Sayfa 10/23 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon
Arama sonucu : 184 madde; 73 - 80 arası.

Konu: Viop altın/usdtry sistemli trade

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Düzce
    Gönderi
    2,749
    ANALİZ: Bugünkü seansın kapanış rakamı itibari ile VİOB'da sat sinyalinde bir değişiklik yok, halen negatif bölgedeyiz. Toparlanıp yukarı hareket başlatması için zaman lazım. Aşağıda 2 adet destek kanalı var bunlardan ilki 127.500 civarını gösteriyor, bugün itibari ile, diğer en alt kanal desteği de 121.475'de o da bugün itibari ile. Hareketli ototrend kanalları olduğu için parabolic eğri fiyata göre her gün değişir. Bana göre şahsi kanaatim viob 127.500 denemesi yapabilir. Eğer orada tutunamayıp satışlar sertleşirse bu kez 2 li dip denemesi için bu kez tekrar 121.500'e dokunabilir. Bunu şimdiden kestirmek zor, en doğru yaklaşım bana göre ana sinyalleri beklemek olur. Bizi doğru yönde tutacak tek gösterge yükseliş için iyi bir AL SİNYALİ beklemektir. Bol şans

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Düzce
    Gönderi
    2,749

Usdtry için ben olsam bu fiyatlarla long olmam. Short içinde daha erken. Uzun vadeli sistemler eğer SAT derse o zaman düşünürüm. UV'de henüz sat oluşmadı. Halen longda.

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Düzce
    Gönderi
    2,749

viop x30yvade
    133 500 ve 131.800 ü deneyebilir bu hafta.
    en alttada 127 000 ve 121 500 civarı var. Bugün seans içi grafiğinde üst kanal tam denenemedi.

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Düzce
    Gönderi
    2,749
    Beklemediğim anda üst band denendi.
    Kapanışa yakın bu bandda tutunamayacağı için endekste geri çekilmeyi gördük.
    Ov'li yükseliş için 139.000 civarı kapanışlar lazım. Haliyle halen negatif bölgeden kurtulamadık.
    Günlük düşüşleri-yükselişleri kaçırdığımı düşünmeyin, 46 tane sistemin içindeyken böyle bir şey ayıp olur.
    Herşey normal sınırlar içinde ve kontrolümüzde viopta. Deli gibi ne yükselişler olur ne de düşüşler.
    Trend takipçisi olduğum için sabırla al sinyalini beklemekte fayda var.
    Günlük grafik görüntüsü aşağıdadır.

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Düzce
    Gönderi
    2,749

gÖRÜNÜM

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Düzce
    Gönderi
    2,749

Ons'da yön LONG

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Düzce
    Gönderi
    2,749

viop 15 min.

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Düzce
    Gönderi
    2,749
    KV, OV, UV hepsi sat.
    UV. sat demek hiç al gelmeyeceği manası taşımaz sonuçta aylık grafiklerdir.
    Aylıklarda Sniper CCI satta oluşu ciddi bi olay, telaffuz etmek istemesemde geçen ay yazdığım gibi, bu 11 aydır süren yukarı rallinin sonlandığı düşüncem halen aynı.
    Kısa vadeli alt bandın 1000 puan altındayız.
    Güdük tepkiler oluşabilir belki.
    CCI'nin günlüklerde referans çizgisinin altında oluşu bu hafta bi miktar salınıma daha sebep olacak diye düşünüyorum. Şu teknik göstergelerle 115 bin'leri düşünmek fazlaca iyimserlik olur. B. Banka senetlerinde SL ve daha sonra AL tavsiye olunmaz ama denenebilir. Gündeme göre trade yanlıştır ve bu başlıkta analizlerin içinde de yoktur. Saf ari ırk gibi sadece TA yorumları yapılır.

Bol şans.

Sayfa 10/23 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •