Arama sonucu : 4169 madde; 1 - 8 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1.  Alıntı Originally Posted by Melasis61 Yazıyı Oku
    ikinize birden bir cevap verme gereği hissettim

Sayın goncarov

Umudun olmadığı yerde ben yokum borsada güven olmazsa olmaz

Sayın Ercanbay kardeşim alıp satma olayına gelince ne alakası var konunun alıp satmayla anlayamadım hala bu paranoyalar devam mi ediyor çok güldüm bu bizim en doğal hakkımız değilmi.

Sen bildiğim kadarıyla zaten Holding yatırımcısı idin holding daha güzel gitti oradan iyi kazanıp çıktığını yazmıştın. sevmediğin patronları hisselerine geri döndün neden.

Güzel bir fırsat görmezsen buraya gelmezdin diye düşünüyorum. Buda senin en doğal hakkın herkesin kendince bir düşüncesi var

Ben bu şirkette güzel şeyler olacağına inanıyorum. Sibel hanıma Güveniyorum. Ona hasta olduğunda doğrudur. Allah işini gücünü Rast getirsin kolaylıklar versin.
    Sibel hanıma güveniyorum yazmış ya, sen normal değilsin bir psikoloğa görün bence. Eplas yatırımcısı olup sz ve kz yi sevmek nasıl bir kafa yapısı anlayamıyorum. bizim hergün sövdüğümüz beddua ettiğimiz bir yaratığı sevmek, sapıkça bir zihniyettir bana göre...

Güvenini ve sevgini kazanmak için ne yaptı bu yaratık;
    İş sipariş kaplarını düzgün ve zamanında mı gönderdi?
    Her güzel haberden sonra Tipe geri dönüşüm yaparak mal mı çakmadı?
    kz ölmeden bir ay önce tipe dönüşüm yapmadı mı, ellerinde sadece 17,89 TL (17.89/6.85=2.61) bedelle tahsisliden gelen lotları mı bırakmadı?
    Bilançoyu yanlış ve hatalı gönderip sehven düzeltme kapı mı atmadı?
    Şirket mesela düzenli temettü ödemesi mi yaptı?
    1995 senesinde dolar bazlı 0.21 cent iken 2024 senesinde 0.19 cent te mi kapatmadı?
    Yatırımcısını korumak için hisse geri alımı mı yaptı yoksa?
    ya da Fahrettin iti ile işbirliği yapmayıp yatırımcısını mı korudu?
    Hangi birini sayalım ki?
    Ben sevmek ve güvenmek için gerekçe göremiyorum?
    Sen güvenmek için gerekçelerini yaz da bilelim??
    Son düzenleme : badr_y; 22-03-2024 saat: 12:33.

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •