Alıntı Originally Posted by filintaby Yazıyı Oku
güzel haber...tıkla gelsin ile ilgili gelişmeler adım adım ilerliyor...902 milyon emisyon primi olarak gösterilecek...emisyon primi bedelsiz yapılırken kullanılan bir hesap kalemidir..daha önce zaten 617 milyonluk bir öz kaynağımız vardı..bu emisyon primi ile birlikte öz kaynak 1,520 milyara çıkacak...son çeyrekte de 100-150 milyon civarı bir kar gelirse kabaca 1,620-1,750 milyarlık bir öz kaynağımız olacak...o vakit de atatp de 1 e 17 lik bir sermaye artışı söz konusu olabilir...görüldüğü üzere bedelsiz potansiyeli birden bire çok arttı...vbtyz sırf bedelsiz haberi ile iki kat gitti...

tabi ben şimdilik bedelsiz yapılmasını istemiyorum...karları iyicene artsın...öz kaynakları yine daha da artsın...sırf bu faktörler için hisse alanlar var...

düşük sermaye...düşük halka açıklık...buna karşılık büyük karlar...büyük projeler ve yüksek bedelsiz potansiyeli....=) piyasa bu tür hisseleri ellerinden kaçırmak istemez arkadaşlar...doğru sektörde ve doğru hissedeyiz....gerisi de piyasaya ve kısmetimize kalmış...ben hala önümüzdeki süreçte bu hissede efsane yükselişler olacağına inanıyorum...