Sayfa 359/915 İlkİlk ... 259309349357358359360361369409459859 ... SonSon
Arama sonucu : 7315 madde; 2,865 - 2,872 arası.

Konu: ICBCT - ICBC Turkey Bank

1. çok sağolasın abim

Alıntı Originally Posted by hsezer Yazıyı Oku
    Global ve deniz satıyor yardım ediyor acikciya dikkat açık kim bilen varmı hangi kurumYtr tavsiyesi değildir
    ICBCT hissesinde yüksek miktarda açık yapan Takara Murat, Kocakafa Erkan ve Adanalı Yusuf yaklaşık 6 milyon lira kaybetti

Son günlerin flaş hissesi ICBCT Türkiye hissesinde yükselişi fırsata çevirmek isteyen manipülatörler fena çarpıldı. Borsa kulislerinde konuşulanlara göre Takara Murat, Kocakafa Erkan ve Adanalı Yusuf başta olmak üzere çok sayıda isim yüksek miktarda para kaybetti. Sadece üç ismin kaybettiği miktarın 6.2 milyon lira olduğu söyleniyor.

BU SEFER SERT KAYAYA ÇARPTILAR

Yükselen her hissede açık yaparak tahtayı bozmaya çalışan ekip bu sefer sert kayaya çarpınca ellerindeki avuçlarındakilerini kaptırmışlar. Hissede son günlerdeki sert yükselişin nedeni de bu açıkçıların sattığı hisseleri yerine koyabilmek için her gün yüksek miktarda tahtaya alış göndermelerinden kaynaklandığı dile getiriliyor. Açık yaptıktan sonra hisse yükselmeye devam edince dönüp kapatmak isteyen açıkçıların yüksek miktarda gönderdiği alışların hisseyi her gün yukarı taşıdığı ifade ediliyor. Hisse tavan tavan yükseldiği için açıklarını kapatamayan manipülatörlerin gecelik yüzde 1500 yüzde 8500 faizle borçlandıkları söyleniyor.

AÇIĞA SATIŞIN YASAKLANMASI YERİNDE BİR KARAR

Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında, ICBCT paylarında açığa satışın ve kredili işlemlerin yasaklanmasının da yerinde bir karar olduğu belirtiliyor. Bugün Borsa İstanbul, söz konusu hissede 11/10/2017 tarihinden (seans başından) itibaren 25/10/2017 tarihine (seans sonuna) kadar açığa satışa ve kredili işlemleri yasakladı.
    Bu karar sonrası temerrütte düşenlerin açıklarının kapatılması için hissede satışların arttığı dile getiriliyor.
    YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgisi ve yorumlar Kişiseldir. Yatırım Tavsiyesi Değildir...

3.  Alıntı Originally Posted by jackal65 Yazıyı Oku
    bana da özel den atar mısnınz ben de izleyeyim
    viver 61 numaram

ICBCT TE 7,45'ten işlem görüyor bu nedir ?

Alıntı Originally Posted by NKN Yazıyı Oku
    ICBCT TE 7,45'ten işlem görüyor bu nedir ?
    şimdi de 6,62 oldu!

6. Basıp basıp metronun kucağına geliyor

7. Metro aliyomu satiyomu simdi ben bisey anlamdm ya

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. varmı bizede öm yapacak bi babayiğit

Sayfa 359/915 İlkİlk ... 259309349357358359360361369409459859 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •