Arama sonucu : 1784 madde; 1 - 8 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. Bu nasıl bir dolandırıcılık,hırsızlık,vurgun,alavere,dalavere,h ileli,şaibeli işler dürüst iş insanına ait Gayri menkul (GYO)şirketleri hisse fiyatları 5 tl'nin üstünde işlem görürken ihlas holding deyince aklımıza inşaat sektörü gelir ki Türkiye'nin en büyük inşaat sektörlerinden birisi İHGYO zaten ihlas holding'in %89 tüm gelirleri kazançları buradan sağlanır milyar dolarlardan bahsediyorum ama malesef bu ahlaksızlık, namussuzluk,vicdansızlık ki paraları karanlık kanallara kanalize edip kaçırıyorlar..482 borsa şirketlerine bakın İhgyo 1.10 krş ama mok kadar değeri olmayan kıçı kırık gazete 2.tl'leri görüyor keza ihyay Ceo'suna vibratör üreten İHEVA da 1.62 tl'den işlem görüyor bu nasıl bir karanlık soygundur anlayan beri gelsin..Defalarca şikayet mektupları yazdım Cimer'e,Spk'ya ama maalesef ne cevap var ne çözüm nede harami başına uyarı ..Bist denen kurum zaten soygun ,vurgun ,şaibe,hırsızlık vb.pazarlanan bir bataklık parayı veren içleri boşaltılmış,soyulmuş şirketlerini kolaylıkla borsanın dışına attırıyor tıpkı ÇBS PRİNTAŞ ve BOYA'nın ricası üzere borsa dışına itildiği,atıldığı gibi...öyle zamanlar oluyor iblis kışkırtmaya çalışıyor beni al saç tıraş makinasını çök ocaklarına al mazlumun ,garibanın duasını diyor ama ben iblislere yenik düşmeyeceğim..Allah'ım imanımı muhafaza eyle bana sabırlar ihsan eyle..Amin..
    Son düzenleme : levoysalı horofira; 24-01-2023 saat: 11:07.

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •