Sayfa 8/189 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon
Arama sonucu : 1510 madde; 57 - 64 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma

1. ABD'de yaz saati uygulamasına dün geçildi

ABD, yaz saati uygulamasına 12 Mart Pazar günü geçildi ve saatler 1 saat ileri alındı.

ABD'de yaz saati uygulamasının başlamasıyla ABD-Türkiye arasındaki saat
    farkı 1 saat daha az sorun bundan kaynaklı olabilir

2. Erhan sistemin periyodu 1 dakikalık mı?
    Hedefin yok ise yardım edecek rüzgarı bulamazsın.

3. Erhan hocam kademe fiyatlarina bakiyorsaniz, kademelerde degisiklik olmus olabilir

4. Erhan o saatlerde robotun emir gönderip log tutmasi mümkün degil robot çalişma saatleri belli , makine saatini kontol et

1 ay önce benimde basima geldi robot işlem yapti görünüyordu ama araci kuruma emir gitmemişti ama log kayitlarinda emirde yoktu bende

5. saat: 06:03 dakıkasında loga kaydetmiş.

bende her dakıka calısıyor robot dış programla calısıyor klasık ıdeal robotu degıl.

Sistem periyodu anlık işlem yapıyor. birim bar diyebiliriz. her an her dakıka ve kestıgı ve/veya kesmeden hemen once emır gonderebılıyor.

Kısaca şart gerçekleşmezse işlemin i sini gönderemez. oysaki sabahın 6 sında herşey off durumunda ıken bu şartı nasıl görüp işlem yapıyor.

Sabah gerçekten piyasa acıldıgı andakı durumu görmedıgım ıcın acaba emır normal zamanda geldıde saat olarak mı 6 yazdı.

Bu aemrıka olayından fılan olabılır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,640
    Erhan sisteminin içine 1 ek kontrol daha koy

Son Fiyat > 0 dan diye

robot data okurken arada kırmızı ekran hatası çıkıyor ya tam o sırada Son fiyat = 0 algılamış olablir ve dolayısı ile satış göndermiştir
    ek kontrol ile halledebilirsin.

7.  Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    Erhan sisteminin içine 1 ek kontrol daha koy

Son Fiyat > 0 dan diye

robot data okurken arada kırmızı ekran hatası çıkıyor ya tam o sırada Son fiyat = 0 algılamış olablir ve dolayısı ile satış göndermiştir
    ek kontrol ile halledebilirsin.
    Hmm olabilir hic kirmizi ekran almiyoruz ama zaten bu durumu senin dedigin gibi bu durumu duzeltecez.

8. 10 yıldır borsada trade ediyorum son 1 yıldaki yatay-sıkışık piyasaya daha önce hiç şahit olmamıştım.
    Kırılımların çoğu feyk çıkıyor. Haliyle böyle piyasada hala kaldıysa sistemli trade edeni tebrik ediyorum.
    Kazanmayı bırak zarar etmeyen sisteminiz varsa öpüp başınıza koyun.
    Zaten bu kadar dar bantta sıkışan bir piyasada sistemci falan kalmamıştır. Tek tük belki.

Sayfa 8/189 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •