Sayfa 171/954 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221271671 ... SonSon
Arama sonucu : 7631 madde; 1,361 - 1,368 arası.

Konu: TMSN - Tümosan Motor ve Traktör Sanayi A.Ş.

1. Esas

alıcı satıcıyı yazana akdar değişiyor emir sılme cıktı mertlık bozuldu 4,98 kadar serbest gelir

Duhul
    Jun 2012
    İkamet
    izmir/karşıyaka
    Gönderi
    1,305

Esas

çok güzel dengeliyorlar,tavan ve taban gitmeyen istikrarını koruyan bir yapısı var,umarım böyle devam eder.

Duhul
    Feb 2009
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    4,072
    Blog Yazıları
    2

Esas

Alıntı Originally Posted by Z&M Yazıyı Oku
    dayanak ????????????? (kağıt belki 50 TL ye gider ama ky yı etkileyecek hatta zarar ettirebilecek fiyatları yazmazsak daha iyi olur kanısındayım.)
    Ben yazacaktım sen benden evvel yazmışsın...

Tahta daha önce görmediği seviyelerde geziyor zaten.. Falama hedefi olarak hadi 6.20 yi kabul etsek de diğer rakamlar biraz abartılı şuan için..

YAVUZHAN

Bir Ampul bir odayı aydınlatır..
    Bir Hilal tüm dünyayı aydınlatır..

4. Esas

ortalamamı yapıyor,
    yoksa yeni gelenlere hos geldinmi demek istiyorr

Esas

dayanak tokarı 40 tan 90 50 götüren dayanak ne ise tümosanı yukarılara taşıyacak dayanak aynısı.bir kağıdın bir yada 2 kademe yükselten dayanak ne ise bunun dayanağı da o.tümosanın 3 aylık blançosunu incelerseniz bu kağıdın EMSALLERİNE göre ne kadar ucuz kaldığını anlayacaksınız.alim olmaya gerek yok.dayanak dersek borsada tüm hisselerin bir kademe artması için herkez bir dayanak göstermesi gerekir..kaldiki benim DÜŞÜNCEM DEDİM.itibar kağıdın ilerilerde geleceği fiyatlar olacaktır.saygılar.bir dayanak altay tankının motor ihalesinde adı geçen 2 firmadan biri.2.ilk yerli siçerdöver le ilgili çalışmaları var tübitakla başka dayanak pamuk toplama makinasının prototipini yaptı ülkemiz tarım ülkesi bir ithal pamuk toplama makinasının fiyatını araştırmanızı öneririm daha dayanak sayayımmı?.saygılar.y.t.değildir

6. Esas

nacizane birşey söylemek istiyorum.bende uzun olsun diye 3.8 ve 3.7 lerde alım yapmıştım az miktar bi süre bekledim çıkış başladı.Şimdi artık kısacılar için hedef koyma vakti ve hep yaptığımız gibi buralarda geçen rakamlara asla itibar etmemek lazım çünkü sert bir çıkış oldu ve bu ikincisi bundan sonrasını bir tek yapıcı bilecek hedefini koyan parasını alıp gidecek yada riske girip elindekinide kaybetmeyi göze alarak yukarılardan hedef koyacak,bir üçüncü seçenek hedef koymadan çıkmasını bekleyip düşerken çıkabilirim deyip kendini rüzgara bırakacak,bu üçüncüsünü kısacıyken yaptım en berbatı hedef koymamak(kendimce konuşuyorum,hala devam eden acemiliğimde kesinleştirdiğim maddelerden birisi)ama asla hiçbir rakama göre hareket etmemeli,farklı şekillerde hep söylenir ; eldeki 3 kuruş hissedeki 10 kuruştan iyidir yada rakamları değiştirip başka türlü çıkmıştır bu söz karşımıza hep.

yatırım tavsiyesi değildir.herkese bol kazanç

7. Esas

tek seferde 250000 lot alım yapıldı

8. Esas

Alıntı Originally Posted by rambo59 Yazıyı Oku
    dayanak tokarı 40 tan 90 50 götüren dayanak ne ise tümosanı yukarılara taşıyacak dayanak aynısı.bir kağıdın bir yada 2 kademe yükselten dayanak ne ise bunun dayanağı da o.tümosanın 3 aylık blançosunu incelerseniz bu kağıdın EMSALLERİNE göre ne kadar ucuz kaldığını anlayacaksınız.alim olmaya gerek yok.dayanak dersek borsada tüm hisselerin bir kademe artması için herkez bir dayanak göstermesi gerekir..kaldiki benim DÜŞÜNCEM DEDİM.itibar kağıdın ilerilerde geleceği fiyatlar olacaktır.saygılar.bir dayanak altay tankının motor ihalesinde adı geçen 2 firmadan biri.2.ilk yerli siçerdöver le ilgili çalışmaları var tübitakla başka dayanak pamuk toplama makinasının prototipini yaptı ülkemiz tarım ülkesi bir ithal pamuk toplama makinasının fiyatını araştırmanızı öneririm daha dayanak sayayımmı?.saygılar.y.t.değildir
    iyi niyetlisindir,ama mesele rakam vermenin doğru olmadığı çünkü genel olarak biz küçük yatırımcı olarak hiçbirşeyden etkilenmediğimiz kadar rakamlardan etkileniyoruz o derece burda rakamlar çok etkili vebildiğim kadarıyla zaten yasak,o yüzden rakamsız dayanaklarını söylemen daha faydalı olacaktır,dayanaklar için de teşekkür ederiz.

Sayfa 171/954 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221271671 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •