Sayfa 80/170 İlkİlk ... 3070787980818290130 ... SonSon
Arama sonucu : 1355 madde; 633 - 640 arası.

Konu: NTHOL - Net Holding

1. Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

2. Bloomberg bugün bu haberi kullanıp turizm hisselerini speküle etmeye çalıştılar hissenin 4.55 e kadar arı sokmuş gibi bir anda çıkması sonrasında patlamış bolon gibi inmeside büyük Bi ihtimal bu sebepten neyse yarın GAP ını doldurur orada yüksek hacim olması gerek bakalım ne olacak haber hala ortada duruyor çed raporu şimdi ağaoğlundan bir haber gelmesi lazım ali ağaoğlu veya şirket ceo sundan güzel Bi basın toplantısı yapsalar fena olmaz
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

3. Bu arada bilanço dönemi de bitti 1~19 ağustosa bilanço dönemi diye hisse alamıyorlardıya üstünden 6 gün daha geçti hala lot alımı felan yok neden acaba yoksa şimdide spk yapaptıkları başvurunun sonucunu u bekliyorlar veya öyle derler hani süre uzatımı olmasa diye temkinli davranıyoruz derler ama ben size söyleyeyim asıl süre uzatımı olmazsa hisse müthiş hareketlenecek kalan lotları son 4 ayda toplayacaklardır eşte dosta tüm lotları şirkette toplanır Besim tibuktaki hisseler ortak hareket ediyoruz denir sonra büyük planlarını yumurtlama zamanı yoksa ne diye toplasın bukadar lotu

4. Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

5. Olumsuz çıktı bilin diye söylüyorum hande zaten bu sonucu göz ardı etmemiştir herşey planlı programıdır

6. Şimdi kaldı calimeno nun sürprizi hemde 2 3 tane sürprizi varmış bakalım ney

7. Sermaye azaltimi olursa bizi nasil etliler. Bu konuda bilgisi olan yazabilirmi

8. uzun zamandır yazmıyorum....

gerçek yüzleri şimdi ortaya çıkıcak...

yeniden değerlendirme...

kaat kaba kaat.. kaat cok kalın...ben sahibi olsam... .....tl ile ....arası satardım...amma velakin..

bu parayı bunlara vericek birini bulmaları lazım..

ytd...

çok etken var ortalıkta ...zor zanaat..ne diim...

ytd..ytd..

Sayfa 80/170 İlkİlk ... 3070787980818290130 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •