Söyle geçmişe doğru biraz okudum da... Ne güzel gelişmeler oldu şirkette ve biz bunların hepsine tanıklık etmişiz. Biraz hatırlamak gerekirse; 20 yıl önceki 7 dolar zirvesi sonrası uyuma döneminden sonra bir kaç yıl öncesinden başlayan toparlama sinyalleri, urun cesitliliginin ve ihracatın artmasi, 20 m geçmiş yil zararının 1,2 milyona kadar düşmesi, bedellinin onayi ile borçların ödenmesi, tam 13 yillik gözaltından çıkış ve ana pazara kadar bir yükseliş...Kısaca özeti bu. Böyle bir hikaye var, düşük bir sermaye var, gerçekten biste damga vuracak bir yükseliş yapabilirdi. Zaten bir çoğumuz da bu beklenti içindeydik. Ama olmadı... Bunca güzel hikayenin sonu 8 ile bitecekse gerçekten yazık.. Şu anda operasyon yemiş ve sahipsiz kalmış bir tahta görünümünde. Bir cok platformdan takip ediyorum, özellikle su dikkatimi cekti, yuksekten yakalanan ky sayisinin cok az olduğunu dusunuyorum. Eski ve nispeten yüklü lota sahip eski ky lar ise ya hisseden çıktılar ya da çalı arkasindalar. Su an gelinen son durumda bir kac ay oncesine gore daha az sayida ky kaldigini dusunuyorum. Bundan sonra ne olacağı ile ilgili aklımda iki senaryo var, birisi kötü, birisi iyi. Artık ne yapacaklar zamanla göreceğiz.

SM-G965F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.