Sayfa 116/393 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166216 ... SonSon
Arama sonucu : 3141 madde; 921 - 928 arası.

Konu: CMBTN Çimbeton HazırBeton Ve Prefabrik Yapı Elemanları Sanayi Ve Ticaret .A.Ş.

1. Esas

Azar azar olsun da bizim olsun..

Son birkaç gündür olduğu gibi her gün %1-2 sindire sindire giderse ne ala...

Ama bu hareketler mevsim itibarıyla acaba .......

Diye de soruları akla getirmiyor da değil.
    Yatırım tavsiyesi yapacak haddim de yok bilgimde... Bilgilerinize...

2. Esas

herkese kolay gelsin.kısa bir süre takipden çıkarmıştım kayıtlı sermaye tavanına sermayesini yükseltir diyerekten yeniden almıştım. ne açıklama yaptılar ne bir ses? şimdi süre de geçti. son durumu takip eden var mı? olay nedir? birde arsa parası vardı öncelerden bildiğim onlar ne oldu. bilen açıklarsa sevinirim.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3. Esas

Duhul
    Oct 2009
    İkamet
    Kenya
    Gönderi
    3,651
    Blog Yazıları
    3

Esas

Kayıtlı sermaye tavanına ulaşmamasının nedeni şirketin içinde bulunduğu yanlış yönetim sorunu .....bilanco okumasını bilen acar bakar ....sermayesini yer eğer artış yaparsa ...yani ilk başta kar etmesini sağlamak lazım ...borçları azaltıp alacakları tahsil ettikten sonra yeni ve yerinde yatırımlarla ....şirket 2-3 yılda 1 numara olur... ama şimdi üvey evlat muamelesi gördüğü için .....durum bu
    Ben Bernanke'ye Türkçe öğretip MERKEZİN Başına Getirecem !!!

İMZA : ZALIMINOĞLU

Duhul
    Apr 2008
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    2,168

Esas

Alıntı Originally Posted by kasirga123 Yazıyı Oku
    Kayıtlı sermaye tavanına ulaşmamasının nedeni şirketin içinde bulunduğu yanlış yönetim sorunu .....bilanco okumasını bilen acar bakar ....sermayesini yer eğer artış yaparsa ...yani ilk başta kar etmesini sağlamak lazım ...borçları azaltıp alacakları tahsil ettikten sonra yeni ve yerinde yatırımlarla ....şirket 2-3 yılda 1 numara olur... ama şimdi üvey evlat muamelesi gördüğü için .....durum bu

Ben katılmıyorum size. Sermaye nasıl yenir bedelsizle? Borçluluklarını çeviremeyen şirketler sermaye ihtiyacı duyar. Sizin söylediğinize bakılırsa Konya ve Kartonsanın çoktan bedelsiz vermesi gerekiyordu ama, 10-15 yıldır sermayeleri aşağı yukarı bu miktarlarda.
    Beceriksiz spek yoktur, az para vardır.

Duhul
    Dec 2009
    İkamet
    küçücük bir yer
    Gönderi
    658

Esas

sağlam durdu bugün. geçen haftadaki performansına bakarsak süper bile diyebiliriz. 48.70 i yarın geçersek daha iyi olacağı kanısındayım.tabi spek ne düşünüyor bilemeyiz.
    Yüz daha versen yüz uman yüzler bilirim, Yokuşlara kardeş olan düzler bilirim, Dünya öküzün üstünde derler ama, Dünyanın üstünde nice öküzler bilirim.....N.F.K

Duhul
    Oct 2009
    İkamet
    Kenya
    Gönderi
    3,651
    Blog Yazıları
    3

Esas

Alıntı Originally Posted by Maranello_7 Yazıyı Oku
    Ben katılmıyorum size. Sermaye nasıl yenir bedelsizle? Borçluluklarını çeviremeyen şirketler sermaye ihtiyacı duyar. Sizin söylediğinize bakılırsa Konya ve Kartonsanın çoktan bedelsiz vermesi gerekiyordu ama, 10-15 yıldır sermayeleri aşağı yukarı bu miktarlarda.
    örneklerin bile çok gerçekci değil.... çimbetonla kıyaslaman bile bence doğru değil... bilancolarına bakıyormusun ?
    Ben Bernanke'ye Türkçe öğretip MERKEZİN Başına Getirecem !!!

İMZA : ZALIMINOĞLU

8. Esas

cmbtn sektöre göre cari ve likit oranları ***

[IMG][/IMG]

Sayfa 116/393 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166216 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •