldum. Bundan sonra bu topikte devam edeceğim.

Topik içeriği yine Endeks yorumları ve piyasaların yönü topiğindeki gibi, İMKB 100 Endeksinin grafik ve yorumları, Piyasayı yoğun etkileyen parite ve emteaların grafik ve yorumlarıyla, İMKB 30 hisseleri içinden genelde işlem hacmi çok yüksek hisselerin analiz ve yorumlarını kapsayacak şekilde olacaktır.Özelden göndererek, mümkün olduğu kadar hisse analizi ve yorumu sormamanızı rica edeceğim zira kimsenin birbirinden haberi olmadan özelden gönderdiğiniz mesajlar aşırı bir birikime sebep olup, çoğuna gerçek bir analiz yapamadan cevap verme zorunluluğu doğurmaktadır. Zira, portföylerinize alacağınız ya da satacağınız hisselerin kararlarını bir gece evvelden gerekli analiz ve incelemelerini detaylı yapıp karar vermeniz en uygun olanıdır…Kendi analizleriniz sonrası ek yardım alabileceğiniz internet üzerindeki ücretsiz analiz hizmeti veren web sitelerinin adlarını da zaten sizler de biliyorsunuz.

Sevgili Taner’in açmış olduğu diğer topiğe 14 ayda 10.000 den fazla ileti göndererek Hissenet’te bir rekor kırdığımın ayrıca topiğin de aşırı kirlenmesine sebep olduğumun da farkındaydım…Şimdi sevgili Taner ‘in ve topiklere emek veren tüm arkadaşların gelerek benim açtığım bu topikte benim ileti rekorumu egale etmelerini beklemekteyim.

Endeks yorumları ve piyasaların yönü topiğine düzenli olarak iletilerini gönderen tüm arkadaşların emeklerini bu topiğe de sarf etmelerini rica ederken, herkese borsada bol şanslar ve güzel kazançlar diliyorum.
    **** Money talks, bullshit walks....... ****

Duhul
    Jul 2010
    İkamet
    Devlet-i ebed müddet...
    Gönderi
    908

Esas

ALLAH utandırmasın....
    BİR VARMIŞ.... BİR YOKMUŞ.....

Duhul
    Jun 2009
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    11,242

Esas

Hayırlı olsun Hürol abicim. Başarılarının devamını diliyorum..

Sevgiler, Saygılar
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

@TGDTGD_Taner

Esas

hayırlı olsun hürol abi başarılarının devamını diliyorum ..

Esas

Hayırlı olsun,teşekkürler.

Esas

Topik Hayırlı Olsun Başarılar
    Biz her yönümüzle kendi kendimiz olmalıyız, Veliysek Ülkemizin Velisi, Deliysek Ülkemizin Delisi olmalıyız. Yani biz biz olmalıyız ,her konuda ,her alanda

Esas

Hayirli olsun tspor un mudahini saygilar basarilar
    yatırım tavsiyesi degildir.........

Esas

Hayırlı olsun...
    bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır
    toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır.

Sayfa 1/1161 12311511015011001 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •