Sayfa 98/517 İlkİlk ... 488896979899100108148198 ... SonSon
Arama sonucu : 4129 madde; 777 - 784 arası.

Konu: OLMIP - Olmuksan International Paper Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Aug 2006
    İkamet
    blnk universe
    Gönderi
    2,017

Esas

7,6 ile ilave alımlar yaptım son parti 7,54 ile aldım 7,54 ile yazdım bekliyorum

2. Esas

Alım yaparken bence bu tahtada düşünülecek en önemli şey, tahtanın hacmi. Kademelere bakın; 1000 adet almak isteseniz zaten ben bekleyeyim de istediğim zaman alırım gibi bir seçeneğiniz yok. Ya uygun kademelere ürkütmeden, ufak miktarlarda alış gireceksiniz yada tahtaya satıcı geldiğinde kaldıracaksınız. Kendisi bunu çok iyi bildiğinde satış yazamıyor tahtaya.
    Seans sonu işlem miktarı ortada; bu kadar düşük miktar; fiyat düşerken satış gelmediğini gösteriyor. Aynı zamanda satışın gerçek manada olmadığını da ispat ediyor.
    Dersini aldı, her önüne gelene verdi şimdi bekliyor, sıkışan olur mu yada benim gibi bir enayi var mı bıkıp geri verecek. Ama şurası kesin, ufak da olsa tahtadan yapılan her alım onun içini yakıyor.
    Ben dahil bu tahtada alım yapan her yatırımcı portföyünü bir kalemde oluşturmadı. Uygun fiyatta bulabildiği miktarlarda alarak oluşturdu. Yeni gireceklerin de başka seçeneği yok.
    Herkese bol kazanç.....

Esas

daha ne verecek ki 52 den ne yazsan alıyordun......blokta vardı ustelik.....Aldığı sürece adam verecek zaten ....boyle kağıtlar urkutmeden yavaş yavaş alınır...Geleceğin cevherlerinden biri halka açıklık oldukça azalıyor Olumlu haberlerde amcalar show yapar tabi zamanı gelince ve şartlar olgunlaşınca....

Esas

tire yabancilarin eline gecti kagit ne hale dustu

Esas

ÖLLMÜKSA 15.02.2013

yalnız KAP'A haber çıktığı saat toplu işsözleşmesi ile ilgili , anında 7.48 yaptı ( kendi sürdüğü lotlarla ) acaba peşimden gelirlermi diye düşündü , ama yemedi*

ne etsen ne yapsan eski sattığın lotları asla asla geriye alamıyacaksın ( bizler istemedikten sonra )

dediğim gibi bizim 3 lotumuz , ama senin milyon lotun hala havada ve karsız bekliyor*

*hangimiz batığız ? tabiki en çok sen batıklardasın*
    şimdiye kadar döndürseydin lotlarını ,şu anki paranın dışında + 3 komple apartman değeri paran cebindeydi tahta yapıcı !!

Al Sat Tut Tavsiyesi Değildir
    Son düzenleme : luz; 16-02-2013 saat: 13:53.

Esas

yorumsuz.

7. Esas

tahta yıkıcı daha fazla şansını zorlama; deneme yanılmayla öğrenmek en kötü tecrübeleri yaşatır insana...
    Olmuksa sevgililer günü mesajı da işe yaramayacak.
    Bak aramıza bu kadar dar işlem hacminde bile çok güzel alışlar yaptığını söyleyerek katılan arkadaşlar var. işin daha da zorlaşıyor !...
    Üç sene bekleyenleri sen daha iyi biliyorsun, kararlılığı kabul etmekten başka çaren yok anla artık...

Esas

Alıntı Originally Posted by maviyolcu Yazıyı Oku
    tahta yıkıcı daha fazla şansını zorlama; deneme yanılmayla öğrenmek en kötü tecrübeleri yaşatır insana...
    Olmuksa sevgililer günü mesajı da işe yaramayacak.
    Bak aramıza bu kadar dar işlem hacminde bile çok güzel alışlar yaptığını söyleyerek katılan arkadaşlar var. işin daha da zorlaşıyor !...
    Üç sene bekleyenleri sen daha iyi biliyorsun, kararlılığı kabul etmekten başka çaren yok anla artık...
    Dostum SPEK efendi aşağı dusururse karnı acıkmış piranalar gibi (ama ufak ufak) ısırıklar şeklinde ek alımlar neden yapmayalım. Boyle Spek her yere her tahtaya nasip olmaz. Merakla bekliyoruz bakalım o fırsatı sunacak mı bize?

Sayfa 98/517 İlkİlk ... 488896979899100108148198 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •