Sayfa 28/367 İlkİlk ... 1826272829303878128 ... SonSon
Arama sonucu : 2933 madde; 217 - 224 arası.

Konu: Tarihte bugün ve viop

1. Ahaaaa itibarimda 4.yildiz yandi...Mert hocam ulmasa halen 2 yildizdaydim...itibar puvanlarinin yarisini o vermis...

2. Bu guslarin arasinda bir kedi varmis abi...Bulamadin ben...

3. Sağ ortada

Venus_V3_5580 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

abi bencede haklısın anlat deve tuzağını iste paralarını ...yada biz de bir tuzak kurabiliriz ayı tuzağı...o paralar geri alınır abi sen yeter ki suya bak ne görüyon onu yaz beyaz adam...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,328
     Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Ahaaaa itibarimda 4.yildiz yandi...Mert hocam ulmasa halen 2 yildizdaydim...itibar puvanlarinin yarisini o vermis...
    tamam biz doldukça ( kendimiz itibarsız olduğumuz için dolaş da gel diyor o da uzun sürüyor) veriyoruz puanları ama ... siz de haksızlık ediyorsunuz hem sayınsız konuşmuyorum hem de itibarlandırıyorum nedense yaranamadık... bu arada karakancalostan kurtulma tüyolarını da atlamayalım

Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Ahaaaa itibarimda 4.yildiz yandi...Mert hocam ulmasa halen 2 yildizdaydim...itibar puvanlarinin yarisini o vermis...
    günaydın ayva dostum.

doğru söylüyorsun, hata bizde, aklımıza gelmedi son zamanlarda.

asıl itibar gönüllerde olandır, ama o kadar yazıyorsun, e tabii sonucunu gözüyle görmek de istiyor insan.

tüm dostlara duyurulur...

7.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku

Bu guslarin arasinda bir kedi varmis abi...Bulamadin ben...
    Evet abi sinci gurdum...

8.  Alıntı Originally Posted by narin Yazıyı Oku
    abi bencede haklısın anlat deve tuzağını iste paralarını ...yada biz de bir tuzak kurabiliriz ayı tuzağı...o paralar geri alınır abi sen yeter ki suya bak ne görüyon onu yaz beyaz adam...
    Abi sen nassi Ezmirlisin be ya...

Esprik o esprik...Bazi gabadayilar kumarhaneye giderler, saatlerce gumar oynarlar, cuvalla para kaybederler. Tabe kumarhaneden de epey kredi kullanmislardir.

Sonra 14luyu cikarip, masanin ustune koyarlar...Derler ki, verin lan paralari geriye...

Boyle durumlarda olayin nereye gidecegini kestirmek mumkun degildir.

Mesela seneler once Izmir'de boyle bir olay olmustu. Ibrahim Ciftci'nin kardesi yapmisti. 6 kisiyi kafalarindan furduydu.

Sayfa 28/367 İlkİlk ... 1826272829303878128 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •