https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1250632

Myk2 enerji Tetmt ye devreolacak Tetmt nın bir yere devreolduğu yok , yakında başka şirletkerınde Tetmt içinde toplanabılecegını ve zamanla şirketın ismini de değiştirebileceklerıni düşünüyorum !!myk2 borsaya açık bir şirket değil malum ,buradaki prosedür vs nasıl işler doğrusu onuda bilmiyor ve çokta merak etmıyorum ,3290 tl teklif fıyatıdır isteyen verır isteyen vermez , kaldıkı hısse fıyatı on bin olan bır şirketı kımse o fiyattan vermez satar tahtada gider !!! Tetmt ın sermaye yapısı vs ıle oynayamazlar onun tek yolu var sermaye arttırımı !!!

Burada yeni bir hıkaye var ve patronda işinin kurdu , ben şahsen Tetmt nın isim değiştikten sonra en az 100 mılyon sermayeli bir kolu enerjıde bır kolu gıdada bır kolu gyo da vs olabılecek dev bir şirket olmasını hayal edıyorum !! Nasıpten ötesi yok ben bu fılmın sonunu görmek istıyorum !! Ama yeni Malıyet yapacak olanlar kırkez düşünmeli çok dıkkat etmelıler !!

Fıyat 10 bin tl olmuş durumda bu sermaye ve sığlıkta olan senet için herşey mümkün olsada geldiği yer düşünülürse dıkkatlı olmakta fayda var!!Ben uzun bır süre daha buradayım gerısı nasıp !! Şahsen yolunun açık olduğunu düşünsemde bu fıyattan yeni Malıyet yapmazdım !!hayallerımız yüksek olsada burası borsa dikkat etmek ve sağlam adımlarla yürümek gerek ,öncelıklı amaç kaybetmemek sonra kazanmak !!!