Sayfa 446/964 İlkİlk ... 346396436444445446447448456496546946 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 3,561 - 3,568 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by metin oktay Yazıyı Oku
    Grubun Türkiye'de bir bankadan kredi kullanıp borçlarını yapılandırmak üzere abu dhabiden bir kontrgaranti için söz aldığını fakat Türkiye'deki bankanın bu arap bankasını muteber bulmadığı için kredi talebini geri çevirdiğini duydum. Bu duyum Areal Bank borcunun yapılandırılması açısından olumsuz bir gelişme. Fakat yine de en azından bir uğraş olduğu aşikar. Ytd.
    En azından şirket bir şeyler için önceki döneme göre daha çok çabalıyor ve daha şeffaf. İstanbulda bulunan arkadaşlar isterlerse şirkete gidip işlerin şeffaflığını kendi gözleri ile gözlemleyebilirler. Her şeyi burdan olumsuz olarak yazmakla olmuyor bu işler. Bir söz vardır ya TÜRK SÖYLEMEZ SÖYLENİR. Yani otobüs şöförü tehlikeli bir şekilde hız yapar. Adam şöföre yavaş git diyeceğine yanındaki yolcuya söylenir durur. Bu yüzden İstanbuldaki arkadaşlar Şirket ayağınızın dibinde. Uğraşlarını ve çabalarını gidin bir görün eğer tatmin olmazsanız gelin burda herşeyi yazın.

2. neyi gidip görelim, ne var orda ki?
    burda defalarca yazdı arkadaşlar çözüm var ve çok basit, ama kişinin niyeti bozuk olunca birşey ifade etmiyor, adamlar milletin parasını almışlar vermek istemiyorlar bu kadar basit, siz hiç yıllardır alacaklımız ile şu rakamlarda anlaştık veya biz onlara bunu teklif etik onlarda bunu istediler dediklerini gördünüz mü duydunuz mu? sbk ile anlaştı ordada şirketin malını çalmaya çalıştı

3. herşey var ama helvayı yapacak niyet yokkk, imza ve yüz yeni ama niyet eski bu kadar basit, onun için boşverin kimseyi övmeyin , herşey onların elinde, kendi yatırımcısından .ağırsın birkaç kişi bakın bakalım nasıl çözülüyor tüm sorunlar fazla para harcamadan

4. Üstad seninde Antalyadan gitmen zor ama ikna olmak istiyorsan atla ilk uçağa git sor bakalım ne diyecekler.

5. Misal sen 200 bin küsur lotun olsun diyelim. Onun peşinde bu kadar hakkın icin uğraş verirken karşı taraf yaklaşık 500 milyonu çöp edermi bir düşün bakalım. Rakamlar farazidir 😉

6.  Alıntı Originally Posted by AB06SS Yazıyı Oku
    Üstad seninde Antalyadan gitmen zor ama ikna olmak istiyorsan atla ilk uçağa git sor bakalım ne diyecekler.
    yolumuz düşüyor arada istanbula , bana birşey demesine gerek yokki, sana versinler 2 saatte çözersin meseleyi inancım var buna

7. hisselerin değerlenmesi gibi bir niyetleri olsaydı yıllarca 20 kuruşlarda sürünürmüydü bu hisse, çoktan 2 liralara veya üstüne gelir şirkete bir değer giydirirlerdi, o değer üzerinden de bazı büyüklere hisse satarlardı blok halinde

Hisse fiyatının yükselmesini ss. de zt. istemiyor bu açıkça belli oldu bu rakamlarda kalmasını istiyorlar dünkü satıştaki emirlere yazılan rakamlara bakarsanız bunu anlarsınız bizle dalga geçiyorlar yoksa by. yada ky. neden hisseyi yıllarca baskılasın herkes kar etmek ister ama bunlar hisse fiyatı artmasın diye devamlı satışa hisse koyuyor mal topladıkları da yok, burda bir amaçları var demek ki ben çözemedim şirketin değerini düşük göstermekte, ky. bezdirmek teki amaç ne olabilir bilmiyorum ama sayılganların ne olduğunu biliyorum şeytanın insan şekli.

Sayfa 446/964 İlkİlk ... 346396436444445446447448456496546946 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •