hn1.png

1. Foruma artık resimleri direkt olarak yükleyebilirsiniz. (200kb sınırı geçmemek kaydıyla)

2. Biliyorsunuz iOs uygulaması uzun zamandır apple store da yoktu. Dün itibariyle Android uygulaması da hata vermeye başladı. Android için yeni uygulamayı yükledim, görüntülenmesi zaman alabilir. Eğer sonuç alamazsak tapatalk uygulamasını sonlandıracağım. Ben android ve iOs uygulamalarından hiç anlamıyorum müdahale edemiyorum, bunlar tamamen farklı yazılımcıların yaptığı programlar. İnşallah ileride kendi forum uygulamamızı da geliştirip apple ve android store'lara yükleriz. Bunun için forum üyesi (ya da okuru) arkadaşların yardımına da açığım.

3. Forumu telefondan izleyen arkadaşlar için ise iyi bir haberim var. Yeni bir görünümü devreye aldım, adı mobil. Bu görünümü full site görünümünde iken sol alt köşeden "mobil" seçeneği ile kullanabilirsiniz. Ayrıca şu linke tıklayarak da erişebilirsiniz. Bir de mobil mavi seçeneği var (ki bu default olarak geliyor) İki görünüm esas farkı reklam yerleşimlerinde.

- mobil mavi de tam sayfa reklam yer alıyor.
- mobil seçeneğinde ise tam sayfa reklam yok.

Hayırlı olsun