Sayfa 1/475 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 3799 madde; 1 - 8 arası.

Konu: AKSGY Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

 1. #1
  Duhul
  Feb 2004
  İkamet
  Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
  Yaş
  54
  Gönderi
  39,567
  Blog Yazıları
  1

  Esas AKSGY Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

  http://kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=255077

  Borsamız Yönetim Kurulunun 12/12/2012 tarihli toplantısında alınan karar doğrultusunda, Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (Şirket) ile Ak-Al Gayrimenkul Geliştirme ve Tekstil Sanayii A.Ş.'nin birleşmesine ilişkin işlemler tamamlanmış ve Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. paylarının Borsada işlem görmesine ilişkin Sermaye Piyasası Kurulu onayı Borsaya ulaştırılmıştır. Bu kapsamda Şirket payları 09/01/2013 tarihinden itibaren AKSGY kodu ile serbest marjla Borsamız Kurumsal Ürünler Pazarı'nda işlem görmeye başlayacaktır

  Forum kurallarını okumak için tıklayınız
  Bunları yapmayınız okumak için tıklayınız.


  Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

  Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

  Forumumuz yeni adresinde eski gelenek ve kurallarıyla yoluna devam edecektir. Lütfen üyelik kaydınızı yapınız:
  http://www.hisse.net/topluluk/register.php

 2. Esas

  Haydi Bismillahirrahmanirrahim.Açılışı yapmak bana nasip oldu.Kanunlar ve hukuk kuralları kılıfına sığınarak Akal tekstil'i bir güzel yok ettiler.Şimdi Allh'ın izni ile sıra Ak-iş g.y.o da gelecek geçmişin aynasıdır.Akal tekstilde uzun vadeli yatırım yapan Dinçkök'ler güvenen herkes hüsrana uğradı.Her zaman olduğu gibi hep dinçköke hep dinçköke.Ak-'işdede şöyle güzelce sermayeyi tabana yayalım.Hep dinçköke hep dinçköke.Paralar ne kadar patronlara dönerse onlar vatan için daha iyi yatırım yapalar,para ne kadar bölünürse o kadar yatırımlar dağınık ve eksik kalabilir.Tarlaların bölük pörçük olması gibi.Gelsin paralar dinçköke dinçköklere.

 3. Esas

  Bu arada baddog abimin yazısı silinmiş birilerinin işne gelmedi galiba.Ne güzel patronların iyi güzel samimi yatırımcı dostu olduğundan bahsediyordu.Ben dinçköleri çok seviyorum.Yaşasın kökler sülalesi.Yaşasın dinçkökler akkökler sülalesi.

 4. Esas

  Benim görüşüm sermayeler ne kadar tabana yayılır ve yaydırılır ondan sonrada ellerinden alınır ve birkaç akıllı adamların elinde toplanırsa o toplanan paralarla daha büyük güzel hayırlı yatırım ve yatırımlar yapılabilir.

 5. Esas

  Baddog babayı ben sevmiştimya kaç gün yasakladılar acaba en önemli günde anarşistlik yapmasaydı oda habire şettiriyo.benim gerçekçi olcen patron dostu olcen herzaman güçlüden yana olcen.Kapitalizmin en büyük kuralıdır her zaman güçlüden yana olcan.Hak hukuk yatırımcı geçin onları geçin.zalim acımasız ve güçlüden yana olcan.Ak-iş dinçköklere ve akköklere hayırlı olur inşallah

 6. #6

  Esas

  hadi bakalım

  ağacınız acılıyor bugun hayırlı olsun

 7. Esas

  He he ilk günün sabahı traş
  5 kademede 98 bin alış
  688 bin satış

 8. Esas

  İşlem değil beklemede yanlışlık omasın.

Sayfa 1/475 1231151101 ... SonSon

Gönderi Kuralları

 • Yeni konu açamazsınız
 • Konulara cevap yazamazsınız
 • Yazılara ek gönderemezsiniz
 • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
 •