Alıntı Originally Posted by matrakim Yazıyı Oku
ATP Digital Direktörü sn. Okan Kurdoğlu radyo programına verdiği röportaj dan notlarım;

Turkish Airlines bünyesinde başlatılan robotik yatırımların ilk etabı başarıyla tamamlandı. Firmanın bu alandaki yatırımlarının kısa sürede karşılığını alması bekleniyor.

Sn. Kurdoğlu, diğer firmalarla olan iş birlikleri ve entegrasyon çalışmalarının devam ettiğini belirtti. Ana hedefin, robotların üzerine kurulu yazılımlar olduğu ve bu yazılımların mevcut sistemlere adapte edilerek otomasyon sağlanması gerektiği vurgulandı.

Ayrıca, okullar ve hastaneler gibi sosyal alanlarda yapay zeka entegreli robotlar üzerine görüşmeler yapıldığı bilgisini de paylaştılar.

GreenX tarafından yapılan açıklamada ise, zamanla sektördeki haber akışının artacağı ve bu durumun sektöre yeni bir soluk getireceği ifade edildi.

Son olarak, 2026 yılına özel bazı zorunluluklar ve 2050 yılı itibarıyla dünya genelinde tüm enerji kaynaklarının yenilenebilir enerjiden sağlanacağına dair planlar da dile getirildi.

Bu yenilikler, ATP için de yeni kapılar açacak gibi görünüyor. Değer yatırımcısı için heyecan verici zamanlar olacak

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
greenx in zaten potansiyeli yüksek idi...ardından fiyuu..tıkla gelsin..tgcard beklentileri ortaya çıkmıştı...şimdi de robotik konuları...yazılımın her kolunda varlar...önü iyicene açıldı...emek verdiğimiz hissemizin biz olmadan da yoluna devam etmesi benim için sevindirici...

hisseleri ben götürmüyorum dostlar...doğru hisse olduktan sonra ben hissede olmasam da hisseler gidiyor...atatp de bunun ispatıdır...o yüzden de artık hisselerimi sattığımı açıklamazsam daha iyi olacak..çünkü bana bakıp da satan kişiler de olabiliyor...gerçi sormadıkları sürece açıklamak istemiyorum ama bazen ısrar eden olunca açıklamak zorunda kalıyorum...

gerçi hisseleri elimde olup olmamasına göre yorumlamıyorum...ben temeline ve geleceğine bakarak yorumluyorum...ama bazıları hala beni yanlış anlıyorlar...atatp bir evladımız gibi olmuştu...çok emek vermiştik...ama benim nasibim de 123 e kadar oldu...çok kazanmak için bazen çok bilmek değil ,nasipli olmak gerekiyor..geçmişte hep gesan maceramı anlatıyordum...oradaki kısıtlı kazancımı anlatıyordum..atatp de güzel bir örnek olacak görünüyor....

neyse dostlar ben sizlere başarılar diliyorum...tekrardan yolunuz açık olsun...başka hisselerde kesişmek üzere tüm arkadaşlara başarılar diliyorum..