Sayfa 404/853 İlkİlk ... 304354394402403404405406414454504 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 3,225 - 3,232 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1. ömerli arazisi geçen yıl değerlemesine göre 180 milyon tl imiş...178 milyon ödenmiş sermayesini gözönüne alırsak o arazi tek başına hissenin fiyatını 1 tl den fazla etkiler..bu yıl tekrardan değerleme yapılsa herhalde 200-250 milyon tl gibi bir değere ulaşır...tabi geçen yılki statüde devam ederse ??? eğer statüsü değişip arsa mahiyetine bürünürse o vakit değer bir anda bir kaç kat artar diye düşünüyorum...

tabi bunları hisseyi ve şirketi çok da iyi tanımayan yeni birisi olarak söylüyorum..eskilerin bilgisi bizden fazladır...onların düşüncesi çok daha değerli...
    Son düzenleme : keko; 06-12-2017 saat: 14:54.
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by temel analiz 1 Yazıyı Oku
    Ortadaki 0 0 0 0 0 0 0 gibi aşağı inen yuvarlakların sol tarafı mipaz arsası... Ben gittim gördüm % 100 eminim
    parselsorgu.tkgm.gov.tr 1154 sorgulattığımda türk telekom anadolu lisesinin sağ tarafında kalıyor parsel. sözünü ettiğiniz yuvarlakların sol tarafı sultanbeyli tarafı yanlışım yoksa. ayrıca parselin büyükçe bir kısmı da sk3 (sürdürülebilir koruma ve kontrollü kullanım alanı) olarak görünüyor.

3. 2.200 üzerıne atması gerekıyor eger haber balon degılse....

4. Bugün olan gelişmedeki anlatılan ve gösterilenler dün yada geçen hafta sistemde yokmu idi? Birde başkan imzalamadı diyen arkadaş var. Net bilgi verebilecek olan yok mu acaba. YTD

GT-I8200Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by unsal Yazıyı Oku
    2.200 üzerıne atması gerekıyor eger haber balon degılse....
    valla biz ky lar henüz bu haberin niteliğini öğrenemedik...onay geldi mi ? gelmedi mi ? bir karar veremedik...en doğrusunu şirket yetkililerinin vereceği kap haberlerinde göreceğiz...en azından kısmi olarak verilmişse de olumlu olacaktır...o vakit gelecekte diğerlerine de verilmesi gündeme gelebilir...bana göre akp hükümeti gittiği anda her halükarda her türlü onay verilir bu arazilere...akp de bu aralar sallantıda...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. Kımse bısey bıldıgı yok..çok bılgı kırlılıgı var...bırı baska bırı baska yazıyor...ınsallah spegın tetıkçılrı burda degıldır..sakın yanlıs anlmayın...

7.  Alıntı Originally Posted by caykasigi Yazıyı Oku
    parselsorgu.tkgm.gov.tr 1154 sorgulattığımda türk telekom anadolu lisesinin sağ tarafında kalıyor parsel. sözünü ettiğiniz yuvarlakların sol tarafı sultanbeyli tarafı yanlışım yoksa. ayrıca parselin büyükçe bir kısmı da sk3 (sürdürülebilir koruma ve kontrollü kullanım alanı) olarak görünüyor.
    türk telekom anadolu lisesinin ÜST TARAFI SULTANBEYLİ... YAPILAŞMA OLAN YER...

ALT TARAFINDAKİ BOŞLUK MİPAZ PARSELİ

8. temel analizci dostumuz yazınca mipaz çıkış yapıyor... caykaşığı arkadaşımız da yazınca hisse düşüyor

sonucu galiba hakem belirleyecek (şirketin kap haberi )

Sayfa 404/853 İlkİlk ... 304354394402403404405406414454504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •