Sayfa 62/205 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon
Arama sonucu : 1637 madde; 489 - 496 arası.

Konu: PEGYO - Pera GMYO

1. Unutmayın buranın spekulator ü akşam kapanışa doğru uğrar sizde 0.93 den vermeye devam edin ki çıkışta ayak bağı olmayın.ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by tarkan01 Yazıyı Oku
    0.93 kirarsa ben 0.90 stop olurum ....stop çalıştırın yoksa büyük zarar olur.. burası önemli. 0.93 ...ytd....
    bende kalıyorum altına verirse toplaması çok uzun süre alır 200 günlük ortalama alan tekrar satıyor stoplu izlemek bencede gerekli

3.  Alıntı Originally Posted by tarkan01 Yazıyı Oku
    Slm millet 95-96 açar mıyız.. Bugün artık 1 üzerine atmalıyız ..herkes 0.94-0.96 arası topladı ise.bist bugün tepki verir gibi..yyapi gibi tepki verirse süper olur. 1.10 seviyelerine gelmesi gerekir...ytd..beni bağlar
     Alıntı Originally Posted by tarkan01 Yazıyı Oku
    Kademe nasıl arkadaşlar, 1 üzerine atarmiyiz... Kademe ise...
    Kademe yok mu fakir hisse birde herkes satmış mi ne
    0.93 kirarsa ben 0.90 stop olurum ....stop çalıştırın yoksa büyük zarar olur.. burası önemli. 0.93 ...ytd....
    Unutmayın buranın spekulator ü akşam kapanışa doğru uğrar sizde 0.93 den vermeye devam edin ki çıkışta ayak bağı olmayın.ytd.

Arkadaş sen acemi misin, yoksa "0.93 kirarsa ben 0.90 stop olurum ....stop çalıştırın yoksa büyük zarar olur.. burası önemli. 0.93 ...ytd...." diyebilecek kadar uzmanmısın?
    Borsa, ne bir Para Çekme Makinası ne de Kolay Para Kazanma Oyunu değildir. Aksine, tek silahı Bilgi ve Tecrübe olan Dünyanın en zorlu arenasıdır... Yukarıda yazdığım kanaatlerim, asla yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Başkasının kanaatleri ile yatırım yapacak kadar bilgisizseniz, borsada kaybetmeniz kaçınılmazdır. Profesyonellerden destek almanızı tavsiye ederim...

4. Borsa, ne bir Para Çekme Makinası ne de Kolay Para Kazanma Oyunu değildir. Aksine, tek silahı Bilgi ve Tecrübe olan Dünyanın en zorlu arenasıdır... Yukarıda yazdığım kanaatlerim, asla yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Başkasının kanaatleri ile yatırım yapacak kadar bilgisizseniz, borsada kaybetmeniz kaçınılmazdır. Profesyonellerden destek almanızı tavsiye ederim...

Alıntı Originally Posted by BKB Yazıyı Oku
    a = 1.49 - 0.35 = 1.14
    b = 1.49 - 0.50 a = 0.92

0.92 TL civarında düşüş sonlanabilir diye düşünüyorum. Burası tutmazsa 0.79 TL ye kadar yolu olabilir, ytd
    0.92 lere geldik, risk alınacaksa buralardan alınabilir diye düşünüyorum, ytd

6.  Alıntı Originally Posted by YASAKLIBOR Yazıyı Oku
    Sayın tahta sahibi, tahtada KY kalmamış, dolayısıyla sattırmak için uğraşmak zaman kaybı. Bence aşağı bas, panik yapan büyükler olabilir. Belki onların elindeki hisseleri kaparsın ha

Set, Blok, Smaççç...
     Alıntı Originally Posted by YASAKLIBOR Yazıyı Oku
    Sevgili pilot; 2 gündür aklın başına geldi diye düşünmüştüm ama umarım yanılmamışımdır (içime bir kurt düştü). Alçaktan uçarsan radara yakalanmazsın ama bi bakmışsın dağa çarpmışsın. Dikkat et, alçaktan uçacağım diye mal kaptırma ha...
    Çok acemiymişsin be pilot, bu kadar aşağı geldiğinde bu kadar mal kaptıracağın aklına gelmedi mi? Gırtlağıma kadar aldım, daha fazla alamayacağım kusura kalma. Artık daha aşağı sürebilirsin

Son dakika ; Pardon 40.000 lotluk yerim kalmış, 0,99 dayım, beklerim pilotcuğum
    Hala mal gelmiyor. Aşağı, aşağı....
    Hakkaten çok acemiymişsin be pilot, 92 yi de gösterdin, rahatlamışsındır . Hala aşağı gidicem derdiyle mal kaptırıyorsun. Bu adamlar, aldıklarını kusar mı zannediyorsun. .............................................., sen aşağı basıyorsun. e PES...

Son düzenleme : YASAKLIBOR; 24-10-2017 saat: 16:36.
    Borsa, ne bir Para Çekme Makinası ne de Kolay Para Kazanma Oyunu değildir. Aksine, tek silahı Bilgi ve Tecrübe olan Dünyanın en zorlu arenasıdır... Yukarıda yazdığım kanaatlerim, asla yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Başkasının kanaatleri ile yatırım yapacak kadar bilgisizseniz, borsada kaybetmeniz kaçınılmazdır. Profesyonellerden destek almanızı tavsiye ederim...

7. Kademe lütfen akşama çizilecek mi acaba

Sayfa 62/205 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •