Anket Sonuçlarını Gör: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

Oylayan
344. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Balon 1 yıl içinde patlayacaktır, nakitte fırsat beklenmelidir

102 29.65%
  • dolar bu fiyatlarda iken, yatırım yapmak mantıklı

23 6.69%
  • faizler insin, şimdi almak mantıklı değil

21 6.10%
  • ömür boyu alacak param olmayacak

16 4.65%
  • Kira çarpanlarının uçtuğu ortamlarda ev almak doğru değildir, beklenmelidir.

130 37.79%
  • İstanbul gibi metropollerde gayrimenkül yatırımı her zaman karlı bir iş olacaktır.

52 15.12%
Sayfa 790/1014 İlkİlk ... 290690740780788789790791792800840890 ... SonSon
Arama sonucu : 8108 madde; 6,313 - 6,320 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

1. Üretmeyen halk yada üretemeyen halk neye sevinir? Tabiiki evinin değer yapmasına. Saçma oldu ama dursun bi köşede.

2. Zatan yesillik ve agaclar bitki ortusu bize ne lazim degil mi beton dikmek varken neyse bu betoncularda elbet bir gun feci yamulur cezasini cekerler tabi mahserdeki ceza apayri o ayri konu

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Ikamet ettigim ilde bir tekstil bitki katili tekstil fabrikasi(bir kac yil once bir bolumu yanmisti haberlere konu olmustu) oyle verimli seftali tarlalarini satin alip bicti sataninda alaninda o verimli araziyi sanayi imarina ceviren sahsiyetsizleride yerleri cehennem olur inşaALLAH(amin) bazen acil o yolu kullaniyorum onunden gectikce icim aciyor.

4. Konya meram dan ev arıyorum bina 3 kat binada mütahit asansörü bile koyamamış ya işte belediye ile anlaşamadık da zırvaladı asansör koyamadık ..daire ne kadar 600 bin pazarlık hayatta olmaz ...karşı komşuyu rahatsız ettim .daire sizin mi hayır ne kadar kira 1200 TL tamam teşekür ..beni deli mi ....SK...di.şuan bankalar 600 e 7200 TL veriyor ...ev almak konya meram dan ne kadar doğru

Alıntı Originally Posted by berk06 Yazıyı Oku
    Konya meram dan ev arıyorum bina 3 kat binada mütahit asansörü bile koyamamış ya işte belediye ile anlaşamadık da zırvaladı asansör koyamadık ..daire ne kadar 600 bin pazarlık hayatta olmaz ...karşı komşuyu rahatsız ettim .daire sizin mi hayır ne kadar kira 1200 TL tamam teşekür ..beni deli mi ....SK...di.şuan bankalar 600 e 7200 TL veriyor ...ev almak konya meram dan ne kadar doğru

Bu işin yaşlılığı var uzun vadeli ev bakıyorsanız kesinlikle asansör olsun. Onun dışında 1200 kira olan eve 600 k veren arkadaş için dünyanın her yeri bedava!

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O egeli ben değilim

6. Dükkan tapulu olan kiracı olmadığı için daireye çevirip satanlar çoğaldı .

Tapuda daireye çevirmek için ne yapmak gerekiyor .

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Dükkan tapulu olan kiracı olmadığı için daireye çevirip satanlar çoğaldı .

Tapuda daireye çevirmek için ne yapmak gerekiyor .

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    Daireyi iş yeri yapmaya çalışan çok duydum da işyerini daireye çevirmek isteyen hiç duymamıştım ilginç !...

8.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Daireyi iş yeri yapmaya çalışan çok duydum da işyerini daireye çevirmek isteyen hiç duymamıştım ilginç !...
    umutabi bu emlak çöküşünde daha neler duyacaksın. kim ne derse desin önümüzdeki 3 sene dolar tek yatırım aracıdır.

Sayfa 790/1014 İlkİlk ... 290690740780788789790791792800840890 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •