he he yatýrým tavsiyesi deðildir diyip allayýp pullayýn yine. Kefen paranýzý ne zaman yatýrmýþtýnýz. Bu ne özgüven anlayamýyorum sizleri. Elinizdeki malý 5 10 kademe yukardan satmak için canhýraþ çýrpýnmalarýnýz komik gerçekten.

Bilançoyu nerenizle okuyonuz berbat üstü bilanço. A1 kapitalden bana ne ya artýk diyorum.
Þirketin esas faaliyetine bakýn. Diðer þirketlerle kýyaslayýn Angen le mesela Seykm ile Sadece RTA yý ve A1 Yaþam ý.
Görünen o ki 4-5 kiþi kene gibi yapýþmýþ þirkete kanýný emiyor malesef

Külyutmaz a gelince taa Malatya ya kadar gittiðini iddia ediyosun (bana göre þirketten aldýðýn fotolarý buraya koydun) Ama þirketin Demirciler ve Çorlu daki satýlmýþ arsalarýndan bi habermiþ gibi yazýyosun.

Þaho sende A1 in bilançosunu açýp baktýn mý hiç? Halka arz edileceði için bu kadar kar yazýlmýþ olamaz mý? Komisyon geliri son üç ayda eksi yazmýþ. Bir aracý kurum komisyondan nasýl zarar yazabilir. 800 milyon kardan bahsediyosun. Haaaa dolar 40 olur o karý yapar. Ama bu dönemde 90 milyon hisse senedi karý yazmýþ.

RTA bilançosu da umarým 11 milyon lotu tahtacýya ucuz fiyattan devretmek için kötü gelmiþtir dimi.
Hayaller hayalller...........

Þirket kit olmadan hayvan saðlýðýnda dürüst yöneticilerin elinde çalýþmýþ olsa bundan daha iyi kar yazardý.