Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
Kitabın ortasından yazdığım sıfat dahi hafif kalan tahtayı bu hale getirenlerle ilgili yazabilirsiniz sayın sss. köse!
Merhaba,

Tahtayı bu hale getiren ortada, orada...

Karın ağrıtan, karın deşen işin icraatcisi. En masumu o. İş adamı sipariş aldı, siparişi yerine getiriyor.

----------------------------------------------------------

Tahtayı bu hale getiren, "Hepsi beniiiiim" diye senelerce yatırımcısını aldatan, senelerce şirketleri masraf ve indirim kalemleri soyan Kemal Z. ve şimdiki mirasçıları.

Kemal Z. eminim öbür tarafta hesabını veriyordur. Öyle insanları Araf'ta falan bekletmezler.

Eşi ve kızı.., oğlundan bir haber yok,

onlar da Kemal Z'nin kazanına kamyon kamyon odun, mizanına da sayfa sayfa günah ve kul hakkı gönderiyorlar.

Baş suçlu O!

Bunlar da ne aç gözlü, Allah, kitap, hukuk bilmez çoook aşağılardan çıktılar, şahit oluyoruz.

Belli ki, yazılı vasiyet almışlar " 30 senelik yatırımcı dahil, bütün yatırımcıların aaazına edin, inim inim inletin, dünya borsa tarihine hiç bir patron ve şirketin yatırımcısına yapmadığı zulümleri yapın.., yoksa hakkımı helal etmem." demiş olmalı.

Şaka değil, böyle düşünüyorum.

Zira, Kemal Z.'nin yaptığı hata ve zulümleri sürdürmenin, daha da fazlasını yapmanın bir mantığı yok. Veriler ortada ve çok açık.

Şirketin senelerdir yaptığı işlerle ilgili bir açıklama ve duyuru yok. Bir iş ilişkisi Kap'ı, ihracat vs bildirimi yok.

Kancık...

Çok esaslı bir kelimedir. Jokerdir. Vurgulu ve anlamlıdır.

Bundan sonra, patrona bu şekilde hitap edeceğim.

Kancık patron.

Ama ben bütün anlamları içerisinde, "Dişi" anlamında kullanacağım. Bir hanımefendi olduğuna göre, yanlış anlaşılmasın.

Hanımefendiyi de, "dişi" anlamında kullandım.

Yoksa "kancık"ın bir hanımefendiliğini daha görmedik.

--------------------------------------------------------------

Belki, belki bir gün.., kısa zaman içerisinde utanırsınız diye dürtüyorum ama...

Belki biraz empati yaparsınız diye, dürtüyorum ama...

35 senelik yatırımcınızdan utanın.

Hisseyi 1000 lira yapsanız da, onun zamanını ve zararını karşılayamazsınız.

Hele ki, son 3 senede kaybettiklerini.

Sizi inanmadığınız ve umurunuzda olmayan Allah'a havale ediyorum...

O her şeyi hakkıyla bilen, hakkıyla işiten ve hakkıyla görendir.

Saygı ve selamlarımla,