Alıntı Originally Posted by TGT Yazıyı Oku
Aldın mı tekrar yoksa daha aşağıları mı bekliyorsun

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
almadim ustad metroda alsatla oyalaniyorum simdilik....avgyo daha kelepir alimlara gebe...adam asil 2 yil onceki operasyonda mallanmis ky.nin pesinde onlari biktirip sattirabilirse ancak baski kalkar yoksa kimseye para kazandirma gibi bir emeli olamaz...gecen yil metrodaki ky. biktirma sureci aynen bu aylarda benzer senaryolarla baslamis suruyordu...avgyo bana gore bu biktirma gel gitleri ile yazi gorecek fakat 20 son bahari muthis olabilir...bakacaz artik takipteyim sadece...birikmis sermayeyede pek guvenmemek gerek cunku metrodada birikmis sermaye cok fazlaydi otel alimina harcayarak eritti...yani bir yolunu bulup sermayeyi eritebiliyor malum hayal gucude hikayeside cok. batumdaki otelin iki katini satin alir olur biter sag cep sol cep misali...galipcim belirsizlik ve hayal gucunden beslenir...galipcimin kagidinda ky. gibi degil galipcim gibi dudunmek gerek, ky. ne bekliyorsa tersi olur...hepimiz yukselis beklerken bir yere kadar ite kalka gitti ve malum haberi patlatti...herkes öldük birtik lanet olsun dedigi an hisseye takibim, ky. henuz bikmis degil hala umutlu...2 ay once galip 1.27/1.10 arasi hisse satisi yaparken ky. daha panik ve karamsardi ve ben o gunlerde girdim gonul rahatligiyla...o tip gunler lazim girmem icin, dedigim gibi forumlarda ky. hala umitli...malini satmiyor hatta yeni alimlar mevcut...beklemedeyim...yaza nakitle giren son baharda %50/%100 arasi kaari cebe katar bistte...ben kalan 6 ayimizda al satciyim siradisi makul rakam olusuncaya dek...