Alıntı Originally Posted by gundem Yazıyı Oku
Selamlar, Sayın besiktask yaptığınız yorumlarla benim gibi eski yatırımcılara haksızlık yapıyorsunuz. Hisse fiyat kazancı orneginde 11,5 TL 12,5 TL örneği verip 2 aylık banka faizinden daha fazla olduğunu ileri sürerek, bu hissedeki uzun vadeli yatırım yapan eski yatırımcılar için f/k değerinin 1000TL olması gerektiği yorumunu da yapan sizdiniz. Ha şunu demenizi bekler, hatta isterdim de tahta yapıcı ve patron oyunu eski yatırımcılar üzerine kurmuş ki sonuçta günlük yapılan işlemler aynı ekip işi..
Ben şunu merak ediyorum. MK arkasındaki güç Yahudi de bunun arkasındaki Türk gücü kim. Sonuçta gemi ticaretiyle uğraşan ve siyasetin içinde olan hepimizin tanıdığı simalar var. Ne dersiniz
Sn gundem,

Sen sahsına munhasır birisin. 23 sene bir kağıt almadan yada satmadan beklenirmi? Sana bu mevzuları konustuğumuz geçmiş yıllarda eczacı yatırım, bfren veya thy ve bir kaç kağıt daha yazmıstım. Sen yatırım denilen seyi batırım konusuna cevirip bu hususta master yapmış bir arkadasımızsın sana diyecek bir şey yok.

Saygılarımla